Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Ja się tu chyba jeszcze nie chwaliłam, że doszła nasza przesyłka z fun4dog.pl. Kong okazał się świetny, dziwię się, że do tej pory nie mieliśmy jeszcze żadnej zabawki na smaki (oprócz plastikowych butelek do których wrzucałam karmę, a psica szalała i rzucała nimi o podłogę), a piłeczka Squeezz jest też całkiem fajna. Przetestowaliśmy ją na razie tylko raz, ale nie jest wcale za twarda, fajnie się odbija od różnych powierzchni i nie oblepia się piaskiem po oślinieniu tak jak piłeczki hoko czy tenisowe, a poza tym ma całkiem przyjemną dla ucha piszczałkę :).

Link to comment
Share on other sites

Illusion, taak.. wobbler jest niesamowity. :loveu: mój psiak uwielbia, ale od miesiąca się kurzy,bo pustym się nie bawi, a przeszliśmy na karmy mokre, smaczki się skończyły.. i teraz kupujemy zapas smaczków...

A ja kupuję teraz to:
[IMG]http://media.mediazs.com/bilder/kong/tugger/knots/aba/5/300/232477_kong_tugger_knots_fr_5.jpg[/IMG]
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/rozne/289842[/URL]



I mi zostaje 20zł... i się zastanawiam,czy smaczki jakieś, czy też kong

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/puppy/140132[/URL]

[IMG]http://media.mediazs.com/bilder/puppy/kong/goodie/bone/6/300/135992_puppy_kong_goodie_bone2_11_2012_6.jpg[/IMG]

tylko w zooplusie jest tylko puppy... ale mój psiak nie powinien rozgryźć... tylko czy jest sens? Użytkowaniem od bałwanka się chyba nie różni? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam tę żabę i nie polecam ;). Tzn. zależy jeszcze do czego ona będzie Ci służyć, ja z moim sukiem bawię się tym w przeciąganie i jak trzymam za rączkę to sznur strasznie wpija się w rękę, co jest dość bolesne.

A kostka jest spoko, tylko nie nadaje się do każdego jedzenia, bałwanek jest bardziej uniwersalny.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie psich zabawek.
Moja sunia gdy się bawi zabawkami z drugim psem, dostaje jak by szczękościsku i za cholere nie chce oddać mu zabawki. Wszystko było by super bo się nią przeciągają, jednak w 9 przypadkach na 10 zabawka po jednej zabawie ląduje poszarpana w śmietniku...
Czy istnieje jakaś super wytrzymała nie do przegryzienia, porwania, poszarpania zabawka która nawet przy 2 mocnych ściskach paszczy wytrzyma chociaż kilka miesięcy (było by miło)?
Dodam że suka jest coś al'a mix hovawarta z chartem, a samiec w typie mastifa tybetańskiego.
Widziałam sporo fajnych zabawek, ale jak po 1 zabawie rozwalą taką zabaweczkę za 70zł to się po-prostu zapłaczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']A taki zwykly sznur odpowiednich rozmiarow?[/QUOTE]

Każdy sznur po ich 3-4h zabawie wygląda jak ... no właśnie wcale nie wygląda bo resztki sznurków walają się po domu. Miały największy i najwytrzymalszy z dostępnych na wystawie psów i w okolicznych zoologach. Piłkę sznurowaną też, tak samo piłkę na sznurze....
Potrzeba mi meeeeeeeeeeegaaaaaaaa wytrzymałej, ale też takiej 'do miętoszenia' zębami zabawki.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://hodowcypsow.pl/photos/zabawka-sznur-podwojny-3wezly-dingo-600g-fullcolor-2857964408.jpg[/url]
U mnie taki sznur wytrzymał trochę dłużej ;) Jetsan bawi się tylko takimi sznurami, patykami lub szmatami, o ile w ogóle ma na to ochotę. Arni oczywiście wszystko rozrywa na strzępy, na razie przeżyła tylko piłka z lanej gumy, którą miała jeszcze Sara :)

Gdzie znajdę jakieś tanie podróbki konga? Albo cokolwiek, co można wypełnić żarciem.

