Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Lucky0302']
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#008080][I] Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości,która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych,które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które nie jednokrotnie ocala nam życie.

[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote]
To się nazywają życzenia :loveu: Ja tylko dodam że życzę Wam aby wszystkie psiuńki znalazły kochające domki i świetnych właścicieli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunia jest śliczna
faktycznie teraz nie wygląda na typowego boksera
wtedy była bardzo "ruchliwa"
z radości aż cała "chodziła" stąd mój błąd
wybaczcie, że Was "pogoniłam " do schronu
ale dzięki temu mamy zdjęcia choć innym nie wolno było ich zrobić

Link to comment
Share on other sites

Suczka jest niesamowicie wesoła. Wycałowała mi dokładnie całą rękę. To fantastyczny psiak. Jakaś pani z dzieckiem była zainteresowana adopcją. Coś wspominała, że jutro przyjedzie. Sucia jest przedstawiana przez pracowników jako bokserka. Może nie ma takiej typowo boksiowatej kufy, ale ma 101% radości boksera. Jestem przekonana, że to bardziej boksiu niż amstaf.

Piękny DONek jest bardzo przygnębiony. Chodzi smutny w kółko i nie reaguje na nic. Jeśli nie znajdzie szybko domku, to czarno widzę jego przyszłość. Źle znosi pobyt w schronisku. Ma bardzo ciasny boks. Przebywa tam sam. W zasadzie jedyny spacer, który może sobie zrobić, to za własnym ogonem. Psiak wygląda na młodego. Nie szczekał i nie wykazywał agresji. Był smutny, wystraszony. Trafił do schroniska 3 m-ce temu i "był wredny", teraz jest poprawa. Co się dziwić psu, złapanemu i zawiezionemu do schroniska. Mógł się nie domagać pieszczot.

Jest tam sznaucer, ale siedział w budzie. Jest też coś jakby PONek. Przesympatyczny psiak, polecany do dzieci. Bardzo cichy i przyjacielski. Piękny! Jest też suka, którą przedstawiają jako wilczarz, ale jak dla mnie to absolutnie owczarek pikardyjski. Sunia siedzi cały czas na budzie. Nie widziałam, żeby reagowała agresywnie. Nie interesuje się też człowiekiem. Ponoć jest suką alfa w tym boksie. Może mieć 50-55 cm w kłębie (leżała).
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4580/090407161303.jpg[/IMG]
Owczarek pikardyjski:
[IMG]http://www.pies.pl/rasypsow_zdj/pies_12.png[/IMG]

Belnardyn spory i wśiekał się na mnie. Jednak dla pracownika schroniska łagodny jak baranek. Kładł się przed jego stopami, merdał ogonkiem i prosił o pieszcoty. Łasił się przy nim do krat jak kociak.

Jest sporo piesków w typie terierka, jeden gończy - młoda piękna czarna podpalana suka.

Jest sporo ONków i jedna taka fajna DOnka babuleńka. Piękna!!!!

Widziałąm też młode psiaki (wyrośnięte szczeniaki). Są na prawdę urocze, bardzo przyjacielskiei łagodne. Przypominają mix dobka z gończym. Nie są wielkie 50 cm. Szczupłe, radosne. Cudo!

Są tam też takie cuda natury:
Biała sunia (albinos + parę czarnych kropek). Coś w podobie szpica. Mała, max 40 cm. Szczekliwa, ale łagodna.

Maleństwo białe max 30 cm o szorstkiej sierści, ze sterczącymi uszkami. Domki ustawiałyby się w kolejce.

Czekoladka - suka. Oczy, takie wierne i pełne nadzieji, że można się w nich od razu zakochać. Sunia ok. 45 cm, mega łagodna i przyjacielska. Oczy niesamowicie spokojne - rude, o ujmującym spojrzeniu. Serce mi krwawiło, że musi tam zostać.

Są też 2 podobne pieski, ale w oddzielnych boksach. Mają bardzo puszystą sierść, prostą i szorstką, przeplataną pasemkami w kolorze rudym i beżowym. Cudowne! Jedno bardzo spragnione pieszczot i kontaktu z człowiekiem, a drugie wystraszone i zdominowane. Ok. 43 cm.

