Jump to content
Dogomania

Rudzia ma dom w Krakowie!!!


shanti

Recommended Posts

[quote name='Herspri']Dobra. Biorę ją na tymczas nawet od zaraz, oferuję kołderkę, towarzystwo głaskanko i inne przyjemności ale wy dziewczyny jesteście całkowicie odpowiedzialne za stronę finansową i za szukanie małej domu

Potrzebuję jeszcze dwóch informacji a mianowicie [B]czy jest szczekliwa i jak się ma do innych psó[/B]w bo jeśli by miała być u mnie to musi znieść 2 psy ( jeden młody i duży drugi mały i stary ;) ) o kocie już nie wspominam ( ale na kocie nie musicie jej testować ;) ).[/quote]

Super Herspri! Monika55 zadzwoniła mi z wiadomością o Twojej decyzji. :loveu: Sunia w boksie jest najcichsza i najspokojniejsza, jest dominowana przez taka czarną nowoprzybyłą. Z innymi się zgadza a nawet jest uległa, tylko zaznaczam, że to moje obserwacje niech się inne też wypowiedzą w tym temacie. Zaraz dzwonię do schronu co z nią i jak się dowiem to napiszę.

A więc tak.

[B]Sunia jest do wzięcia w każdej chwili. Nikt nie wie jak wysoko jest w ciąży. Moi weci aborcję zrobią za ok. 150-200 zł w zależności od wielkości suni. Wysokość ciąży nie jest jakąś przeszkodą, raczej aspekt moralny, ale jeżeli któraś z nas podpisze papier jak zrozumiałam ze zgodą na aborcję, zrobią bez problemu. [/B]
[B]Czyli można zrobić aborcję u nas albo Herspri jak wolisz u Ciebie a my sfinansujemy. Wybieraj! Może ktoś ma jakieś inne pomysły? Piszcie dziewczyny, bo czas nagli. Sunia została przeniesiona do boksów stałych, jest po szczepieniu i do wzięcia od zaraz. Jeśli ktoś poratowałby transportem, bo jestem bez auta mogę jechać z kimś po sunię choćby dzisiaj.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mogę zawieźć jutro sunię,liczy się każdy dzień i najlepiej,aby w piątek miała już zabieg.
Herspri,wielkie dzięki za pomoc,napisz proszę ile mamy przekazać tobie pieniążków na utrzymanie suni na miesiąc.
Jak już wspomniałam z Rogerowego i Tolusiowego bazarku mam 150 zł i ponieważ pieski szybko domki znalazły i nie potrzebowały tej kasy przekazuję to na sterylkę suni.
A to nowy bazarek dla suni,zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109154[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia2']nie potrafię robić bazarku,ale mogę dać buty (sandały), tylko nie wiem jak je przekażę:(, a pieniądze komu można przekazać ?[/quote]
Jak sunia już pojedzie na tymczas,to wtedy się możemy spotkać,zebrać wszystkie dary i zrobić jeden,wspólny bazarek dla suni;).
Czy ktoś jej nadał już jakieś imię?:roll:Bo ja ciągle piszę sunia albo rudzia:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia2']nie potrafię robić bazarku,ale mogę dać buty (sandały), tylko nie wiem jak je przekażę:(, a pieniądze komu można przekazać ?[/quote]

Jeśli chcesz wyślij mi na razie zdjęcie butów, ja wieczorem wystawię torebki to dołącze je do mojego bazarku:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Jak sunia już pojedzie na tymczas,to wtedy się możemy spotkać,zebrać wszystkie dary i zrobić jeden,wspólny bazarek dla suni;).
Czy ktoś jej nadał już jakieś imię?:roll:Bo ja ciągle piszę sunia albo rudzia:oops:[/quote]

Jakoś tak Rudzia chyba pasuje, nie?
Z tym wspólnym bazarkiem to dobry pomysł, nie trzeba będzie podnosić ich tylu na raz.

Klaudia zdjęcia dostałam, zmierz jeszcze w centymetrach długość wkładki wewnętrznej, dobrze? No i jaka byłaby cena wywoławcza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...