Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My też już zgłoszeni. Mimo zmiany sędziego na niezbyt mnie zadowalającego i tak jedziemy. A organizacja sie nie matrwie. Mimo iż mam psy z długim białym włosem na łapach i brzuchu. Organizacja wystaw katowickich zawsze była bardzo dobra i jakoś nie obawiam się i w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Oto informacja zaczerpnięta ze strony katowickiego oddziału dziś -
[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA
[/B][B]
Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:

LABRADOR RETRIEVER
YORKSHIRE TERRIER


:crazyeye::crazyeye:
[/B][/quote]

no tradycyjnie :shake: konkurencja maks - my zgłoszeni ale sedzia Opara to jakaś kpina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Oto informacja zaczerpnięta ze strony katowickiego oddziału dziś -
[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B]

[B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]

[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER[/B]


[B]:crazyeye::crazyeye:[/B]
[/quote]


Już się boję, co tam się będzie działo...
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

dobrze, ze weszlam teraz w ten temat... w szoku jestem, ze zgloszenia przyjmowali [U]do[/U] 31.01, gdyby nie przedluzyli terminu nie zalapalabym sie :)

Czy mozecie mi wyjasnic o co chodzilo w zgloszeniu z zalaczeniem pliku z rodowodem??:roll: Czy to obowiazkowe, bo nigdzie na www sie nie doczytalam?? Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam i oczywiscie nie zalaczylam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Oto informacja zaczerpnięta ze strony katowickiego oddziału dziś -
[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B]

[B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]

[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER[/B]


[B]:crazyeye::crazyeye:[/B]
[/quote]


szkoda to komentować:roll: :cool1: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Oto informacja zaczerpnięta ze strony katowickiego oddziału dziś -
[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B]

[B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]

[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER[/B]


[B]:crazyeye::crazyeye:[/B]
[/quote]

pierwszy raz widze coś takiego... to ile sie zmieści psów z tych ras?

no my zgłoszeni. Co prawda już byłam na tej wystawie, ale pierwszy raz sie wystawiamy:roll: ech, bedzie cieżko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']Oto informacja zaczerpnięta ze strony katowickiego oddziału dziś -
[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B]

[B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]

[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER[/B]
[B]:crazyeye::crazyeye:[/B]
[/quote]

hmm... a nie można zrobić podziału każdej z ras na dwa ringi wg płci w tych rasach?

[quote name='Talagia']Wtedy nawet ubijanie kolanem nie pomoze zmiescic wszystkich psow "w obiektach MOSiR "SPODEK" :evil_lol:[/quote]

No tak wszak teren wystawy nie jest z gumy, choć kto wie, kto wie z czego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A mnie te ograniczenia nie dziwią. Nie chcę wprowadzać w błąd ale z tego co pamiętam norma psów na jeden dzień sędziowania to chyba 120 max (albo mniej). Więc jest logicznym, że jeżeli będzie ich więcej to trzeba zaprosić kolejnego sędziego na daną rasę. [U]Pytanie 1[/U] - kto się zgodzi na 1,5 miesiąca przed wystawą? (nie jest prosto na 6-10 miesięcy do przodu), [U]pytanie 2[/U] - w związku z remontem gdzie te dodatkowe ringi dać?, [U]pytanie 3[/U], chyba najważniejsze - jak podzielić rasę sprawiedliwie, żeby wszyscy wystawcy byli u tego sędziego podanego od pół roku w wykazie?

Nie dziwcie się, gdyby na Rzeszów ilość psów na jeden dzień przekroczyła 1250 to nie przyjmowalibyśmy psów z danych grup na ten dzień.

[B]Organizatorom życzę wytrwałości, nie zazdroszczę sytuacji i rozumiem doskonale Wasze problemy jednak jestem dobrej myśli.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Drodzy forumowicze...
[quote][B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]

[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER[/B]


[B]:crazyeye::crazyeye:[/B] pierwszy raz widze coś takiego...[/quote]Taka sytuacja miała miejsce już wielokrotnie (bodaj od 2001 roku)... jednak wcześniej informowani byli jedynie wystawcy ras z ograniczoną ilością zgłoszeń - internet nie był wówczas tak powszechnym źródłem informacji o wystawach :p

[quote]hmm... a nie można zrobić podziału każdej z ras na dwa ringi wg płci w tych rasach?[/quote]W przypadku labków podobny manewr (klasy mlodsze i klasy dorosłe) jest planowany już w pierwszej wersji propozycji sędziów :cool3: Zresztą dla goldenów i AST, w szczycie popularności tych ras, bywało podobnie.
Yorków ostatnio zgłaszało się mniej, ale widać kryzys nie dotknął tej rasy :p

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wystawcy Yorkshire terrierów zgłosili na Katowice ponieważ ocenia sędzina która jest wielkim autorytetem.
Mam nadzieję,że wszystkie klasy będzie ona sędziować bo juz w ubiegłym roku podzielono rase na 2 ringi co nie było korzystne dla wielu wystawców.
Bo tylko część była sędziowana przez sędziego zagranicznego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...