Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do biegania po ogrodzie i szczekania, tu u mnie Cortina jest po prostu okropna w tym wzgledzie.Gdyby nie ona, inne psy by w ogole nie szczekaly, a tak tylko to sie rozedrze, inne leca za nia. ona potrafi stac pol godz w jedym miejscu i szczekac do pustki, co za kretynka :evil_lol:

Co do drugiego psa, to zbieraj kaske, zbieraj i nawet sie nie obejrzysz, a juz bedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto lat Misia :)

Bardzo fajnie wyglada, Kleo tez wreszcie nabrala masy i juz nie wyglada jak szczypiorek:lol:

No i Winiec...ech mam nadzieje, ze za rok do Was dolacze! Prosze czekac na mnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Co do biegania po ogrodzie i szczekania, tu u mnie Cortina jest po prostu okropna w tym wzgledzie.Gdyby nie ona, inne psy by w ogole nie szczekaly, a tak tylko to sie rozedrze, inne leca za nia. ona potrafi stac pol godz w jedym miejscu i szczekac do pustki, co za kretynka :evil_lol:

Co do drugiego psa, to zbieraj kaske, zbieraj i nawet sie nie obejrzysz, a juz bedzie ;)[/QUOTE]
nie no moja o tyle dobrze że zawsze szczeka na ludzi/psy za płotem ale jak zacznie to potrafi 5min się drzeć nawet jak już ludzi nie widać co mnie strasznie wkurza .
kasa już zbierana ;) odkładamy tyle ile by kosztował mniej więcej miesięcznie drugi pies + ja powoli robię wyprawkę by nie było wszystko na raz , większym problemem jest wybór psa ale to się zdam na hodowce raczej no i mam nadzieje że uda się konkretnie mieć psa z tej hodowli co chcę a to wiadomo od różnych czynników zależy nawet może być tak że w miocie nie będzie samców - różnie bywa, mogę już powiedzieć że drugi pies będzie najpóźniej w lutym/marcu więc nie tak długo .

[quote name='Agnes']Sto lat Misia :)

Bardzo fajnie wyglada, Kleo tez wreszcie nabrala masy i juz nie wyglada jak szczypiorek:lol:

No i Winiec...ech mam nadzieje, ze za rok do Was dolacze! Prosze czekac na mnie:cool3:[/QUOTE]
dzięki , Kleo się fajnie wyrobiła to prawda .
oczywiście że na Ciebie czekamy , mam nadzieje że już nie tylko na Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczysz, czas zleci piorunem :) A jaka to hodowla? (jesli to nie tajemnica oczywiscie ;) ) Zazdroszcze tych przygotowan, ja nie mialam tak dobrze, na kilka godz. przed nawet nie wiedzialam, ze bede miec dobermana :eviltong: Potem rachu-ciachu wszystko, ale tak to juz jest jak sie kupuje psa w tajemnicy przed rodzinka (tylko TZ i mama wiedzieli ;) ), ty będziesz miala wiekszy spokoj :lol:

Link to comment
Share on other sites

no u nas tajemnicy nie ma , mama wie , bracia są tak samo nakręceni na psy jak ja tylko mniej wiedzą ale chcą wiedzieć i wypytują mnie itd ogółem fajnie, tata jest taki "po co nam drugi pies?" ale nie jest na nie , wie że to nie uniknione :) a jak będzie to pokocha.
hodowla to nie tajemnica ale nie chcę zapeszać ,na pewno po wizycie tam(w sierpniu raczej odwiedze na herbate) będę wiedzieć więcej i powiem .

Link to comment
Share on other sites

O no to niedługo, zobaczysz czas ci minie strasznie szybko :-) na pewno tylko ostatni miesiąc będzie się dłużył, zawsze tak jest haha :-)

Jako pierwszą obrożę dla psa kup mu taką z kolcami :diabloti:
A kolor jakiś masz upatrzony? Wiem, że kochasz czarne psy, ale o czarnego staffika chyba trudno jest?

Link to comment
Share on other sites

obroży małych mam pare, dla dorosłęgo staffa z kolcami też mam pitmana już pokupowałam .
kolor to akurat dla mnie najmiej ważny , staffiki lubię czarne i rude najbardziej ale jak się taki nie urodzi to nic bo to akurat bez znacznia większego , aby miał dobry charakter.

