Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Bostonomania :evil_lol: Ja właśnie po obejrzeniu tego filmu stwierdziłam, że jels chyba nie są dla nas, bo za duże.
W ogóle rozglądam się teraz za czymś naprawdę fajnym i jakoś nic ciekawego nie widzę :shake:.[/QUOTE]
Może coś z firmy Toyz wpadnie ci w oko. Podobno moją naprawdę fajne zabawki i czytałam ,że wytrzymałe :

[url]http://www.karusek.com.pl/index.php?search_full_name=Toyz&search_category=&szukaj=&action=search&search_maker=[/url]
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ale ten kong jels wiem napewno ze jestmprodukowany w rozm M i L[/QUOTE]

Zgadza się i podejrzewam, że bostonik biega właśnie z M.

[quote name='CAM']Może coś z firmy Toyz wpadnie ci w oko. Podobno moją naprawdę fajne zabawki i czytałam ,że wytrzymałe :

[URL]http://www.karusek.com.pl/index.php?search_full_name=Toyz&search_category=&szukaj=&action=search&search_maker=[/URL]
;)[/QUOTE]

Niezbyt mi się podobają, ale dzięki za propozycję ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Kto posiada kosc konga z seri extreme ?
[IMG]http://pupilshop.pl/images/stories/virtuemart/product/extreme-goodie-bone-700x700.jpg[/IMG]

Czy jest tak samo wytrzymała jak czarny kong klasyczny ? Ktoś może miał obie zabawki i może się wypowiedzieć ?
Póki co kongg extreme "gruszka" to jedyna zabawka która wytrzymała u nas dłużej niż kilka chwil (no i boomer), bo męczy ją ponad pół roku i jest w świetnym stanie . Szukam czegoś równie trwałego .[/QUOTE]

Koleżanka kupiła go dla swojego rotka jakieś 3 tygodnie temu, jak na razie żyje - ale puki co nie zostawiali ich sam na sam. Niestety nie ma możliwości porównania do bałwanka, choć ostatnio zastanawiała się czy by nie dokupić :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Koleżanka kupiła go dla swojego rotka jakieś 3 tygodnie temu, jak na razie żyje - ale puki co nie zostawiali ich sam na sam. Niestety nie ma możliwości porównania do bałwanka, choć ostatnio zastanawiała się czy by nie dokupić :) .[/QUOTE]
O to może akurat .. ja sie tylko obawiam tego kształtu bo ten kształt jest bardziej podatny na rozwalenie niż gruszka .
Póki co kupuje wobblera konga żeby dziad przychamował z sekundowym pochłanianiem kolacji a przy okazji miał jakiś fun .
Ale kolejnym zakupem chyba będzie własnie ta kość extreme .

Link to comment
Share on other sites

WOBBLER JEST CUDOWNY. :loveu: Oczywiście Lka jest wielgachna, ale nawet mój Tonic (6kg) po zachętach ma przy nim super zabawę. Wobblera kupiłam, żeby mi zajął szczeniaka dłużej niż zwykły Kong, gdy zostają same w domu i wydaje mi się, że to był strzał w dziesiątkę.

Zresztą jako że Yuki chudzina, to pewnie będzie zostawał i z klasycznym Kongiem, i z Wobblerem, żeby mu ryj zatkać, zmęczyć go, to i szczekać nie powinien. ;)

Tonic z Wobblerem:

[video=youtube;o2i9YLr7LTE]https://www.youtube.com/watch?v=o2i9YLr7LTE[/video]

Link to comment
Share on other sites

Gops, a i tak się rozkręcił w porównaniu do pierwszych momentów. Najpierw przed zabawką usiadł, patrzył na nią, na mnie. Powąchał. Podszedł do mnie, szturchnął mnie łapą. Ja nic. No to wrócił do zabawki. Położył się przed nią i hipnotyzuje wzrokiem. Ona nic. No to jęknął rozdzierająco. Zabawka dalej niewzruszona. Westchnął sobie, położył głowę na łapkach. Tu się złamałam i podpowiedziałam mu, że to się targetuje, a po tym to już załapał. ;)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam taniej konga squeez:cool3:
[url]http://allegro.pl/kong-zabawka-squeez-ball-medium-65mm-piszczaca-i3751809524.html[/url]
do tego jakieś smaczki na ząb + legowisko i prezent dla psów na święta gotowy.
Ooo, już widzę te szaleństwo:lol:

Szkoda, że kolor wybierają losowo, bez sensu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Gops, a i tak się rozkręcił w porównaniu do pierwszych momentów. Najpierw przed zabawką usiadł, patrzył na nią, na mnie. Powąchał. Podszedł do mnie, szturchnął mnie łapą. Ja nic. No to wrócił do zabawki. Położył się przed nią i hipnotyzuje wzrokiem. Ona nic. No to jęknął rozdzierająco. Zabawka dalej niewzruszona. Westchnął sobie, położył głowę na łapkach. Tu się złamałam i podpowiedziałam mu, że to się targetuje, a po tym to już załapał. ;)[/QUOTE]
Rozumiem :) Ja się boję trochę w drugą strone że mój burek zacznie nawalać w to łapami i głową i będzie mi latać to po ścianach .
Dlatego wzięłam L z nadzieją że jest dość ciężki .

