Jump to content
Dogomania

klaudiaZak

Members
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by klaudiaZak

 1. Jakiej firmy polecacie smycz, która będzie wygodna i nie będzie się szybko mechaciła??
 2. Dodano: SZarpaki FUtrzaki, ForB, Dog's Craft by Wonder Dog, Ragnar, Dogspeed, weehee, passion dogs
 3. Letchku - a ja myślę, że fajna byłaby taka tasiemka na brązowej lub niebieskiej taśmie z różowym podszyciem :)
 4. Czy są jeszcze jakieś firmy, które robią szelki w typie y-guard tak jak hurtta?
 5. Doctor Dog'i Jeśli kogoś interesuje moja opinia na temat tej karmy to zapraszam na bloga
 6. Czy ma ktoś zdjęcia krokietów trainer adult? (obojętne czy mini czy te większe). Szukam równiez bosch soft +, Cibau mini oraz bosch adult mini.
 7. Dodano: Crazy Dog, PupiLu, Psiakrew!, kozacki mops, Pik Pik, Made By Pets, Pieskarnia, Sharpak Factory, KaboTags, OssoDiCane, gronoszarp, kufo, White Fox, Nie dla psa kanapa, AngelBeds.
 8. Jakież maleńkie te szeleczki :D Ślicznie :)
 9. Kupię książkę "zachowania agresywne u psów", ewentualnie inne o agresji u psów. Kupię także książki dotyczące żywienia lub pielęgnacji psów.
 10. Dzięki! Lista ciągle się wydłuża, a ja oraz inne osoby dowiadują się o kolejnych firmach :) Dodano: Wild Craft, Sali.pl, JestemKozak, Collision Course, NeonTags   Pawss, możesz dać linka do NickyLoveDogs? Nie mogę tego nigdzie znaleźć. :(
 11. Rzeczywiście pierwszy raz na bambusowe miski trafiłam w sklepie zooplus. Jednak jakiś czas temu byłam w MaxiZoo i tam również takie mieli. Ceny niestety nie pamiętam, ale nie były zbyt drogie. Wydają się całkiem fajne. Chyba zdecyduje się na ich zakup w konńcu ;)
 12. Czy w Poznaniu jest może ktoś, kto robi polarowe szarpaczki?
 13. Jednak gdyby był zatrzask 25mm to nie byłoby po bokach luzu i materiał lepiej by się układał, a ja lubię jak wszystko jest dopracowane ;)   Kurde, genialny wzorek :D jaki to model??   Niestety wyrzuciłam paragon jeszcze zanim dokładnie obejrzałam obrożę...   Obroża ma w sumie ponad 25mm, więc myślę, że gdyby dali zatrzask 25mm to nie wyglądałoby źle i nie byłoby luzu. Możliwe, że przy większej szerokości jest większy luz i łatwiej ta taśma przechodzi. U mnie na prawdę tego praktycznie nie da się wyregulować! i nie chodzi o to, że wyolbrzymiam. Np. w furkidzu też ciężej przechodziła ta taśma niż w typowych parcianych obrożach, jednak dało się to ze spokojem wyregulować. A tutaj... rozumiem, ze podszycie i jeszcze dodatkowa tkanina sprawia, że obroża jest grubsza i ciężej przechodzi, jednak regulacja powinna być możliwa mimo wszystko ;) 
 14. Zaki w obróżce od Kudłatego :D     Szczerze to jestem nieco rozczarowana, ponieważ zatrzask jest za mały co okropnie utrudnia, wręcz uniemożliwia, regulację obroży :/     Jeżeli kogoś to interesuje to na moim blogu dokładniejsza opinia.
 15. Kropi, pasuje kolorem do szarej sierści :D ale czy nie za ciasna ta obroża?
 16. Kropi, pasuje kolorem do szarej sierści :D ale czy nie za ciasna ta obroża?
×
×
 • Create New...