Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

[quote name='Madzia_K']oooo...Katowice...my oczywiście też będziemy:cool3:
Mimo różnych opinii uwielbiam katowicką wystawę.
A czy ktoś może posiada jakiekolwiek info na temat sędziów oceniających grupę VI?[/quote]

GR VI:
[B]Stefan STEFIK (SK)[/B] - rhodesian ridgeback, posokowiec bawarski i hanowerski
[B]Karl REISINGER (A) [/B]- beagle, basset hound
[B]Stefan SINKO (SLO)[/B] - alpejski gończy krótkon., bloodhound, gończy berneński, słowacki, schillera, porcelaine, petit basset griffon vendeen
[B]Jan RYK (PL)[/B] - gończy polski, ogar polski, dalmatyńczyk

Wszystko jest na stronie [URL="http://www.zkwp.katowice.pl/"]związku[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dziesiejszym internetowym wydaniu "Dziennika" ukazał sie artykuł o tym ze Spodek będzie gruntownie remontowany przez najbliższe pół roku!!

Oto cytat :

Przez pół roku przechodzić będzie gruntowną modernizację. Impreza sylwestrowa pod gierkowską budowlą będzie jedną z ostatnich. Duma komunistycznych władz PRL zostanie zamknięta na czas remontu niezbędnego dla organizacji Mistrzostw Europy koszykarzy we wrześniu 2009 roku.

A oto link do całego artykułu :

[URL="http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article289361/To_ostatnie_dni_katowickiego_Spodka.html"]Dziennik - Wydarzenia - To ostatnie dni katowickiego Spodka[/URL]

Tak więc gdzie będzie wystawa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']z tego co słyszałam to cześć ringów ma być na dworze. a honorowy na sali gimnastycznej lub lodowisku. :evil_lol:[/quote]

to będzie prawie jak taniec z gwiazdami :p mój Demon dziś i wczoraj już nabierał wprawy na lodzie więc możemy startować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']To jakiś żart? Płace ponad 200 zl i mam biegać po parkingu przed spodkiem ? :mad::mad: komedia!

[B]Najlepszym wyjściem byłoby przeniesienie wystawy na teren targów w Sosnowcu[/B] :roll:[/quote]


:klacz: brawa dla tej pani, nalać jej, bo dobrze gada! :klacz:


ja słyszałam, ze przed Spodkiem będą poustawiane namioty (bądź jakieś coś, co będzie udawało dach nad głową) i część ringów będzie w sali gimnastycznej, a część na mroźnym lodowisku.

Link to comment
Share on other sites

No tak na razie jest wersja z namiotami, wątpię żeby przenieśli wystawę no ale... :roll:
a ja na lodowisko nie narzekam w zeszłym roku było całkiem w porządku przynajmniej psom gorąco nie było... cóż ciekawie się w tym roku zapowiadają Katowice... no zobaczymy zobaczymy...
Gdy nie był remontowany i były wszystkie "obiekty" dostępne to wcale nie było luzów. a teraz gdy odpadnie miejsce gdzie był ring honorowy i około 4-6 ringów to może być ciasnota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My na lodowisko tez nie narzekaliśmy i baardzo sie ciesze, ze jesteśmy sędziowani w piątek, ponieważ publiczność o godzinie 10 jest znikoma ;)[/quote]

No piątek to piękny dzień na wystawianie :p z czego pamiętam to cała VII grupa jest własnie wtedy więc już się cieszę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']No tak, ale ja ze swoim bialym psem wolalabym w marcu po dworze nie biegać... Z dwojga złego każdy bedzie marudził... krótkowłose psy beda marznąć, a długowłose będą całe w błocie ;/[/quote]

setki angielskie i tak są całe w ciapki przecież :p więc błotko nie zaszkodzi... a zawsze mozesz powiedzieć że przed chwilą aportował kuropatwę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']setki angielskie i tak są całe w ciapki przecież :p więc błotko nie zaszkodzi... a zawsze mozesz powiedzieć że przed chwilą aportował kuropatwę ;)[/QUOTE]

w ciapki to mają pyski i łapki, długi włos jest biaaały ;) szczególnie biała firanka na brzuchu ma być jak śnieg. Psy musze kapac w dniu wystawy, zeby jakoś wyglądały :evil_lol: Wiec dla nas odrobina błota to koszmar i powód do mojego załamania nerwowego :shake: 4 h kapieli na nic :placz::placz:

Mam nadzieje, ze Katowice przemysla dokladnie organizacje i te "namiociki" beda konkretne ;) Jeżeli pogoda dopisze (chyba 2 lata temu bylo bardzo przyjmnie) to moge sie wystawiac na tym parkingu :cool3: ale jak bedzie deszcz :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

hehe
Przecież w tamtym roku już była inauguracja wystawiania na dworze w miesiącu lutym w Bydgoszczy, wybrańcy mogli z tego skorzystać. A to była tylko krajówka więc czemu by wystawa o takiej randze - międzynarodowa i to z nominacją na CRUFT`S nie mogła się odbyć na świeżym powietrzu. W marcu będzie więc jest szansa, że będzie cieplej niż w lutym. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, oj, oj
nie kraczcie dziewczynki:(
bo jak sobie pomysle o wystawianiu w marcu na polku to sredni mam humorek:cool3:
Deszcz i plucha to jedno a wiatr to drugie utrapienie, jakoś sobie nie wyobrażam że można kasować tyle kasy i nie zapewnić pożądnych warunków.
W ubieglym roku Czestochowa w kwietniu byla i mimo ze nie było zimno to deszcz skutecznie uprzykrzał życie a nie mówiąc o marcowym deszczu gdzie temperatura może być naprawde niska:(
Lodowisko tez wspominam miło zdecydowanie lepiej od ringów tych na górze, przynajmniej miejsca było sporo no i psy miały przyjemnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...