Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

:razz: decydujac sie na psa decyduje sie nakonsekfencje :loveu:
hehe ale nie jest zle no wiesz ja przezywam traume chodzac na nasza kielecka dzialke gdzie mamy bezdomniaki tak jak sie rzuci 10 psiakow szczesliwa ze wyjda na spacer to jest KATORGA :loveu::loveu:
A jednak mnie tam cos ciagnie czesto ciagnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Ja kupuje i przebijam piłki z takiej pianki (mikroguma czy cuś) - z lanej gumy nie weźmie do paszczy, pustej w środku gumowej też nie,pianka wchodzi. Ale co powieszę piłkę na drzewie to mam ochotę wyć bo ciężko się przebija .[/quote]

A gdzie takie miękkie kupujesz? Bo ja od pewnego czasu szukam miękkiej piłki na sznurku.. I jak jest na sznurku to jest twarda a jak jest miękka w miarę to bez sznurka... :roll:

Mamy gappaya i Bzium go nawet lubi ale jednak woli się przeciągać bardziej miękkimi rzeczami. I nie wiem skąd zdobyć pilke. Kupic bez sznurka i jakoś dorobic samej?

Hm a co do pracy na zabawę to my mamy taki problem, ze jak juz sie pies nakręci to ważna jest tylko zabawka, drze sie w nieboglosy i srednio slucha co mówie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dudziaczek, no wlasnie ja mam dwie pilki na sznurku -jedna gappayowską na króciutkim i jedną trixie tenisowa (ale chyba jest wieksza troche niz zwykla tenisowa) z dlugim sznurkiem. Nie plącze mu sie pod nogami zbytnio, raczej ma to gdzies.
Ale zadna z tych pilek nie cieszy sie duzym zainteresowaniem ze strony piesa. Pomemła niby i poprzynosi ale juz z przeciąganiem sie jest gorzej bo jednak obie troche za twarde.
To przeciagania mamy jego ukochaną zabawkę-
[url]http://www.krakvet.pl/trixie-zabawka-fluorescencyjne-kolko-34093-p-1517.html[/url]

;)

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa u Eli w sklepie :evil_lol: a sznurek w pasmanteri - taki jak troczek do kaptura w bluzach - bawełniany dosyć cienki ale okrągły w przekroju.
A rozważam gappaya ale nie wiem na ile to miękkie.
Suka fajnie pracuje na zabawke, ale czasem musze ją schować (zabawkę nie suke) bo za bardzo ją rozprasza:mad:

Link to comment
Share on other sites

No z samą piłką biegało by sie łatwo:diabloti:
Świecące zabawki są super - suka ma kolczastą piszczącą (już trzecią piszczałkę włożyłam) piłkę, świeci fajnie łatwa do znalezienia, tylko jak poniewiera się po domu w nocy a ja idę do łazienki to zawał serca murowany:diabloti: nie często coś na mnie świeci zielonego z pod stołu na przykład

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']No z samą piłką biegało by sie łatwo:diabloti:
Świecące zabawki są super - suka ma kolczastą piszczącą (już trzecią piszczałkę włożyłam) piłkę, świeci fajnie łatwa do znalezienia, tylko jak poniewiera się po domu w nocy a ja idę do łazienki to zawał serca murowany:diabloti: nie często coś na mnie świeci [B]zielonego [/B]z pod stołu na przykład[/quote]

Eeee.... kosmici :evil_lol: :diabloti:

A mozesz podac linka do takiej pileczki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']tylko jak poniewiera się po domu w nocy a ja idę do łazienki to zawał serca murowany:diabloti: nie często coś na mnie świeci zielonego z pod stołu na przykład[/quote]

Hahahahaha... właśnie, prosimy o linka.
A pies w ogóle reaguje na to świecenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...