Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mrowa23']aaa dziekuje bardzo za informacje, a czy nominacja ktora dostaje mlodziez uprawnia do pokazania psa w klasie otwartej na cruft'sie?[/quote]

Nie. Moj malec byl wystawiany w mlodziezy i dostal nominacje w klasie junior wiec trzeba go pokazac w juniorach :) Dziwne to nieco gdyz psiak w momencie ew.cruftowania jest juz o rok starszy i moze tam wejsc nawet z tytulem Ch.Pl. (nie tylko mlodziezowym) ale tak jest... Tak BTW w UK jest nieco wiecej na wystawach klas niz u Nas.

Jakkolwiek warto pojechac na Crufta chocby jako widz po to by poogladac psiaki :multi: i przy okazji zrobic tanie zakupy (1kg Eukanuby sprzedawali na stoisku po 1GPB :) ). Poza tym wrazenia niesamowite.

Pzdr
M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A ja szukam transportu, jest ktoś chętny na jedną osobę więcej w aucie, bez psa?[/quote]


Ja się wybieram, nie wiem na 100% ale raczej będziemy mieli miejsce, jadę z mama koleżanki i z nią (raczej pojadę jak uwinę sie z paroma sprawami) tak wiec, jak nie znajdziesz innego transportu to mozemy sie wstepnie umowic, napisz na priva :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja teraz juz na serio zastanawiam sie gdzie bedzie wystawa? remont spodku odbedzie sie napewno, chociazby metalmania,ktora sie odbywa 7 marca zostala przeniesiona do wawy,a co z wystawa?
podejscie katowickiego oddzialu jest bardzo 'lajtowe', a udzielic blizszych informacji nie potrafia tylko zbywaja w niezbyt 'mily' sposob...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...