Jump to content
Dogomania

Wwa.Żoliborz. Kto może odwiedzić czasem starszą panią i jej psa? post 606


pidzej

Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w ogóle kupno biletu pokryło sie z moją prawie-pracą w schronisku przez co rzadziej jestem u pani Haliny. Jak ( i jesli ;) ) bede miała kasę to zwrócę za bilet,z powrotem na konto Maksa i Agata ale jakoś w dwóch ratach:cool3:

Link to comment
Share on other sites

dlaczego nikogo już tu nie ma?
Maks wczoraj miał ultra długi spacer. Tak długi, że zaczęło mu się nudzić i mnie ugryzł, tym swoim niby delikatnym podgryzaniem:mad: on to robi tak nagle i jak raz gryźnie to juz koniec, zaczyna skaskać, wić się ocierać i gryźć dalej, zupełnie go nie rozumiem:shake:
Agat natomiast probuje zdziałać coś swoimi ostrymi pazurami i zamiast spokojnie dawać łapę to prosi drapaniem ale z całej siły ;)

Link to comment
Share on other sites

żadnego zainteresowania... co do Maksa niestety nie widze zadnych szans... to bylby cud gdyby znalazl dom. Nie potrzebuje pomocy, co do pani jestem rzadziej przez schronisko, niestety. Napisalam dzis do Ani i mam nadzieje ze bedzie mogla pomoc w spacerach z Agatem od czasu do czasu. Dzis wlasnie zaraz jade do Agata, ostatnio uciekl pani na klatce, tzn wymknal sie z domu jak pani wychodzila i uciekl na sama gore bloku, nie chcial wrocic do domu:shake: moim zdaniem jemu jest tam zle, pani sie tez z tym zgadza... a jak przychodze nie odstepuje mnie na krok, wpatrzzony jak w obrazek i ciagle pyka mnie lapką... oba sa biedne, ale pani nie odda Agata dopoki tu mieszka... / tzn dopoki nie zdecyduje sie/zalatwi osrodka dla siebie..........

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem tej pani, niby pies na pierwszym miejscu, ale żeby wyjsć z nim gdzieś dalej to nie. proponuję jej setny raz dluższy spacer, jak nie do mnie do lasu to na polankę doslownie 3 przystanki od niej, gdzie mozna usiąść a ja bym z psami pobiegała i też nie, bo ; chora, zatruta, zmęczona itp, ale tak to całymi dniami jeździ w rózne konce warszawy, i to np. po farbę na okęcie:crazyeye: bo tam najlepsza, po oliwkę na tarchomin itp:-( biedny Aguś.

Link to comment
Share on other sites

nic nowego. do pani przyjeżdża jakaś znajoma która pomaga jej sprzątac, o tyle dobrze. pytałam sie w takim lepszym osrodku obok mnie, dla starszych osob, powiedzili ze wszedzie przepelnienie i na miejsce czeka sie nawet rok, a lista rezerwowych jest bardzo dluga...:shake: jakby ktoś mial namiary na dobry osrodek to piszcie, najlepiej wawa i okolice.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...