Jump to content
Dogomania

Malinka - mix ratlerka z Orzechowców. Ma domek !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']no wariatki totalne!! :loveu:
Baśka, niesamowita jesteś!

Nalejcie i mnie kielicha!
Ja też chcę tak zabierać na tymczas, mamusiu :placz: :placz:[/quote]
Małgoniu Tobie zawsze kielicha naleję ! Wiesz , że mam słabośc do takich bezbronnych na krzywych łapkach, no i do tego imienia.
Na Malinke się zdecydowalam bo w poniedzialek wydaję suczkę .
Nikt z Orzechowców sie jeszcze nie odezwal. To drugi koniec Polski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']
Nikt z Orzechowców sie jeszcze nie odezwal. To drugi koniec Polski.[/quote]

I tu jest problem Basieńko....a jakie to tereny nadmorskie że tak mogę spytać?
Byłam dzisiaj w schronisku, wróciłam po 20. Wszystkie psiaki w błocie i Malinka też...:shake:, tak biedaczka patrzyła przez kraty że żal serce ściskał...:-( Brakuje jedzenia, lodówki puste i gdyby nie to, że zaprzyjażnieni z nami holendrowie podrzucili dziś karmę do schroniska - puste brzuchy murowane....Ale kto sie tam tym przejmuje...:shake: Zabrali też bardzo chorego szczeniaczka który leżał samotnie w kącie boksu - taki bezbronny i nikomu niepotrzebny...Wybaczcie , nie mam siły dzisiaj się cieszyć i nocka też pewnie z głowy...:-(
KIEDY K..WA SIĘ TO SKOŃCZY ???!!! :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie Pasłęk, przy trasie e-7. To jest trasa Warszawa- Gdańsk. Znam warunki schroniska w Orzechowcach. Kiedys miałyście tam śliczną jamnisie z malymi. Śledzę Wasz wątek od początku, wiem co kto tam robi dobrego i kto sie przyczynił do tej sytuacji. Trudno będzie zalatwić transport bezpośredni ale może byc zlożony , np. Warszawa i od Warszawy. W Warszawie znalazlabym chyba kogoś kto by Malinkę przetrzymał kilka dni. Najważniejsze jest dowiezienie jej do Warszawy.

[COLOR=red]Co temu szczeniaczkowi ?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Dokladnie Pasłęk, przy trasie e-7. To jest trasa Warszawa- Gdańsk. Trudno będzie zalatwić transport bezpośredni ale może byc zlożony , np. Warszawa i od Warszawy. W Warszawie znalazlabym chyba kogoś kto by Malinkę przetrzymał kilka dni. Najważniejsze jest dowiezienie jej do Warszawy.

[COLOR=red]Co temu szczeniaczkowi ?[/COLOR][/quote]

Basieńko mój syn studiuje w Gdańsku i czasem robi tę trasę samochodem ale chyba najwcześniej w czerwcu. Póki co spróbujemy Malince zrobić jutro allegro wyróżnione i jeśli to nie wypali, a ty nadal będziesz chętna to będziemy kombinować transport do Warszawy. Taką kruszynkę to może ktoś i przy okazji zabierze. Chyba żeby na dniach ktoś się wybierał to po nią pojadę do Orzechowców i przywiozę....Może być ?
Póki co walczymy o życie szczeniaczków i usilnie im domków szukamy bo padają w schronisku jak muchy...:-(:shake: Ta sunia maleńka leżała skulona w kąciku budy bez reakcji na nasze wejście, nie zainteresowana jedzeniem chociaż wiedziałam że bardzo głodna, a wzieta na ręce dosłownie przelewala sie przez palce...:-( Pojechała wczoraj do Wrocławia, taraz jest własnie u weta i czekam na wiadomości.

[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/2391/dscn7754ov7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4272/dscn7737sx3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Razem z Malinka moglo by przyjechać jakieś najbiedniejsze szczenie !
Oczywiście u mnie byłby tymczas , gdyby odezwal sie domek stały to niech tam Malinia trafi .[/quote]

Jejku, czemu ty tak daleko mieszkasz ??? :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ale Malinka ma allegro! Sama robiłam więc może poczekajcie az się to skończy!

[B]Allegro Malinki wyróżnione jeszcze przez 8 dni[/B]

[URL]http://www.allegro.pl/item355977621_malutka_sliczna_suczka_mix_ratlerek_szuka_domu_.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...