Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

[quote name='Tweety']Borysku, gdzie jakiś twój DT? [B]Tam, w schronie, umierają twoje koleżanki, bo nie mamy ich gdzie dać[/B]:-([/quote]

[COLOR=Red][B]Prosimy bardzo - pilnie potrzebne domy tymczasowe !!!![/B][/COLOR]

[B]Kolejne koty umrą jeśli nie zostaną szybko zabrane ze schronu !!!!![/B]
A nie ma już miejsc w szpitalu !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'][COLOR=Red][B]Prosimy bardzo - pilnie potrzebne domy tymczasowe !!!![/B][/COLOR]

[B]Kolejne koty umrą jeśli nie zostaną szybko zabrane ze schronu !!!!![/B]
A nie ma już miejsc w szpitalu !!![/quote]

niestety, dokładnie tak się stanie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Cioteczko Gosiu, jak miło Cię widzieć :)
A skąd Cię tu przywiało :evil_lol:
Jak tu jesteś, to ja jestem dobrej myśli. W końcu dzięk Tobie trzy super kociuchy mają super domek :evil_lol::diabloti::eviltong:[/quote]
Ale gdybys Ty sie Makuszka nie zainteresowala, to kto wie, czy mialyby az tak wspaniale :cool3:

Nie moge sobie przypomniec, jak tu trafilam ... na dogo bywam rzadko, ale jak trafilam na zdjecia Boryska i tych biednych lapuniek :-( to prawie tu zamieszkalam :oops:


Hej hej! :multi:
Jesli domek jakis sie jeszcze zastanawia, to niech spojrzy na jego biedne pysio i wyobrazi sobie, jak cudownie bedzie na nim widac przymruzone z zadowolenia oczka, rozkosznie przeciagajace sie biedne lapeczki, i ciche slodkie "miau" patrzacego w oczy koteczka :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Skroro juz sie cos pojawilo w mediach, to jest cien szansy, ze jakis urzednik sie ruszy :oops: - artykul jest z wczoraj, ale czy tylko na portalu, czy rowniez i w poniedzialkowej papierowej?


Borysek - zaistniales w mediach :klacz: Domkowi Tobie przeznaczonemu teraz bedzie latwiej Cie zauwazyc :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam najmocniej, ja sie nie znam na schronie krakowskim. Jak to jest z ta ich lecznica?
Bo schron jako schron podlega pod inspektorat weterynarii, ale lecznice juz raczej pod izbe.
Poztym niniejszym gratuluje p. MArcinowi Palosowi nieznajomosci obowiazujacego prawa w Polsce :evil_lol:

btw... tweety, od kiedy mym mamy lecznice ? :crazyeye:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ja przepraszam najmocniej, ja sie nie znam na schronie krakowskim. Jak to jest z ta ich lecznica?
Bo schron jako schron podlega pod inspektorat weterynarii, ale lecznice juz raczej pod izbe.
Poztym niniejszym gratuluje p. MArcinowi Palosowi nieznajomosci obowiazujacego prawa w Polsce :evil_lol:

btw... tweety, od kiedy mym mamy lecznice ? :crazyeye:

pzdr
GreenEvil[/quote]

powtarzałam 3 razy, że jesteśmy fundacja współpracującą, nasz schron podlega pod TOZ

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam na innym wątku, że Tweety już napisała w sprawie tego tymczasu.

I bardzo Was prosimy !!!! Pomóżcie !!!!!
Może jakiś Wasz znajomy może przetrzymać choć jedną kocinkę ????

To kwestia kociego życia !!!!

[B]Każdy tymczas dla obecnie przebywających w lecznicy, lub dla tych zdrowych o Green pomoże chorym kocinkom w schronie !!![/B]
[COLOR=Red][B]Zwolni się dla chorych koteczków miejsce !!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...