Jump to content
Dogomania

Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wet-siostra']
Tak sobie myślę-miejsce mam...Może,gdyby udało się go zabrać,mógłby u mnie na spokojnie,nie w schronie,poczekać na transport???Wykąpałabym go,trochę by ochłonął po pobycie w schronisku...Co Wy na to???[/quote]
jak dla mnie, fajny pomysł :) w każdym razie to napewno byłoby lepsze dla Gacusia niż czekanie w schronie tymbardziej, że nie wiadomo ile jeszcze potrwa ten zakaz..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']ponoć przyjmowanie i wydawanie psów jest narazie wstrzymane.....muszę się coś więcej na ten temat dowiedzieć.....[/quote]
Szpilko, chyba jednak są.. chociaż nie wiadomo czy to z tego powodu, ale inny nie przychodzi mi na myśl..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Neczko chodzi o wewnętrzne sprawy schronu, ktore prawdopodobnie maja sie rozstrzygnąć w przyszła sobote;)[/quote]
szkoda, że tak długo..

Wet-siostro, zorientuj się czy nie dałoby się jednak jakoś psiaka wyciągnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojej, Wet-siostro, to wspaniały pomysł :) dajcie koniecznie znać jak wygląda to tam na miejscu, czy wydaliby Gacka już i w ogóle!
Czekamy na informacje!

Jejku, jejku - tak bym chciała żeby on przyjechał już jak najszybciej do domu!:jumpie:

PS: Bardzo (ale to bardzo) dziękuję za wszystkie dobre słowa o Mojżeszku.:bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Z tym wydawaniem psów to grubsza i dziwna sprawa, dwie suczki które pojechały w sobotę z Orzechowców do domu już były powodem moich nadzwyczaj spokojnych dwudniowych negocjajcji z kierowniczką, padło że koniec z wydawaniem psów przez pośredników czyli nas. Udało się w końcu dzięki Pani Derwisz która była na miejscu i je wybrała za co jestem jej wdzięczna. Dzisiaj dziewczynki są całe i zdrowe w nowych domach a nie w schronie.

Jeśli z tymi aodpcjami to jakieś rozgrywki w stronę wolontariatu czyli nas to nie ma sensu się szarpać już atmosfera jest fatalna. Trzeba będzie to jednak jakoś załatwić, nie ma sensu aby Gacuś tam siedział skoro nie musi. Swoje już przeszedł. Nie zapomnę jak dupcią ciągnął po podłodze z bólu bo nie był w stanie na łapkach stanąć, dzisiaj to nie ten pies. Potrzebuje ruchu co będzie dla niego najlepszą rehabilitacją do tego Wasze serce i zapomni o tym co złe.

Link to comment
Share on other sites

wet siostro szlag mnie przyznaje trafia jak słyszę że najwładniejsze psy zabieramy i jeszcze zarabiamy - za swoje własne pieniądze dziewczyny jeżdżą prawie 190 km, za każdym razem za psa sie płaci gotówką lub karmą nie wspomnę i masie kasy wpakowanej w budy i żarcie, odprobaczanie i odpchelnie. Jakim trzeba być młotem za przeproszeniem żeby mówic że na tym zarabiamy ...!!!!!!!!

Dzielna, Baton, Bacunia, Brajl, Rudka, Kluska, Gacek i masa innych które wymagała leczenia do dzisiaj zyją - w schronie nie miały szans. Ja tylko czeka na jedno bo nie mam nic do ukrycia tak jak i pozostałe dziewczyny z Rzeszowa kiedy ktos mi wygarnie w oczy co myśli! Ale do tego trzeba miec odwagę!!!!!!! Niby cacy cacy a potem słyszę że z Orzechowskich psów smalec wytapiamy i znów nie w oczy tylko poza plecami teksty.

Tak jak napisałam ja bardzo chętnie zgodzę się na konfrontację i poproszę aby każdy powiedział co słyszał że niby wyszło odemnie a ja wyjaśnię bo robi się ze mnie i dziewczyn szuje po to aby swoje niedociągnięcia pozasłaniać. Draństwo które bardzo boli i mówię wprost ja to wytrzymam bo psów nie zostawię!

[B]Z przyjaciół na siłę robi się wrogów w tym schronisku i jedno zawsze trzeba pamiętać - kłamstwa maja krótkie nogi a przyjaciele mają swoją wytrzymałość.[/B]

a na szczeniaku którego wzięłam do domu aby umarł mi na rękach a nie zadpetany przez inne psy tez pewnie chciałam coś zyskać .... łzy, rozpacz i bezsilność o tyle stałam się bogatsza! jest czego zazdrościć prawda????

Link to comment
Share on other sites

zabieramy te psy które nadają się do adopcji, nie ma dla nas ładnych i brzydkich wszystkie zasługują na szansę bo z ludzkiej winy tam siedzą! Jeśli jeszcze raz dojdą mnie słuchy o moim zarabianiu na psim nieszczęściu przyznaje nie zostawię tego bezkarnie. Skończyło się moje ciche znoszenie upokorzeń bo mniej by bolało gdybym dostała w pysk niż to że takie rzeczy się o mnie mówi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra']Nie wiem,co jest grane,raczej nie chodzi o wściekliznę...Słyszałam tylko tyle,że Rzeszów wyciąga ze schroniska najlepsze,najładniejsze psy i o jakiejś sprzedaży psów...Że niby potem jest z tego dla niektórych zysk....[/quote

Mam zdjęcia każdego wyciągniętego przez nas psa i większośc z nich ma wątki na dogo. Wystarczy zajrzeć, nawet wysłać Pw do osoby adoptującej żeby dowiedzieć sie ile na psie zarobiłysmy...:eviltong:...I zobaczyć ile wśród nich było starych, chorych, kalekich i brzydkich.....

Link to comment
Share on other sites

wet siostro ja wiem że to nie Twoje słowa to padało jeszcze zanim w to wszystko weszłaś i ja wiem czyja to robota - mam masę goryczy w sobie bo naprawde ciężko mi jest jak cholera ale nie siedzę i płaczę tylko ruszam tą swoją grubą doopę i coś robię. Nawiasem mówiąc dobrze że taka jest bo już miałam okazję usłyszeć że mojego imienia już nikt tam nie zna ale opsiać mnie potrafi bardzo dokładnie nawet do obcych ludzi. Przykre to i szkoda gadać tym bardziej że jak jestem potrzebna to z tych ust imię Kasia jest w stanie wyjsc...

Będzie lepiej a jak nie to i tak damy radę a wolontariat nawet jak ma słabsze dni to i tak nie jest w stanie z Orzechowców rezygnować - ja wiem jakie tam są psy i jak czekają na pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak ja, jako zdecydowana na adopcję Gacusia, mogłabym pomóc?
Chodzi mi o to, czy powinnam skontaktować się ze schroniskiem czy coś? :)

Nam także bardzo zależy żeby już Gacuś mógł być z nami. No... żeby chociaż jemu pomóc.

A właśnie, mamy tu na Ursynowie (bo to obrzeża Warszawy) bardzo piękne tereny zielone więc Gacuś będzie mógł sobie hasać :) i zdrowieć
oby jak najszybciej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...