Jump to content
Dogomania

Malinka - mix ratlerka z Orzechowców. Ma domek !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Antonina napisała że psiaczki cudowne i że na postoju chciały dać noge tak jak Dzielna jak ją wiozłyśmy.Teraz ma rozładowany tel i trzeba czekać aż do Basi dojadą i sama coś napisze.Tak się cieszę,wszystko załtwiane na ostatnią chwiłę a jednak się udało:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

CZekam niecierpliwie na wieści od Basi bo wiem że Antonina obecnie do netu dostępu nie ma. Mam tylko nadzieję że szczęśliwie dotarli.
[COLOR=Red]Holly-[COLOR=Black] specjalne podziękowania dla ciebie za sfinansowanie transportu do Rzeszowa i pilotowanie sprawy telefonicznie bo dzięki temu te 4 cudne suńki nie muszą już walczyć o życie...:Rose::Rose::Rose:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jestem ale niewiele kontaktuję. Cała noc i dzień nieprzespana.napisze krótko bo wiem , że czekacie na wieści.Pieski dotarły do nas szczęsliwie chociaż z duzym opóżnieniem z powody wypadku samochodowego na wysokości Morąga. Szczeniaczki chudzieńkie z wielkimi brzuszkami ,na pewno są tam robale.Poszły do boksu ale na noc Iwona zabierze je do domu. Natomiast Malinka ma cieczke i nie moglam jej w przytulisku zostawić. Malinka teraz jest u mnie ale mój jamniczy staruszek dostał wigoru i spiewa arie pod drzwiami. Muszę jutro, ją gdzieś na tymczasie ulokować.Malinka jest slodka i krucha. Prosi aby ją glasać , zaczepia lapkami. Jestem tym żdziwiona bo przeważnie psy z takich stasznych miejsc są b. plochliwe.

Link to comment
Share on other sites

Malinke zawiozlam do boksu. Są tam tylko 2 szczeniki i ona. Małe bardzo się ucieszyły Malinką. Malinia piszczala za mna. W drodze do przytuliska siedziala mi na kolanach, wtulona, lizala po twarzy.To kochana , spolegliwa sunia.Byle komu jej nie dam.Ona potrafi zachować sie w domu w samochodzie , piesek super.
Martwie się , że u Was parwo.Szczeniaczki wygladają na zdrowe ale to starszna choroba , nagle atakuje.Malutkie są śliczne,nie wyobrażam sobie aby coś sie mialo im stać.Chyba dobrze im u nas bo biegają , cieszą sie, witały mnie ale dotknąć sie jeszcze nie dają. Mam ich fotki. Jutro wkleję.

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniam się w końcu do Asi.Ostatnia suńka-Doda miała pojechać do nowego domku do Ocypla ale Asia tak się w niej zakochała że już jej nikomu nie odda:evil_lol:.No to teraz mają 3 pieski;).Doda ma teraz na imie Zosia i wieczorem idzie do weta na szczepienia.Jestem w szoku jak ta cała sprawa się potoczyła i pomyśleć że prawie ten wyjazd nie miał wypalić, a teraz tyle szczęscia:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...