Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Co do niszczenia - mój pies ma zabawki specjalnie przeznaczone do tego celu. Właśnie parę dni temu zabił swoją poduszeczkę z królem lwem, i wypatroszył:roll: Teraz bawi się samą 'powłoczką' (trwała jest , skubana) ale to już nie to samo.
Miał związany z nią rytuał :evil_lol: Po każdym spacerze i zjedzeniu jedzonka wpadał do pokoju i przez parę minut mordował poduszkę. Teraz jest niepocieszony bo nie ma co mordować. Muszę mu jakichś pluszaków nakupować. :roll: Moja mała siostra cioteczna zostawiła u nas maskotkę mamy muminek. Myślicie , że się zorientuje jak ją dostanie z powrotem np. bez głowy? :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mhm jak by zostawiła Małą Mi to byłabym gotowa bić się o nią z Bezikiem:diabloti:

Suka wykastrowała mikołaja:diabloti: i urwała łeb pluszowej kaczce. Ale przeznaczone zabawki na straty to były. Teraz małpa się tęsknie patrzy na moją przytulankę (ukochanego królika!), ale będę go bronić jak niepodległości:diabloti:
Muszę poszukać jakiegoś pluszaka do wypatroszenia. Pierwszą ofiarą był pluszowy kot z ikei - fajny, lekki, miękki. Jak była mała to była mniejsza od kota na długość, spała z nim i wogóle było uroczo. Później go rozpruła :mad:

Link to comment
Share on other sites

Zalezy jak male jest to dziecko, ale mysle, ze to jej bedzie bez roznicy:evil_lol:, zreszta po co jej glowa prz zabawce:shake:.

Moj Scoob szanuje zabawki, ale podczas przeciagnia z Hebe niestety wiele z nich traci zycie:-(... Chociaz ostatnio sam rozwalil mikolaja, ale w sumie mial race przeciez juz po swietach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie uległam modzie na petstejdże. ;) i chyba dobrze.

Nie no, mama muminek fajna jest i tłuściutka więc Bezik by wypruwał namiętnie. Ale nie zrobię tego mamie muminek, nie jestem barbarzyńcą :eviltong:
Może ew. torebeczkę jej wyrwę i oddam psu :lol:

Hmm. Znacie może w Warszawie miejsce gdzie można kupić pluszaczki na wagę czy jakoś bardzo tanio ? Tak z tonę kupię... :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zabawki są super, szyszka jest cała tylko trochę sznurka straciła bo suka odgryza supełki:diabloti: ale hantelek wypruła bez litości:roll:

Troszkę bardziej bym rozumiała gdyby to była Buka - bo niektórzy jej nie lubią, ale Mamę Muminka chcesz tak skrzywdzić, albo chociaż okraść?

Link to comment
Share on other sites

moon :crazyeye:
no nieźle mają te Twoje pieseczki :evil_lol:

a co to są za piłeczki w tym 'sześciopaku' ?

Muszę zrobić zdjęcie Bezika wszystkim zabawkom :cool3: tylko zanim ja je wszystkie znajdę... pod szafkami i za kanapą pełno wpadniętych piłeczek, inne zabawki gdzieś poupychane po kątach, plecakach, kieszeniach kurtek.... :evil_lol: trzeba się wybrać na poszukiwania skarbów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jako że multi cytat nie działa , odpowiem zbiorczo ;).

Piłki są cieżkie, i daleeeeko latają. Nawet mialy plakietke "flying cośtam :)
Mam doga niemieckiego i kundla, galeria nieakttywna :).
Zaplacilam 320 zl ale jeszcze kupilam psu algolitg ;)
Sznury nie są wcale takie bardzo duże, mają z pol metra.

Polecam wszystkim piłkę-serek - psy szaleją:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...