Jump to content
Dogomania

Wwa.Żoliborz. Kto może odwiedzić czasem starszą panią i jej psa? post 606


pidzej

Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki za podnoszenie, jak widac bez efektow
przy Maksie moja cierpliwosc wysiada.
jak nie skacze, to szczeka, jak nie szczeka, to piszczy
plus ewentualnie ociera się dopiero co zakroplonymi oczami.
na spacerze jest super grzeczny,
ale w domu:shake:

Link to comment
Share on other sites

a do mnie koleżanka dzwoniła, czy zajmuję się jeszcze psami bo:
potrzebny piesek, 1. buldog francuski, 2. szczeniak, 3. suka, 4. biało-czarny, 5. na prezent!
odpowiedziałam yyyyyyyyyyyyyyyy


Ciekawe czy tym razem właścicielka wyjdzie na przepustkę...
Chciałam zrobić jakieś miejsce na podłodze w pokoju ale nie ma szans, masa rzeczy.....

Link to comment
Share on other sites

wlasnie rozmawialam z kolezanka, do ktorej nie moglam sie dodzwonic od jakiegos czasu, ale dzis mi sie udalo. Dziewczyna byla wolontariuszem w schronisku w Olsztynie, zapytalam ja, czy ma ochote na maly wolontariat etraz w Warszawie:cool3: i powiedziala, ze postara sie pomoc w wyprowadzaniu. Nie wiem, kiedy, jak czesto, wiem, ze zadeklarowala pomoc. Szczegoly ustalcie miedzy soba. Pidzej, wysylam Ci na prywa jej telefon, a jej wysle Twoj. Prosz skontaktuj sie z nia, ona wie, ze ktos bedzie sie z nia kontaktowal

Link to comment
Share on other sites

jeju, aż dwie osoby, superrr
dziękuje Patch! jutro do niej zadzwonię.
A zaraz napisze do dziewczyny z Miau.
Co do klucza to byłam w dwóch zakładach i powiedzieli, że to stary kodowany typ i takiego surowca już nie ma. To klucz firmy ASSA. Moze ktos coś wie.
W każdym razie jutro po porannym spacerze zadzwonię jeszcze do kilku zakładów i popytam- wtedy sprawa się dalej nie rozwinęła bo to miały być 3 tyg i stwierdziłyśmy z Agnieszką że damy radę tak się wymieniać.
Mam nadzieję, że sie uda.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna z Miau może pomóc od 12stego maja.
Z Anetą, koleżanką Patch jestem umówiona na dziś na 18stą.

KLUCZ. Można go dorobić, gdy posiada się kartę klucza, czy jakoś tak. Nie ma innej możliwości. koszt ok 30 zł.

Dziewczyna od Patch dojeżdzałaby z Grójeckiej wiec watpie czy zgodziłaby się na wymianę co 3 dni tak jak robiłam z Agnieszką. A zjednym kluczem nic nie można zrobić.

Maks znowu zaczął bez powodu podgryzać. Robi dziury w ubraniach. Nie wiem o co mu chodzi, nie ma z nim kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

jasne, pogadam i mam nadzieję że wyjdzie. Nawet nie co 3 a co 2 dni może. Mnie chodzi o to że to nie jest hop siup dwa małe pieski, tylko dwa skaczące, duże, niestety brudne, silne... ja już mam specjalne ubranie do nich, bo wychodzę cała umazana. Dlatego martwię się że jeżeli dziewczyna dojeżdza z Grójeckiej to pozniej zapewne jeszcze gdzies jedzie itppp
ale pogadam i dam Wam tu znać.

Wiem, że Maks jest zestresowany, im dłużej to wszystko trwa tym jest gorszy.

Dziś jakaś baba...użyłabym gorszych słów ale sie powtrzymam... pretensje miała że psy pod oknami się załatwiają, i żebym zbierała ich kupy do kaptura i żebym jeszcze 5 sobie wzięła iii mam na**ane w głowie. tez mi nowosc...
Ale jestem kulturalna i nie pozostawiłam jej bez odpowiedzi. Byłam wkurzona Maksem a tu mi jeszcze jakieś babsko głupie krzyczy przez okno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...