Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

[quote name='Gonia']Horst Kliebenstein-lubi psy o mocnej kości,temperamentne,doskonałe w ruchu.Sędziował mnie w Zagrzebiu i trzeba się nieżle nabiegać:evil_lol:
Dokładny,obmacuje psy,widzi nawet drobne poprawki kosmetyczne:loveu:[/quote]
a jest antykopiowaiu psow? w ruchu my w mair edorbze tylko z masa o wiele gozej;P bo my szczury jestesmy totalne.. ale ten ruch to mi pasuje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mrowa23']a jest antykopiowaiu psow? w ruchu my w mair edorbze tylko z masa o wiele gozej;P bo my szczury jestesmy totalne.. ale ten ruch to mi pasuje...[/quote]W Zagrzebiu sędziował też sznucki,ale jakoś nie skarżyli się na niego,że nie lubi kopiowanych.Wszyscy marudzili tylko,że biegali dużo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Gonia']Horst Kliebenstein-lubi psy o mocnej kości,temperamentne,doskonałe w ruchu.Sędziował mnie w Zagrzebiu i trzeba się nieżle nabiegać:evil_lol:
Dokładny,obmacuje psy,widzi nawet drobne poprawki kosmetyczne:loveu:[/quote]
Nas też będzie oceniał, a Magia taka drobna :roll: Chyba będę ją musiała podtuczyć przed wystawą. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Jeśli chodzi o egzotycznych sędziów to mam spore wątpliwości :roll:
Nas kolejny rok z rzędu sędziuje Polak :roll:[/quote]

No w Katowicach to mozna sie przyzwyczaic do Pl sedziow, ten oddzial jest niereformowalny i seterow nie lubi:angryy:
Ale akurat do tej Pani chętnie pojade:cool3:
No i tym razem Telagia przebije Cie ilościa, melduje się z 3:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']No w Katowicach to mozna sie przyzwyczaic do Pl sedziow, ten oddzial jest niereformowalny i seterow nie lubi:angryy:
Ale akurat do tej Pani chętnie pojade:cool3:
[B]No i tym razem Telagia przebije Cie ilościa, melduje się z 3:multi[/B]:[/QUOTE]

Oj uwazaj na te swoje cuda, bo ze spodka nie bede miala daleko, zeby zabrać co ładniejsze do domu :evil_lol::evil_lol: A najmniejsze rude szczególnie mi wpadło w oko :loveu::loveu:

My tez chetnie przyjedziemy do tej pani ;) Lil bedzie wreszcie w powazniejszych klasach startował :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Oj uwazaj na te swoje cuda, bo ze spodka nie bede miala daleko, zeby zabrać co ładniejsze do domu :evil_lol::evil_lol: A najmniejsze rude szczególnie mi wpadło w oko :loveu::loveu:

My tez chetnie przyjedziemy do tej pani ;) Lil bedzie wreszcie w powazniejszych klasach startował :roll:[/quote]

Hihihi, te cuda juz nie takie malutkie zeby je tak niezauwazalnie porwac:evil_lol:
A mala to szybko bys oddawala bo to istny diabel wcielony:diabloti:
A jak chodzi o Dessiego to nie ma obcji zeby go ukrasc - pilnuje jak oczka w glowie jak go zobaczysz to bedziesz wiedziec czemu :cool3:
No Lil bedzie z doroslymi walczyl a moj Lucek juz jako uzytek pojdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Widzę, że Katowice się postarały jeśli chodzi o ilość sędziów zagranicznych :cool2:

nawet pona i podchalana sędziuje niemiec :lol: (i[B]le jest w niemczech podchalanów?[/B])[/quote]
podCHalanów to pewnie nie dużo:eviltong:;)

my się pewnie pojawimy:p oddział postarał się o fajnego sędziego więc żal nie skorzystać:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odświeżam temat i informuję, że na stronie oddziału katowickiego jest lista sędziów i zauważyłam zmianę sędziego:
Sobota grupa II rasy: landseer, duży szwajcarski pies pasterski, mastif tybetański, owczarek kaukaski - ocenia pan Dan Ericsson (SWE)[COLOR=Black].

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='marider']Dziwne, a czasami nominacja na Crufta 2010 nie odbywala sie w tym roku w marcu w Katowicach? Bo w papierach mam wpisane 2009 i 2010...[/quote]

Nominacje masz na 2 lata :) Jak się zdobyło w 2008, to możesz wykorzystać w 2009 lub w 2010 - przydatna rzecz dla hodowców, którzy mają dużo psów i chcą kilka nominacji zdobyć z różnych wystaw dla większej liczby swoich psów i jechać w tym "drugim terminie" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='McDzik']Nominacje masz na 2 lata :) Jak się zdobyło w 2008, to możesz wykorzystać w 2009 lub w 2010 - przydatna rzecz dla hodowców, którzy mają dużo psów i chcą kilka nominacji zdobyć z różnych wystaw dla większej liczby swoich psów i jechać w tym "drugim terminie" :lol:[/quote]

Aha, dzieki. Bo myslalem ze moge psiaka pokazac 2 razy skoro nominacje ma na 2 lata. Ale chyba tak nie jest..

Pzdr
M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...