Link to comment
Share on other sites

Waży 850g, a przy tym jest dość śliski, dzięki czemu Yuki nie dał rady go wziąć do pyska i przenieść. Więc jest szansa, że Clayton nie będzie go sobie radośnie podrzucał. :lol: Jakoś bardzo latać po ścianach nie powinien, a nawet jeśli to wygląda na bardzo wytrzymałego (choć nie wiem jak ściany ;) ), do tego ma fajny gwint i nie ma szansy, żeby się rozkręcił od uderzania w ścianę (podobno niektóre tego typu zabawki niestety tu nawalają).

Link to comment
Share on other sites

Jak Twój pies robi tak z innymi zabawkami to całkiem możliwe, że z wobblerem też :eviltong:. Jak mój pies ma problem z wyjęciem ostatniego smaka (a czasem po prostu dla zabawy) to skacze na wobblera, popycha go, ścian i mebli nie omija, więc cicho nie jest. Chciałam to nagrać, ale nie mam za bardzo czym w domu. No i mój pies umie go nosić w zębach, pies 6kg, a zabawka ok. 440g, bo mamy tego mniejszego.

Tak wyglądał niedawno:
[IMG]http://i.imgur.com/RxgwdDI.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kong jest mniejszy, z gumy i pies go gryzie/wylizuje z niego jedzenie. Wobbler jest znacznie większy, z jakiegoś plastiku (?), wsypujesz do środka suche smaczki i pies pacając łapą i szturchając nosem próbuje je wydostać - wobbler zachowuje się jak wańka-wstańka, więc przewrócony wraca do pozycji pionowej. Jak odpalisz jakikolwiek filmik z Wobblerem, to od razu zobaczysz o co kaman.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Kong jest mniejszy, z gumy i pies go gryzie/wylizuje z niego jedzenie. Wobbler jest znacznie większy, z jakiegoś plastiku (?), wsypujesz do środka suche smaczki i pies pacając łapą i szturchając nosem próbuje je wydostać - wobbler zachowuje się jak wańka-wstańka, więc przewrócony wraca do pozycji pionowej. Jak odpalisz jakikolwiek filmik z Wobblerem, to od razu zobaczysz o co kaman.[/QUOTE]

ok dzięki ;-) mam YT zablokowanego w robocie, ale w domu sobie zerknę :) Dajcie znać czy jest warty swojej ceny :)

edit. obejrzałam na telefonie, zastanawiam się czy Brutus się nie zniechęci...bo widzę że tylko jedna mała dziurka w nim jest...

Edited by Rinuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Waży 850g, a przy tym jest dość śliski, dzięki czemu Yuki nie dał rady go wziąć do pyska i przenieść. Więc jest szansa, że Clayton nie będzie go sobie radośnie podrzucał. :lol: Jakoś bardzo latać po ścianach nie powinien, a nawet jeśli to wygląda na bardzo wytrzymałego (choć nie wiem jak ściany ;) ), do tego ma fajny gwint i nie ma szansy, żeby się rozkręcił od uderzania w ścianę (podobno niektóre tego typu zabawki niestety tu nawalają).[/QUOTE]
No to w sumie sporo waży , myślę że też będzie próbował go nosić .
Zobaczymy niedługo powinien być :) Ja kupiłam z myślą o spowolnieniu jedzenia suchej trochę więc powinien sie sprawdzić .

Rinuś zależy na pewno jak bardzo pies lubi jeść . Ja jestem pewna że mój nie odpuści dopóki wobler nie będzie pusty . Na filmikach widać że tymi dziurkami bo są chyba 2 z tego co widzę wypada na raz kilka/kilkanaście granulek więc wcale nie tak mało .

edt: faktycznie ma tylko jedną dziurke

Edited by gops
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARGIS']Czy ma ktoś kośc dla psa firmy Nylabone?? Poszukuję jakiegoś trwalszego gryzaka niż zwykłe kości z prasowanej skóry.. Warto?
[URL]http://shop.petsadviser.com/wp-content/uploads/2012/10/nylabone-dura-chew-original-dogs.jpg[/URL][/QUOTE]

Ja kupiłam dla mojej suki i powąchała spróbowała ugryźć i okazała się że w ogóle nie chce jej tknąć, wydaje mi się że była za twarda dla niej.
[SIZE=1]Jakby co to mam do sprzedania L właściwie nie używaną.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...