Jump to content
Dogomania

Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie rozpytuję wszystkich na około, czy ktoś wybiera się niebawem do Warszawy. Spóżniłyśmy sie troszkę bo po świętach bractwo studenckie zjeżdżało na uczelnie i niektórzy samochodami. Uciekł nam sprzed nosa szybki i bezpłatny transport...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Mi też... Już mógłby być z nami, a nie jest :(

Może powinnam skontaktować się ze schroniskiem i wypytać (nie o transport bo zakładam, jak mówiliście, że nic z tego) w ogóle o adopcję i jak to jest z tym wydaniem Gacka...). Jak myślicie?

Jak sobie myślę, że Gacuś jest tam daleko gdzieś ze zmarzniętą pupą,
a nie u mnie na łóżeczku to mi źle :(

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, jak nic innego nie będzie się dało zrobić, to przyjedziemy do Was.
Tylko to jest problem - ze względu na osobę z samochodem (trzeba ją znaleźć, a większość jednak puka się w głowę mówiąc - psa się wam zachciało - czy coś...), urlopy (wszyscy w domu pracujemy właściwie - krócej lub dłużej, ale jednak - chociaż ta kwesta tak jeszcze nie boli) i zgranie tego wszystkiego razem...

No i oczywiście, zanim pojedziemy, musimy być pewni, że nam go wydadzą.

Ale Gacusia nie zostawimy!
Spróbuję skontaktować się ze schroniskiem jakoś na dniach... ciekawe co mi powiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Wet-siostro!

(nie zauważyłam Twojej odpowiedzi wcześniej - stąd mój poprzedni post)

Dziękuję!!!
Jasne, że zwrócimy koszty :)
Pisz na priv. jeśli czegoś potrzebujesz i jak mogę Ci przesłać kasę (jeśli chcesz jakąś z góry, ile jak będziesz wiedziała itd.)

:multi:

Link to comment
Share on other sites

A jakbym Ci kupiła strój ninja i wysłała pocztą? :P

W takim razie i tak zadzwonię do schroniska i zapytam jak to jest od ich strony już pomijając tę całą wściekliznę.

(te zbiegi okoliczności są nie do zniesienia... <-- a piesek musi czekać)

Link to comment
Share on other sites

faktycznie chyba nie ma sensu, żebyś go adoptowała (tzn kase to bym mogla Ci wyslac, nie o nia chodzi). A oni nie mogą przesłać mi dokumentów żebym to ja go adoptowała? Nie wiem, pocztą, faksem, na mejla? Pewnie mogłabym tylko musiałabym go odebrać osobiście, nie?

trzeba się wywiedzieć jak to jest żeby nie kręcić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Jedna osoba na PW napisała mi,żeby porozmawiać z Alicją Pich czy Piś...
Ale że z tego,co wie,psy na tymczas nie są zbyt chętnie wydawane,trzeba by było adoptować,co wiąże się z podpisaniem umowy i opłatą 30-50zł...
..[/quote]

Siostro-Wet...... proszę żadnych telefonów do schroniska, bo na złość będzie na NIE !!! A za adopcę psa i tak zawsze płacimy więc nie jest to jakieś novum. Powoli, spokojnie wyciągniemy Gacka, nie róbmy żadnych pochopnych ruchów bo to tylko pogorszy sprawę.....proszę wszystkich o cierpliwość...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jakbym miała większe mieszkanie, a najlepiej domek z ogródkiem to bym całą trójkę wzięła w pakiecie... piękne psiaki :)

Dobranoc, Gacusiu! Oby to była dla Ciebie już ta jedna z niewielu nocy w samotności! A potem już tylko ciepłe łóżeczko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...