Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='dunia77']Świetne są pluszowe zabawki z IKEI dla dzieci: my mamy rekino-wieloryba domowo zwanego Lewiatanem :cool3: oraz słonika z piszczałką w trąbie... Pomijam, że Lewiatan dorównuje nieomal wielkością Spykerowi ;), ale dla niego to chyba tym większa atrakcja :lol:[/quote]

Wybieram się do Ikei, właśnie po zabawki ;) Tylko jeszcze nie wiem jakie rozmiarowo :p

[B]DuDziaczek[/B] to jednak ten - połączyli go z innym :cool1:

Sznurek - fajna zabawka, tylko czasami mało wytrzymała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Wybieram się do Ikei, właśnie po zabawki ;) Tylko jeszcze nie wiem jakie rozmiarowo :p

[B]DuDziaczek[/B] to jednak ten - połączyli go z innym :cool1:

Sznurek - fajna zabawka, tylko czasami mało wytrzymała ;)[/quote]

Hehe ale chdzi o ten z pilka na koncu jak bedzie pilke trzymal to czy sie nei poplata... jak bedzie biegl... :roll:

Link to comment
Share on other sites

U nas niestety tylko kapcie i kocyk :roll:
Staramy sie ja przekonac do gryzienia sznura ale kapcie maja chyba ciekawszy zapach ;)
Fobia nie wie do czego sluza zabawki :shake:

Ale my sie nie poddajemy, watek przestudiujemy caly i bedziemy kupowac wszystko po kolei az w koncu utrafimy :D

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam pluszową piłkę z IKEI - takaczerwona z guzkami - suka ją uwielbia tylko grzechot doprowadza do furii (mnie nie psa).
Miękka, bezpieczna do rzucania w domu:evil_lol:
Moje siedem kilo psa mieści do pyska taką małą piłkę do koszykówki (hicior zdecathlonu) - taką którą ja nie bardzo mogę jedną dłonią trzymać:cool3:
Wszelki gumowe piłki które można gonic i próbować zagryść są super.
Miękka piankowa kropelka z akcji "zbieram wodę" (jedyne 7zł a pomagamy budować studnie) - niestety kropelka straciłą czubek w paszczy mego czubka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']
Kurczeostatnio mu sie przednie zabki cos psuja i krew mu poleciala jak zlapal pilke...[/quote]

Dudziaczek, może biedak kamień nazębny ma? Spyker trafił do nas z kamieniem i niestety widać było, że dziąsła u nasady zębów już były zaczerwienione... też mu leciała krew, jak np. gryzł coś twardszego :shake: Teraz już go prawie doprowadziliśmy do porządku i mam nadzieję, że obejdzie się bez usuwania kamienia pod znieczuleniem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...