Psiak z beżową piękną długą siortką. W schronisku jest zaniedbany. Po wyczesaniu, byłby cudem świata. OK. 40 cm.

Niektóre psiaki mają być w przyszłości kastrowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Piękny DONek jest bardzo przygnębiony. Chodzi smutny w kółko i nie reaguje na nic. Jeśli nie znajdzie szybko domku, to czarno widzę jego przyszłość. [/quote]Poinformuj ludzi od ONków - Peter Beny, Volt, anashar, israel. Może coś wymyślą.

O sznaucerze możesz napisać do malawaszki.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do Petera,pisałam do adopcji benków,pisała do adopcji boksiów(chociaż tam odzew był NATYCHMISTOWY)
Ale co z tego,Maciaszku,to to samo co ze schronem w Kato.dwa lata temu:(
Zero zdjęć,zero wolentariatu,i.t.p.

Psiaki grzą we własnych odchodach,albo te mniej wizualnie mniej zapowidamiające się na adopcje chowają się w budach,a te chore.........spróbuj im pomóc jak cię tam nie ma -----------biorą kasę i tobie wcisną kit że pies jest w trakcie leczenia,albo na kwaranntanie.Pardons,ale taka jest prawda
A może syn kierowniczki,skoro czyta ten wątek sie wypowie,chociażby w temacie dlaczego nie można psiakom robić zdjęć,i dlaczego?Tak po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Hey:)
Synu p.kierowniczki,skoro czytasz ten wątek-prosimy-wypowiedz się:np.w temaciecie dlaczego nie mozna robić zdjęć psiakom-skoro mogą mieć większe szanse na adopcje??


Pozwólcie na hasło:dogomania-robic nam zdjęcia psiakom-ułatwiając im szanse na adopccje i chociżby opiekę wirtualną-prosimy:)

Link to comment
Share on other sites

Boksia jest cudowna. Dawno nie widziałam takiej radości u schroniskowego psa. Oby nie zmarnowała jej w tej klatce. Sunia zachowuje się jak szczeniak. Ale to typowe zachowanie dla tej rasy. Nie wiem ile ma lat. Jest młoda i ma już wyciągniete sutki. Miała młode. Nie jest wysterylizowana. Jestem pewna, że sunia ma duże szanse na super domek. Fajny psiak do domu z dziećmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Poinformuj ludzi od ONków - Peter Beny, Volt, anashar, israel. Może coś wymyślą.

O sznaucerze możesz napisać do malawaszki.[/quote]

Malawaszka się ze mną kontaktowała. Ale co ja mogę napisać. Psiak siedział w budzie. Widziałam wielki czarny łeb. Pracownik powiedział, że to sznaucer. Faktycznie sznaucera przypominał. Jak wygląda w całości, tego nie wiem. Kuba123, A-s-i-a, widziałyście go? Napiszcze parę słów do malawaszki. Może wyciągnie go ze schronu.

Czy ktoś może napisać do kogo trzeba w sprawie tego ONka??? Jego zdjęcie jest na tym watku (kilka stron wcześniej). Zapewniam Was, że wygląda znacznie ładniej. To piękny, wielki, zgrabny psiak. Siedzi w bardzo ciasnym pomieszczeniu. Szkoda go.


Czy jest ktoś na dogo, kto interesuje się owczarkami pirenejskimi??? Na stronie adopcyjnej, psów rasowych nie znalazłm nikogo.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nie wolno robić zdjęć psiakom?
Jakieś zarządzenie?
Czy ot, tak?

To jak te psy mają znaleźć dom, skoro nie można tym samym ich ogłaszać?

Na stronie schroniska są fotki ale z 2006 r. Przynajmniej tak tam pisze, że aktualizacja ostatnia właśnie była w 2006 r. Jakość zdjęć? Tych psów niektórych prawie nie widać zza tych krat.

To ma być zachęcanie do adopcji???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...