Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

A ja zapytam- szykuje się do zakupu trwałego szarpaka, z juty lub pluszowy. Czy ma ktoś z Juliusa? Trwały w miarę? ;)

Z tego co się orientuję to trwałe są z ringo gappay :)

Mi taki polecono i całkiem, całkiem ten nasz się trzyma ;) tylko rączkę mamy obrąbaną, bo pies wyciągnął sobie z kartonu i nie zauważyłam jak się do niego dobrał i jak wspomniałam, tylko rączka się popruła, ale nadal jest.
Sonia ma z dingo i nawet ona, bez szału go popsuła przy zwykłej, wspólnej zabawie, ale bladego pojęcia z czego on jest ale chyba z materiału ;)

Z juty mi nie polecano, pluszowe nie wiem czy są jakieś trwałe. My mamy pluszowe piszczące zwierzaczki i uwierz trwałe to one nie są ;)

Link to comment
Share on other sites

My mamy i mój piłeczkowy pies ma ją w du .. szy :) 

Wyjątkowo nie przypadła mu go gustu , wala się gdzieś po domu nie ruszana .

Jeszcze jak miała sznurek (bo mieliśmy tą wersje) to lubił się przeciągać ale jak została sama piłka to zero zainteresowania.

Piłka po utracie sznurka to ta sama piłka którą można kupić bez sznurka .

 

2139149_DSC_4078pil.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardziej interesuje jej funkcja jako piłki na karmę/smakołyki, więc pewnie problemu z zainteresowaniem by u nas nie było ;)

Czy ona jest bardzo twarda? Ma dużo miejsca w środku?

Te "szparki" są bardzo wąskie i gęste , prawie nic nie byłam w stanie tam wepchnąć .

Możliwe że udałoby się z jakąś pastą .

Link to comment
Share on other sites

my mielismy te pilke na smaczki oraz te, toro pokazuje gops.

nie jestem na te chwile pewna, ze ta z polarowym sznurkiem roznila sie od tej "na smakolyki". ja do tych szparek na luzaka wkladalam ciastka itd.

nie mniej jednak nie jest to istotne, bo moj szczeniak zniszczyl te pilke "na smaczki" przy pierwszym uzyciu, a mial wtedy moze 3 miesiace.

te ze sznurkiem miala troche dluzej i ja calkiem lubila. jednak i tak spodziewalam sie, ze jakosc tego produktu made i poland bedzie jednak troche lepsza.

 

2dklkra.jpg

Link to comment
Share on other sites

my mielismy te pilke na smaczki oraz te, toro pokazuje gops.

nie jestem na te chwile pewna, ze ta z polarowym sznurkiem roznila sie od tej "na smakolyki". ja do tych szparek na luzaka wkladalam ciastka itd.

nie mniej jednak nie jest to istotne, bo moj szczeniak zniszczyl te pilke "na smaczki" przy pierwszym uzyciu, a mial wtedy moze 3 miesiace.

te ze sznurkiem miala troche dluzej i ja calkiem lubila. jednak i tak spodziewalam sie, ze jakosc tego produktu made i poland bedzie jednak troche lepsza.

 

Mój jakimś strasznym niszczycielem nie jest - nadal używa Goodie Bone Konga dla szczeniaków i są tylko lekko poobgryzane krawędzie. Tutaj miałam właśnie wątpliwości w drugą stronę - czy ta piłka nie jest za twarda. A ile mniej więcej mają te szczeliny? 

Link to comment
Share on other sites

mam w salonie koszyk gdzie są psie zabawki
ostatnio grzebałam co się nadaje "jeszcze" do zabawy :D
I moje psy nie mają się czym bawić :D

zostały nam 3 piłeczki sznurek z piłeczką i polarowy szarpak - który nie bardzo satysfakcjonuje moje psy
maskotki poszarpane - trzeba wywalić ;)
duży węzeł już wygląda jak mop i piszczałki zjedzone :D
czas kupić zabawki :D

Napewno chcę piłkę ażurową i jakieś piszczałki z konga :) i coś do szarpania

Link to comment
Share on other sites

poszukuję piłki, która jest miękka, gumowa i pusta w środku. A konkretniej chodzi mi o taką, którą mogłaby dziamgać, memłać i mlaskać śliną, która by sie ''zassała'' 

Nasza ''bez nazwy'' już odeszła do świata wyczerpanych :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...