Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

kalyna, hihi :D
Zastanawiam się czy zamówić tylko świnkę czy jeszcze jakąś drugą... hipcia np... :P

hihih kup, kup i zdaj relację...

ja w tym sklepie kupuję tylko suplement, czyli za jakieś miesiąc czy dwa :lol:

 

 

edit. zawsze mnie się pytają, po co nam tyle zabawek... ale Gandi ma ostatnio jakąś fazę i co w pysk weźmie to zaraz popsuje... teraz jest w trakcie umierania http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3970.jpg

a jeszcze nie dawno się cieszyłam, że zabawka ma 2 lata i jest niezniszczalna... ale mimo wszystko jak już będzie w dwóch częściach to chyba zainwestuję i jeszcze raz kupię.

Ekhym Gappay'a też mają pęknięcia. Niedługo zostaniemy bez piłek i ogólnie zabawek przez tego ciołka...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Illusion, a jeszcze jedno pytanie bym miała: próbowałaś może czy ten żelek unosi się na wodzie?

 

Nie próbowałam, bo moja suka pewnie miałaby problem z wyłowieniem go, a poza tym słyszałam, że jak do środka dostanie się woda, to potem ciężko pozbyć się jej i może tam nawet zamieszkać pleśń, więc wolałam nie ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

Kalyna, dam znać, wstawie foty jak przyjdą ;) moja Ajra nie niszczy zabawek, ale ja jej nie zostawiam w domu żadnych zabawek oprócz kilku pluszakow i szarpaka. Tak to wszelkie piłki czy aporty są tylko do użytku na dworze. u nas jest problem z tym, że ostatnio kilka piłek Ajra po prostu zgubiła :P i teraz też mamy mały niedobór :P
Illusion, dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

Cena zabawek konga zależna jest od rozmiaru /S,M,L itd/, zabawki czarne - extrema, a więc te najwytrzymalsze i raczej niezniszczalne są nieco droższe. Ostatnio kupiłam czarne frisbee, niby kawałek flakowatej gumy, ale zarąbista zabawka dla moich psów. Wydatek - 50 zł, ale warto. Jak pies ma wielkie zębiska, to lepiej zainwestować raz i mieć zabawkę trwałą. To frisbee gryzą, szarpią, sponiewierają i nie ma śladów zniszczeń.

Link to comment
Share on other sites

Kalyna, dam znać, wstawie foty jak przyjdą ;) moja Ajra nie niszczy zabawek, ale ja jej nie zostawiam w domu żadnych zabawek oprócz kilku pluszakow i szarpaka. Tak to wszelkie piłki czy aporty są tylko do użytku na dworze. u nas jest problem z tym, że ostatnio kilka piłek Ajra po prostu zgubiła :P i teraz też mamy mały niedobór :P
Illusion, dzięki! :)

Sęk w tym, że moje psy nie dostają żadnych zabawek bez mojego nadzoru. Nawet jak dostają napełnionego konga to i tak w czasie, jak jestem w domu i od czasu do czasu luknę na nie okiem. Wszystko u nas pada podczas wspólnej zabawy w przeciąganie i ogólnie  podczas aportowania. Bo Gandzia niesie zabawkę to ją memła,memła. Dla porównania suka ma 2 zabawki na swoim koncie. U niej nawet crackle ball czy tenisowa z konga przeżyłyby, gdyby Gandi ich nie porwał.

 

Ciap to ogólnie całkiem inna bajka, bo on ma totalnego pied*olca na punkcie piłek, o ile to jest hoko funny 63, każda inna jest beee, nawet tenisowa, które kiedyś wielbił...

Że też mi się takie psy trafiły :P

 

 

A tak z innej beczki.. piłki z Tesco, chyba Toyz, takie kolorowe niebieskie, różowe, na sznurku... ktoś wie jak tam z ich wytrzymałością?

Link to comment
Share on other sites

Balbina nie ma sensu jak dla mnie , bawiłam się z psem taką piłką i nią się w sumie nic prócz szarpania nie robi .

Można rzucać , ale leci blisko bo jest lekka , nie odbija się za bardzo .

 

 

 

 

 

Zamówiłam tego dużego nowego konga , jumper czy coś :p ale pies go dostanie dopiero na zawodach więc w połowie lipca dam znać czy się sprawdza i czy wytrzymały na zęby ttb . 

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam tego dużego nowego konga , jumper czy coś :P ale pies go dostanie dopiero na zawodach więc w połowie lipca dam znać czy się sprawdza i czy wytrzymały na zęby ttb . 

o to to luuubię :D
jak sprawdzicie na sobie to wtedy będę mogła myśleć nad nią, bo mega mi się podoba zabawka... ale potem im droższa tym serce bardziej boli jak jest zniszczona...

