Jump to content
Dogomania

Rudzia ma dom w Krakowie!!!


shanti

Recommended Posts

Ręce mi opadają. Jak wróci ze szkoły Samturia może opowie nam coś o tej pani, która chciała jakiegoś psiaka. Mówiła nam w schronie, ale tam taki hałas, że niewiele zrozumiałam. Może ona chciałaby taką sunię po sterylce, niekoniecznie trzeba mówić, że aborcyjnej;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimiś']niektórych obchodzi, ale ci zapsieni juz na maxa...[/quote]

Masz rację, tych co sunia obchodzi nie mają możliwości wzięcia jej.
Ci co mają możliwości nie mają ochoty komplikować sobie życia.

Muszę jeszcze raz dać ogłoszenie na jasnet, bo to wczorajsze w treści miało linka do dogo i nie puścili:angryy:

Link to comment
Share on other sites

wiadomo za ile się będzie szczeniła ? Ja jestem w trakcie pertraktacji z mamą ( mamy już jeden tymczas a mieszkanie duże nie jest ) . Jeśli mama się zgodzi to tylko na płatny tymczas, bo z kasą krucho :shake:
Trzymać kciuki, postaram się żeby odpowiedź była jeszcze dziś.

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam kciuki!
Jeszcze zdradzę, że poprosiłam Mirę o zastanowienie się nad adopcją Rudzi zamiast Lusi. Wiem, że to może głupio zabierać dom jednemu psu a dawać drugiemu, ale boję się o nią, że pokrył ją jakiś większy pies i nie przeżyje porodu.:-(
Jeśli pojawi się szansa na wyciągnięcie jej ze schronu to zawiozę ją do mojego weta na wizytę (jeśli pozwolą :roll:).

Link to comment
Share on other sites

Idealnie by było, żeby Mama Herspri zgodziła się na Rudzię, a wtedy Mira weżmie Lusię:evil_lol: pomarzyć można...:eviltong:
Ja też bym była za opcją sterylki aborcyjnej. Nie wiadomo jakie duże będą szczeniaki, a ona taka krucha jest:-(
Ale do tego potrzebna wizyta u weta.

Zapomniałam napisać, że to Monika55 zauważyła większy brzuch suni. Po tym jak Marchewa zwróciła uwagę, że sunia może być szczenna dwa razy pytałyśmy pana z obsługi o to. On powiedział, że wet schroniskowy stwierdził, że jednak nie jest. :roll: W wielką sobotę ten brzuch jeszcze też nie był widoczny, więc nie wiadomo jak wysoka ta ciąża jest.
Ta nowa sunia z zaropiałym okiem też ma wyciągnięte cycuchy:-( na suczkach zupełnie sie nie znam i nie wiem czy po szczeniakach, czy też szczenna.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Biorę ją na tymczas nawet od zaraz, oferuję kołderkę, towarzystwo głaskanko i inne przyjemności ale wy dziewczyny jesteście całkowicie odpowiedzialne za stronę finansową i za szukanie małej domu

Potrzebuję jeszcze dwóch informacji a mianowicie [B]czy jest szczekliwa i jak się ma do innych psó[/B]w bo jeśli by miała być u mnie to musi znieść 2 psy ( jeden młody i duży drugi mały i stary ;) ) o kocie już nie wspominam ( ale na kocie nie musicie jej testować ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...