Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='eria']ta piłka u nas nawet bez dzwoneczke jest hitem !! daleko leci :loveu: i psy szybciej sie wymęczą :loveu: uwielbiam ten widok jak wracają po bieganiu z jęzorami do ziemi :diabloti:ale będę czatować na taką z dzwoneczkiem![/quote]
haha fakt, leci bardzo daleko, i na dodatek się odbija:cool3:

[quote name='DuDziaczek']nie wiem czy wiesz ale swojej panci broni cale 8 kilo psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
chyba się nie boimy :eviltong::eviltong::eviltong:

[quote name='Patikujek']U mnie pańci nic nie broni co najwyżej piankowej piłeczki i to całe 4,7 kilo psa:evil_lol:
(kto da mniej:evil_lol:)[/quote]
oprocz figarowego 70 kg, piłki broni też 4 kg cezar :lol:, nie wygracie moi drodzy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Moj pies po prostu nie ma innego wyjscie :evil_lol:, hehe :lol:. Czekam na pileczki i mam ogromna nadzieje, ze do piatku przyjda :lol: a w przyszlym tygodniu zamawiam nowe gryzaki gappayowskie :multi:[/quote]
a które konkretnie gryzaczki?

bo ja się przymierzam do nich też (konkretnie tyych skórzanych)

Link to comment
Share on other sites

Sznurek w mojej piłce jest zrobiony z czegoś syntetycznego, ciężko brudzi się taki śliski materiał.

FENOMEN PIŁKI Z DZWONKIEM part 2.
Właśnie wróciłam ze spaceru. Bawiliśmy się piłką z dzwonkiem. Moj pies wybiegł daleko, więc zaczelam wołać i machać piłka żeby podbiegł. Zrobił to tak szybko jak jeszcze nigdy dotąd. aleeeeeeeeeeee kiedy juz byl blisko mnie - BUM ! trzasnal we mnie całym cielskiem, ze aż się przewróciłam na doopsko:evil_lol: Przez chwile mnie dosłownie zamroczyło, jakby to była kreskówka, to pewnie miała bym nad głową "gwiazdki".

Tak na codzien, to jest bardzo ostrożny i delikatny:roll::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sznurek mamy dokładnie taki jak pisze moonlight- ze śliskiego materiału-chyba nylonowy;)
Poza tym nie chodzimy na aportowanie w błoto tylko w to miejsce :
[IMG]http://i3.tinypic.com/6tuub0k.jpg[/IMG]
to taki dość duży nieogrodzony tor, gdzie co jakiś czas odbywają się wyścigi samochodzików na zdalne sterowanie, a na codzień jest ucczęszczany przez psiarzy, rowerzystów, dzieci itp. Tam z tyłu są korty.
Wracając do sznurka -nie ma się jak ufifrać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']a które konkretnie gryzaczki?

bo ja się przymierzam do nich też (konkretnie tyych skórzanych)[/QUOTE]

Dla Fiony bedzie z padu o taki :

[url]http://www.ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_22&products_id=364[/url]

Choc teraz sie zastanawiam, bo dostalam dzisiaj mala niespodzianke w postaci takiego gryzaczka ale mniejszego :) :multi:

Febe dostanie taki :

[url]http://www.ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_22&products_id=42[/url]

I zastanawiam sie nad takim jeszcze :

[url]http://www.ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_22&products_id=379[/url]

No o dostalam dzis paczuszke z pilkami i niespodzianka w postaci gryzaka :multi:. Psice oszalaly, w niedziele beda sluzyc za nagrode dla Fiony :lol:.ja sznurek wykorzystuje do rzucania i przeciagania :lol:.

Link to comment
Share on other sites

a ja dzisiaj widzialam te chrumkajace swinki:D ale nie kupilam bo chcialam kupic zabawki maluchom do dt i sowjemu potworkowi.. i kupilam smieszne piszczace zabawki-sto\worzonka z odnozami ze sznurkow:D ale swinke keidys kupie:D

no a u nas na 1 miejscu s apilki i pluszaki;) i pozniej cala restza .. tj doslownie wszystko.. jak mlodemu dzis zabralam mala pileczke i oddalam szczeniakowi, ktoremu ja zabral to wzial sie za zaslone.. u znajomej w domu;p bo zaslona tez sie bawic mozna;p tak wiec liczy sie pomysl :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...