Link to comment
Share on other sites

Dziś też u siebie w tkmaxxie widziałam dużo zabawek JW, ale tej wieży nie było :( a szkoda, bo pewnie bym ją wzięła :) Było też trochę zabawek chuckit i całkiem fajne pluszaki, w tym stylu http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=22837

 

Ja zamówiłam mojemu psu to cudo http://www.tofivet.pl/pl/o/gryzak-dla-psa-kong-scrunch-knots-szop-maly, mam nadzieję ,że się sprawdzi. Tym czasem poszukujemy konga wobblera w korzystnej cenie, wie ktoś może gdzie najtaniej? A może ktoś ma na sprzedaż ?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ma ktoś z Was tą zabawkę z TRIXIE? Jak cenowo?
hu_40400.jpg

*zdjęcie jest podlinkowane*

Xena ma za niedługo urodziny, a poszukuję czegoś z piszczałką, gdzie ta piszczałka nie wyleci.. Xena kocha piszczałki, ale niestety kocha je też wyjmować z piłeczek.. :/ 

Chyba, że znacie inne zabawki z piszczałkami które można trudno wyciągnąć? Ktoś? Coś? Poradźcie proszę! 

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy ma ktoś z Was tą zabawkę z TRIXIE? Jak cenowo?
 

*zdjęcie jest podlinkowane*

Xena ma za niedługo urodziny, a poszukuję czegoś z piszczałką, gdzie ta piszczałka nie wyleci.. Xena kocha piszczałki, ale niestety kocha je też wyjmować z piłeczek.. :/ 

Chyba, że znacie inne zabawki z piszczałkami które można trudno wyciągnąć? Ktoś? Coś? Poradźcie proszę! 

 

Trixie ma jakościowo dziadowskie zabawki, wszystkie piszczałki suki wygryzły. Świetnie się sprawdza kong żelka

Link to comment
Share on other sites

Trixie ma jakościowo dziadowskie zabawki, wszystkie piszczałki suki wygryzły. Świetnie się sprawdza kong żelka

Tak, potwierdzam, już skończyłam kupowanie zabawek trixie- wcale nie wychodzą taniej! Nie wiem ile już gumowych świnek i kurczaków poszło do śmieci, piłeczki to samo- york jest w stanie się z nimi rozprawić w pół dnia ;) Lepiej faktycznie zainwestować w konga- my mamy 'bałwanka' już 5 lat i tylko kilka śladów po zębach, a używany codziennie. Nam tą żelką też się zastanawiam..

Link to comment
Share on other sites

Byłam w karusku i oto moje 3 zakupy :D
Największy Sqeezz :D z rączką do zabaw - fajnie się tym rzuca :D
31Y2smFCbEL._SL600_.jpg

I kupiłąm tą piłkę :D
kong_jumbler_football.jpgszałciał BOS uwielbia mogłą by się bawić całą dobe - nie jest duża ale do małych też nie należy balam sięże psy nie będą chciały sięnią bawić albo że nie będą mogły złapać do pyska ale szaleją :D

o TMrylrH.jpg
41duAo7.jpg
keLMABT.jpg

Kolejne to t

Link to comment
Share on other sites

i ostatnia zabawka
Piłka Ażurowa "S" bo akurat innej nie było
małą bo mała ale byłam ciekawa czy będą się nią bawić
1501771_867805069964064_5405006665421880

Okazałą się Najukochańszą najcudowniejszą zabawką pod słońcem dla naszej Cziki :D
piłka która nie robi zniszczeń w domu - piłka z którą mogę się poszarpać z pańcią - i ogunie fajnie się żuje :D
Z tą piłką je - pije - a nawet śpi
na spacer też kilka razy wyszła z domu z Ażurką w pysku :D

nie żałuje i napewno kupię więcej i na pewno dużą ążurę :D
 

Link to comment
Share on other sites

i też potwierdzam Trixe to dziadostwo - Kong jak na razie u mnie wymiata - a mam psy terminatory co do zabawek - i na kongach nawet nie mam śladu zniszczeń
a z trixie u mnie "piszczały około 3 godzin :P  po 2 dniach były zniszczone i do wyrzucenia  - szkoda było mi kasy a psy nie mają się czym bawić
wiec wydalam kasę na konga i nie żałuje :D

Link to comment
Share on other sites

Świetne zakupy! My też ostatnio poszaleliśmy z zabawkami, ale teraz już w miarę uzupełniliśmy zapasy :D W ostatnim czasie do naszej kolekcji dołączył kong bounzer, piłeczka chuckit z frędzelkami, dwie piłeczki chuckit świszczące i pluszowy szop, też z konga :D Teraz tylko kong wobbler i kończymy na jaki czas zakupy, bo to można majątek stracić! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...