Link to comment
Share on other sites

U nas właśnie taki sznur wytrzymał aż 4h :razz:. Szaman ogólnie mało interesuje się zabawkami, jednak jak dostaje zabawką od suni po głowie albo po łapach to nie wytrzymuje. Zaczyna się zabawa, przeciąganie, wyrywanie, rwanie ... ogólnie widok przyjemny, gorzej ze sprzątaniem po nich :eviltong:.
Mają piłkę z lanej gumy i ringo - nie tykają widocznie im to śmierdzi, przynajmniej mi śmierdzi więc podejrzewam że im też.

Link to comment
Share on other sites

Przyszla paczka! Kong squeezz zostal ju hitem i Frodo zwariowal na jego punkcie. Ta swiecaca w ciemnosci troche malutka, moglam wziac wieksza. Ale jest mieciutka i tez calkiem niezle sie odbija.
kong smoczek jest dla szczeniora, wied jeszcze nie uzywany, ale wyglada slodziutko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola'][B]Maron, [/B]a kawałek szlaucha? Chociaż może śmierdzieć gumą :roll: Albo jakaś dętka rowerowa albo samochodowa...
Dość ekstremalne psy, skoro taki sznur rozpracowały w 4h[/QUOTE]

One nie ruszają nic co śmierdzi gumą, co sprawę utrudnia bo właśnie z lanej gumy nie poniszczyły. Jest tam parę wgłębień po zębach, ale jest całe. Tylko że biorą te zabawki od niechcenia i tylko jak już naprawdę nie ma nic innego pod łapą no i szybko rezygnują z zabawek i zaczynają 'psie zapasy'. Wolę żeby bawiły się zabawkami bo przy zapasach za szybko się nakręcają i później tylko łomot zębów słychać.
Nie wiem czy ekstremalne, raczej mocno zawzięte i nie skończą się bawić do puki zabawki nie rozwalą na strzępy :eviltong:. Próbowałam też dawać niby wytrzymałe ręczniki, szmaty, ściery - ale długo nie wytrzymały te rzeczy, wystarczy że kieł się przebije przez materiał i koniec, później to już tylko odgłos rwania i fruwający materiał...

Rosiczka jeśli mówisz że memłanie wytrzyma to właśnie w takie coś się zaopatrzę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Mam pytanie odnośnie psich zabawek.
Moja sunia gdy się bawi zabawkami z drugim psem, dostaje jak by szczękościsku i za cholere nie chce oddać mu zabawki. Wszystko było by super bo się nią przeciągają, jednak w 9 przypadkach na 10 zabawka po jednej zabawie ląduje poszarpana w śmietniku...
Czy istnieje jakaś super wytrzymała nie do przegryzienia, porwania, poszarpania zabawka która nawet przy 2 mocnych ściskach paszczy wytrzyma chociaż kilka miesięcy (było by miło)?
Dodam że suka jest coś al'a mix hovawarta z chartem, a samiec w typie mastifa tybetańskiego.
Widziałam sporo fajnych zabawek, ale jak po 1 zabawie rozwalą taką zabaweczkę za 70zł to się po-prostu zapłaczę.[/QUOTE]
opona od roweru :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']A może mocny, gruby szarpak polarowy? Można samemu za grosze zrobić z koca polarowego ;-) Chociaż to i tak zniszczą ;-)
Moje nie mają zabawek na ogrodzie, organizują je sobie sami, to jakiś krzak wyrwą, to jakąś deskę, rollbordery, płot itd :diabloti:[/QUOTE]

Ja niestety mieszkam w bloku więc nie bardzo jest okazja na wyrywanie drzewek itp dają za to mandaty :eviltong:. Najczęściej szaleją w mieszkaniu, po szkoleniu i na polanie. O tyle o ile poza mieszkaniem sobie same organizują zabawy (tropienie, ganianie, bronienie rodziny itp), o tyle w domu żeby rozruszać Szamana to sunia musi mu porządnie walnąć zabawką lub dziabnąć w łapę :roll:


[quote name='Vectra']opona od roweru :cool3:[/QUOTE]

W sumie mam taką przebitą, może dadzą się skusić :razz:


[quote name='Rosiczka']No u nas się sprawdza :) Ciekawa jestem czy u Ciebie również. Z tej serii jest jeszcze taka kość ona jest jeszcze bardziej wytrzymała :)[/QUOTE]

Mogę prosić linka do tej i poprzedniej zabawki? Gdzieś kiedyś widziałam, a teraz nie mogę sobie przypomnieć ... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...