Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='puzzle']ale kiedy juz zrozumie, to robi bez zastanowienia, tak samo jest z tymi zabawkami. Dlatego wydaje mi sie, ze mozna sie tym pobawic kilka razy, a pozniej?[/quote]

Puzzle, masz racje. Moje oprózniaja to w krócej niz minute - zabawka stoi schowana w pudełku - bo nie chce mi sie co chwile pakowac od nowa smakołyki. :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Mi sie nawet kongow nie chce napelniac, bo zamiast dlubac, wchodza na lawke, spuszczaja na ziemie, wsystko sie wysypuje, zjadaja i trwa gora minute:mad:[/quote] To mu nie pozwól wchodzić:diabloti:
Z tego co widzę to te sznaucery wybitnie inteligentne:cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

One sa wybitnie inteligentne:loveu:, szkoda tylko, ze 85% tej inteligencji przeznaczana jest na wlasne zdanie i cwaniactwo:diabloti:.

Wypychalam pasztetem wymieszanym z karma, albo robilam taki gesty miks ryzu z miesem, pakowalam do konga i do lodu, swietna metoda na lato. Niestety u mnie tylko i wylcznie na dzialce, bo moje bestie i tak zrzucaja z lawki, a mam sasiadow na dole a taki twardy zamrozony kong musi pietro niezej ladnie brzmiec:diabloti:. Nie moge ich tego oduczyc, bo jak sa zamrozone to tez wypada, bo peka ten lod i jets im latwiej, natomiast jak naladuje nie zamrozonym i im dam, to ida na lawke zrzucaja kong sie odbije i wszystko jest obryzgane pasztetem:mad:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']te zabawki nie ewoluują, a mój pies jak odkryje jak coś działa to później robi to mechanicznie bez zabawy. Jak ucze psa nowej komendy, to sie irytuje, mysli, probuje wymyslic cos od siebie, zrobic cos prostszego, ale kiedy juz zrozumie, to robi bez zastanowienia, tak samo jest z tymi zabawkami. [/quote]
Ja mam dokładnie taki sam przypadek :):):):) dlatego sama staram się robić coś na wzór tych zabawek , chowam przysmak zawinięty w kocyku, pod plastikowymi kubeczkami itp. Mam taką kulę do której można wrzucić jedzonko i to nawet działa ale większą radochę sprawiło jej jak wzięłam małą butelkę po napoju i do niej wrzuciłam smakołyki i to zajęło jej więcej czasu niż opróżnienie konga :):):):

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdecydowanie gumowa :D.

Raz - dla Ciebie (uchroni Cię przed nerwicą:diabloti: - plastikowa stuka jak diabli).
Dwa - dla psa (słyszy jak smaki w środku się skończą;) + jeśli pies duży-smakula w kąt wpadła? łatwo w pychol chwycić i wynieść na środek pokoju:diabloti:).

Link to comment
Share on other sites

moj gumowej nie tknal a plastikowa bawi sie bardzo chetnie ;)
wiec psy maja rozne gusta jak ludzie :razz:


a tak z nowosci u nas to kurak piszczacy wielki (wielkosci mojego psa doslownie) ktory byl dostepny tylko raz dziennie na 10 min (strasznie piszczal a moj pies kochal sie nad nim znecac) przezyl z nami prawie rok , zginal smiercia tragiczna :roll:
sucz znalazla miejsce w ktorym byl schowany i zostala z niego tylko glowa..chyba reszte zjadla..;)

nasza 3 dniowa pilka z twardej jakby pianki niestety takze zostala zjedzona..jestem ciekawa ktora strona to zwroci..

Link to comment
Share on other sites

Ja mam plastikową kulę smakulę, ale co z tego, skoro sucz nie może uwierzyć, że to, co do niej wrzucam nie spada na podłogę tylko znika. :evil_lol:

Zamówiłam kilka zabawek do schroniska, jutro mają przyjść, a w schronie wiele nie przeżyją... Ciekawa jestem, która wytrwa najdłużej... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Właśnie dostałam konga classic, dałam suczy do środka sera, ciastek i trochę masła, wylizywała, ale zapału wielkiego nie było. Wszystko wypadło raczej dzięki siostrze, która pomagała psu.
Tina nawet nie miała koncepcji jak się do tego zabrać, więc goniła z jęzorem zabawkę, a o łapach zapomniała.
Macie jakieś sposoby na zachętę? Jakie smaki sa najlepsze do konga?
Czy kongi naprawdę można podgrzewać w mikrofalówce?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że powinno sie zwracać uwagę także na firmę. Niektórzy producenci troszczą się o dobro psów, a inni chcą jedynie zarobić tanim kosztem... ja polecam formę Trixie, jej zabawki można kupić w każdym lepszym sklepie zoologicznym. Ja polecam zoomania.pl :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kupiłam taką kukurydze do gryzienia i moja sunia ją po prostu uwielbia! :P Dodatkowo ta kukurydza czyści i wzmacnia zęby.Przetrwała już u mojej suni 3 tygodnie ! :D To sukces bo nadal nie jest za bardzo zniszczona . Daję zdjecie.
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_6916.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

U nas od jakiegoś czasu (Bezik miał taką piłkę jak był młodszy potem ją zgubiłam i nigdzie nie mogłam kupić takiej samej a kilka miesięcy temu się udało:lol:) najlepszą piłką do niezmordowanego aportowania jest taka oto piłeczka ferplastu:

[IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/duze/psy/f_pilka_s.jpg[/IMG]

Niestety w rzadko którym sklepie ją można dostać, w tych popularniejszych jej nie ma wcale... Ale np. w Kakadu ostatnio kupiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyMusic']Ja kupiłam taką kukurydze do gryzienia i moja sunia ją po prostu uwielbia! :P Dodatkowo ta kukurydza czyści i wzmacnia zęby.Przetrwała już u mojej suni 3 tygodnie ! :D To sukces bo nadal nie jest za bardzo zniszczona . Daję zdjecie.
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_6916.jpg[/IMG][/quote]

Za bardzo się cieszyłam :( Kukurydza została zniszczona xD Ale to już kot ją skończył :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...