Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='DuDziaczek']Moj i tak ma zniszczone :oops: A pozatym ciezko mi psa odpedzic od nich hehe :razz:
Ale z bazarku powinna nam przyjsc mniejsza gumowa pileczka :lol:
A co konkretnie robia :shake:[/QUOTE]

Zeby sie szybko scieraja. Znacznie szybciej.

Link to comment
Share on other sites

ale jestem zla!!!
Ta zabawka ktora zampowila dziabi guma :angryy:
I pies nie chce wziasc do pyska albo z tego powodu albo dlatego ze jest tali tlumok :evil_lol:
Nie wiem teraz ja wyplukalam w goracej i zimnej wodzoie i jest na balkonie...
A i oczywiscie zeby sie domyslic o co mojemu psu chodzi wzielam ja do twarzy :oops: :diabloti::diabloti::diabloti:
I le... takie pieczace strasznie ech... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Co robi ... Pisz normalnie, a nie szyfruj [/quote]
Uprzedzam mam probemy z kawiatura ehhe.
NIe aleokazalo sie ze moj pies w domu taki tlumok.
Po wyjsciu na spacer... Poprostu lepszej zabawki nie widzialam!!!!
Lata nieziemsko daleko.
Mojpsiak spokojnie bierze do pysia.
A no i rece czysciutkie.
I powiem tak moja kol. byla ze swoim colaczkiem i jego ani pilka ani freesbi nie interesowaly ale na ta zabaweczke sie wsciekl. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[SIZE=1]
E... zrozumiale :roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Macie - suka spędziłą pół dnia próbując wyjąć dzwoneczek (wcześniej odgryzła sznurek) i przestała ją jakoś bardzo fascynować.
Wędka z zabawką na gumce też była hitem, dopóki nie połamała wędki, ciągnąc za zabawkę.[/quote]
U nas piłka z dzwonkiem jest na specjalne okazje- dostaje ja tylko na spacerach, na krótką chwile, za dobrze wykonane zadanie :cool3:, wiec nie ma kiedy i jak rozpracować dzwonka.
:p

a oto obiekt porządania:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/77/03426fedd332da8f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']moon normalnie zachcialo mi sie wygrysc monitor tak ciagnie do dzwoneczka :razz:
[SIZE=1]ie no jakos mnie na zarty naszlo :evil_lol:[/SIZE][/quote]
Uwazaj, tej piłki broni 70 kilo psa:evil_lol:
[quote name='eria']jest taka jak nasz mniej więcej,ale my dzwoneczka nie mamy :placz::lol:[/quote]
bez dzwoneczka ? pfff marnie !! Musisz sprawić psom z dzwoneczkiem, to właśnie on jest magiczny;).

W sklepie były 2 prawie identyczne-jedna ferplastu, druga ta szara(figarowa) Nasza miała dzwoneczek, ferplastowa nie:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...