Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='Amber']Idąc tym tropem wszyscy faceci powinni kupować jamniki... Bo długie :diabloti:[/QUOTE]
a goopki kupowali krótkie astmany czy piczbule i chcieli szał na dzielni robić , phiii :diabloti:

Amber , Ty to masz długieeeeee ... o dwa jamniki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Jak dla mnie to tylko brak oczu jest dyskwalifikujący w ocenie tego czy czyjś pies jest za gruby czy nie. Ale na dogo można się jak zwykle dowiedzieć ciekawych rzeczy. A jak jest z brzydkimi i ładnymi? Brzydkim nie mogą się podobać ładni? Fan club Justina Biebera stracił właśnie 70% swoich członków(iń) :evil_lol: A tak samo jest z psami? Ładni mogą mieć tylko ładne psy... Bo jak ktoś brzydki ma ładnego, to widać leczy swoje kompleksy :lol:[/QUOTE]

Ja tak mam, sama jestem gruba i brzydka jak noc listopadowa :diabloti::diabloti: ale za to pieski mam śliczne i szczuplutkie jak trzeba :loveu:

[quote name='Amber']Idąc tym tropem wszyscy faceci powinni kupować jamniki... Bo długie :diabloti:[/QUOTE]

I większość szeroka :diabloti: to by się dopiero nazywało leczenie kompleksów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a goopki kupowali krótkie astmany czy piczbule i chcieli szał na dzielni robić , phiii :diabloti:

Amber , Ty to masz długieeeeee ... o dwa jamniki :diabloti:[/QUOTE]
Mój TŻ też ma 2 jamniki :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kłopot może być z "nadmierną elastycznością" po zobaczeniu ciebie :diabloti: Nie żebyś był brzydki czy coś, tylko brak cycków, a obecność innych narządów dyskwalifikuje "niestety" :lol:[/QUOTE]


Innymi słowy niektórzy po prostu lubią śledzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Co za dyskusje :evil_lol:

Co do psów i wagi - też leczę kompleksy bo Nels to szkielet z mięśniami :loveu: A Kell też linie trzyma :loveu: tylko ja kilka km wiecej niż powinnam :diabloti:

Aleksiu - ty weź tak nie obiecuj już tej Amber tylko w końcu działaj i jej odbij tego boja i nawróć na prawdziwą wiarę innowiercę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']

Odbiegając od tematu, może przydałyby się tu jakieś nowe zdjęcia?[/QUOTE]
były w sobote i to jakie piękne :lol:

[quote name='Amber']To trzeba by było dużo tego piffka, żeby te opowieści przełknąć, zapewniam :evil_lol:[/QUOTE]
ja też chętnie posłucham :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...