Link to comment
Share on other sites

Mi się podobają niebieskie :-)

Pokaż jakie masz obróżki :-) Jak kiedyś wspominałam ja psa planuję za kilka lat, a już się rozglądam za akcesoriami, to normalne? :hmmmm: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Mi się podobają niebieskie :-)

Pokaż jakie masz obróżki :-) Jak kiedyś wspominałam ja psa planuję za kilka lat, a już się rozglądam za akcesoriami, to normalne? :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE]
akurat niebieskich nie lubię :lol:
po co mam pokazywać(3 trixie i pitman) , trzymam w szafie , do lutego dużo czasu .

[quote name='Unbelievable']He he, moja rodzinka o drugim psie dowiedziała się w stylu "cześć mamo, byłam niedawno w czechach i przywiozłam sobie psa" :evil_lol:[/QUOTE]
u mnie by to nie przeszło bo mieszkam z rodzicami no i ktoś musi mi pomóc zbierać na psa :lol: to nie takie hop siup u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Spóźnione sto lat dla Misi :p

[quote name='vege*']

Jak kiedyś wspominałam ja psa planuję za kilka lat, a już się rozglądam za akcesoriami, to normalne? :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE]

Normalne [SIZE=1]chyba[/SIZE] :evil_lol: szczyl będzie u mnie +/- za dwa lata a ja już mam sporo kupione tylko kilka rzeczy mi brakuje :biggrina:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']
Normalne [SIZE=1]chyba[/SIZE] :evil_lol: szczyl będzie u mnie +/- za dwa lata a ja już mam sporo kupione tylko kilka rzeczy mi brakuje :biggrina:[/QUOTE]

[quote name='Unbelievable']Ja miałam odwrotnie :evil_lol: w sumie niewiele rzeczy młodej kupiłam, bo miałam przez Grama- dostała tylko obróżkę, kilka zabawek i kocyk na klatkę[/QUOTE]
Tzn ja chciałabym na razie tylko kupić jakąś obróżkę i smycz taką 15mm, a takich w domu po Nuce niestety nie mam, najcieńszą obrożę jaką mam to 2,5 cm :lol: jakieś szczotki/grzebienie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dla szczyla niufka 15mm? Mój chodził w 2,5-3cm jak miał 2-3msc :P
Ja nic nie kupowałam Jetsanowi, miałam rzeczy po Sarze np. jej obroża (a to była pseudo DONka), smycz, miski, szczotki. Potem kupiłam szeleczki i smycz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Dla szczyla niufka 15mm? Mój chodził w 2,5-3cm jak miał 2-3msc :P
[/QUOTE]
Mi się wydaje, że taka cienka, leciutka obroża będzie idealna na początek do przyzwyczajenia szczylka do obroży ;-) mam w domu skórzany komplet 2 cm, ale wydaje mi się, że dla 2 mies szczeniaka może być nie wygodny ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jetsan na obroże nie reagował, olał ją. Założyłam mu ją ze smyczą i poszłam na spacer :lol: zero oporów, szarpania, po prostu sobie szedł.
[url]https://lh3.googleusercontent.com/---9zqaJ7xRM/TfynOU6hmCI/AAAAAAAAAG0/inNshgiofY0/s640/IMG_1465.JPG[/url] smycz ma 2,5cm, próbowałam go ustawić, już wtedy było wiadomo, że wystawy z nim to by była jedna, wielka klapa :lol:

Przepraszam za off ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja już po polaku i matmie :)
polak jakoś poszedł , matma zgodnie z moimi oczekiwaniami kiepsko , jak dla mnie była trudna, zobaczymy może coś wystrzelała.
najwyżej w sierpniu spróbuje jeszcze raz bo reszte raczej zdam .

znowu mamy słonecznie , ale jakoś mi się nie chcę latac z aparatem .

Link to comment
Share on other sites

potem wolność na miesiąc bo po miesiącu egzaminy zawodowe :) i wtedy dopiero prawdziwa wolność.
jak mi tylko matma nie pójdzie to zrobię sobie roczna policealną i podejdę jeszcze raz do tej matmy , w końcu będzie musiało się udać .
ale zanim wyjadę sobie nad jezioro poczekam na Asie a ona ma zakończenie 29 czerwca :evil_lol:
współczuje jej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witamy się :) Muszę się przyznać, że co jakiś czas przeglądam tę galerię ;) i zastanawia mnie gops, czy strzyżesz/strzyżecie Misię, czy "naturalnie" ma takie fajne futerko (na zdjęciach rzeczywiście wygląda, jak u pluszowego misia :lol:)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...