Jump to content
Dogomania

Pryszczyk po 7 latach w schronisku ...JUZ W DOMKU !!! - Na zawsze w moim sercu.


dona20

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Justynko tak jak pisałam wcześniej jakimś cudem weszłam na świstaka i zobaczyłam zdjęcie Prysia jak idzie ze spuszczoną główką na smyczy.Serce mi pękło:placz:na 50 kawałków,a jak przeczytałam tekst Dony,to rozsypało się w pył:placz:.:p.Ze dwa dni buczałam:placz:,w nocy mi się śnił,że mnie prosi i takie tam.Wiedziałam,że muszę go wziaść!!!Miałam pomysł(moja mama)-chociaż chyba nie bardzo realny,bo mama niekoniecznie jest za psami(po kim ja to mam:evil_lol:?).Ale wiedziałam jedno:muszę go wziąść,muszę,muszę,bo inaczej nie będę mogła jeść,spać i się wykończę.Moj starszy syn miał zacząć technikum niedaleko mojej mamy(od naszego domu jakieś 6 km)więc mieli tam zamieszkać obaj,a ja miałam ich doglądać.Całe szczęście,że sprawy potoczyły się tak a nie inaczej.I syna mam w domu i psa.:loveu::multi:.Nie wiem co na kogo działa,ale na mnie podziałało wszystko.Po prostu jak zobaczyłam Prysia i przeczytałam o nim to przepadłam:razz:.

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj z Prysiem u weta.Stan stabilny.Może nie jakoś rewelacyjnie lepiej(chociaż serduszko pracuje bardziej miarowo),ale napewno nie gorzej:multi:!Dostał te same leki na kolejne 10 dni,potem znowu kontrola i znowu leki(wetka powiedziała,że z lekami już się nie rozstaniemy).I w takim stanie to se możemy chodzić do niej i chodzić i chodzić...:p Generalnie wiadomości o stanie jego zdrowia-nie najgorsze:multi:

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj u weta około godz.18,ludzi od groma,na dworzu za zimno,żeby stać,więc wlazłam "na wcisk" do środka.Prysio jak to Prysio puścił "cichacza".Każdy spogląda na każdego,ja oczywiście też "głupa"walę i rozglądam się po ścianach:siara:,w pewnym momencie jedna pani zaproponowała:''może otworzymy drzwi troszeczkę,bo jakoś tu gorąco...":p :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Byłam wczoraj u weta około godz.18,ludzi od groma,na dworzu za zimno,żeby stać,więc wlazłam "na wcisk" do środka.Prysio jak to Prysio puścił "cichacza".Każdy spogląda na każdego,ja oczywiście też "głupa"walę i rozglądam się po ścianach:siara:,w pewnym momencie jedna pani zaproponowała:''może otworzymy drzwi troszeczkę,bo jakoś tu gorąco...":p :razz: :evil_lol:[/quote]

hehe :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam po urlopie. Pierwszy dzień w pracy, najważniejsze maile i buch - cichaczem na pryszczykowy wątek. Zmartwiłam się, że nie widzę wątków Renaty - serce mi zamarło, że coś złego się stało. Na szczęście - wszystko w porządku. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Całusy w siwy pryszczykowy nos:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No własnie "zeżarło" mnie:angryy::evil_lol:!Ale napisałam do moderatorów:user: niech mi powiedzą:co,jak,dlaczego,po co i kiedy:hmmmm:.Mam nadzieję,że odpowiedzą,chociaż już drugi dzień mija i ani widu,ani słychu:watpliwy: :p.Jeszcze trochę ciszy i się przypomnę:mad::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie,że każdy może nam pozazdrościć tego wątku.Nawet jak na innych też się dobrze pokończyło,to nie ma tam takiej MIŁOŚCI jak u nas.Wszystkie się kochamy,wielbimy,chociaż z niektórymi znamy się tylko wirtualnie.Mamy podobnie poukładane w głowie,czyli tak : :stupid:,a także podobne poczucie humoru:p.Na naszym wątku jest to::sweetCyb::klacz::B-fly::Rose::bigcool::Cool!::cunao::BIG: :calus:,a na innych to::angryy: :pissed::grab::bad-word::agrue: :-x:mad::2gunfire:.Po prostu jesteśmy WSZYSTKIE S U P E R :klacz:.Pozdrawiam Was gorąco w ten zimny wrześniowy dzień:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...