Jump to content
Dogomania

Pomocy !! Warszawa !!! - Dt Potrzebny - Sunia już w nowym domu


lavinia

Recommended Posts

Dzis rano znalazłam na Trasie Gdańskiej taka piękną sunię ;

[img]http://img187.imageshack.us/img187/4520/dsc5911di3.jpg[/img]

[img]http://img50.imageshack.us/img50/6520/dsc5912js0.jpg[/img]

sunię dosłownie wyrwałam spod kół ciężarówki

jest mała, młoda, do pół łydki, straszliwie zaniedbana, skołtuniona, chuda ( na zdjęciach nie widać, bo ma futro ).

Zdecydowanie jest to pies domowy - bardzo ładnie jeżdzi samochodem, w domu najchętniej wskakuje na krzesła lub kanapę. Nauczona czystości, posłuszna. u weta była super grzeczna, jest bezproblemowa.

Może u mnie zostać dziś do wieczora, w ekstremalnym przypadku do jutra rano. Po tym czasie nie wiem co dalej.....

Nikt jej nie szuka w okolicy, nikt jej nie rozpoznaje. Myślę, że tak ładna i grzeczna dziewczynka szybko znajdzie dom. Czy ktos może jej zaoferować DT na czas szukania domu ?? To pilne, proszę o pomoc !!!!

teraz jadę do Gizma, więc nie będzie mnie w necie przez ok 2 godziny, w razie czego podaję mój nr tel

0 889 509 903

Link to comment
Share on other sites

chipa nie ma, obroży nie ma, miała za to dwa kleszcze...

jest na obserwacji - zachowuje się jak zdrowy pies, no ale nie można wykluczyc jakiegos świństwa

na razie jakoś wytrzymujemy, ale łatwo nie jest......

ogłosiłam ją lokalnie i w lecznicach...musiała się długo błąkać...

przypomina mi psa jakiejś rasy, tylko jakiej ?

Link to comment
Share on other sites

sunia już w nowym domu - u mojej byłej pracownicy :loveu:

nie miałam czasu napisać, mam nadzieję, ze wszystko bedzie ok - poczekam do końca dnia i wtedy zacznę się cieszyć...

no ale gwiazda z niej totalna - kanapa, fotele, mizianko......jeśli odnajdzie się właściciel, to oczywiście sunia do niego wróci...ale tylko wtedy, jeśli będzie miał wyłumaczenie na jej stan i to, ze tyle czasu musiała się błąkać

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest podobna do rasy "Szczotka" :-))- mam taką (prawie identyczną!!!) od Lavinii już od 3 lat w domku! Jak się ją obetnie "na westa" to wygląda jak west tylko czarny:-).
Kurcze, dziewczyny są jak bliźniaczki :-). Szkoda , że moja Szczotusia nie toleruje w swojej wileeeelkiej miłości żadnej konkurencji....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...