Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='Amber']Jak to dobrze, że jestem chuda. Mogę zatem krytykować grube psy. F... logic :diabloti:[/QUOTE]

:diabloti: A ja muszę podtuczyć chyba mojego psa, żeby nie było śmiesznie :diabloti: Bo teraz wychodzi na to, że ja mam brzuszek, mój pies jest szczupły i to jest jakaś śmieszna sytuacja, o, albo mój pies jest szczupły, bo ja mam kompleksy :lol:
Matko, co tu się dzieje, jest coraz lepiej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']ale mi to lata koło nosa czy ktoś szanuje mój wybór : P
500 gram w przypadku psa który nic nie robi, tudzież polata sobie czasem za piłeczką i czasem z innymi pieskami nic nie robi ;) ale jak się chce robić z psem sporty to trzeba do tego podejść na poważnie, tak? jak chce się mieć zdrowego psa to podawanie suplementów (które nota bene podobno nic nie dają jeżeli pies ma zdrowe chrząstki i kości) nie wystarczy w żaden sposób
jak ktoś psa bije to też jego wybór i mamy go uszanować? jak karmi czekoladą? :grins: wychodzę z założenia że to forum publiczne, mogę swoje zdanie wyrazić, jak ktoś nie chce opinii po co się na takim udzielać? ;) i nie mam zamiaru tylko titać :grins:[/QUOTE]

a pewnie że możesz pisać co chcesz, tylko wiesz w tym wypadku ty piszesz a gopsowej lata to koło nosa :diabloti::evil_lol: więc po co się produkujesz? :diabloti:


A ja jestem gruba, mój pies jest gruby, pełna synchronia i mam to w d*** że się to komuś nie podoba :diabloti: HA !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']a pewnie że możesz pisać co chcesz, tylko wiesz w tym wypadku ty piszesz a gopsowej lata to koło nosa :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
no ale ja sobie popiszę, i później ewentualnie albo nic z tego nie wyniknie albo będę mogła powiedzieć "a nie mówiłam" :grins::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']:diabloti: A ja muszę podtuczyć chyba mojego psa, żeby nie było śmiesznie :diabloti: Bo teraz wychodzi na to, że ja mam brzuszek, mój pies jest szczupły i to jest jakaś śmieszna sytuacja, o, albo mój pies jest szczupły, bo ja mam kompleksy :lol:
Matko, co tu się dzieje, jest coraz lepiej :loveu:[/QUOTE]
Jak dla mnie to tylko brak oczu jest dyskwalifikujący w ocenie tego czy czyjś pies jest za gruby czy nie. Ale na dogo można się jak zwykle dowiedzieć ciekawych rzeczy. A jak jest z brzydkimi i ładnymi? Brzydkim nie mogą się podobać ładni? Fan club Justina Biebera stracił właśnie 70% swoich członków(iń) :evil_lol: A tak samo jest z psami? Ładni mogą mieć tylko ładne psy... Bo jak ktoś brzydki ma ładnego, to widać leczy swoje kompleksy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']To jest jedna z głupszych rzeczy jakie ostatnio udało mi się przeczytać na dogo, więc mam prawo :diabloti:[/QUOTE]
Na temat wagi psów ? czy ludzi ?

może warto poświdrować w temacie dietetyki i prawidłowego zrzucania wagi u ludzi ... to tak sporo można przełożyć na psy ;) tu kwestie osobnicze też mają wiele do powiedzenia ... geny , zdrowie , hormony , przemiana materii.

Na szczęście wieszaki wychodzą z mody :)

Nie poprę psów na metry i kilogramy , ale anorektyków na siłę też nie :)

Wszystko musi mieć swój umiar , jeśli ma być zdrowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Na temat zależności pomiędzy wagą psa, a właściciela.[/QUOTE]
wiesz że można bardzo temat rozwinąć ... bo np właściciel ratlerka i mastifa mógł by się bardziej różnić .... :evil_lol: gorzej ja ma psa chuchro i molosa .... może mieć problem z dobraniem sobie wagi :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Temat można rozciągnąć na 4 strony świata, bo jest bardzo wdzięczny w swoim braku logiki, ale wydaje mi się, że nie ma sensu ciągnąć tego absurdu dłużej :diabloti:

Ciekawsze jest to w jaki sposób ktoś doszedł do tego wniosku...? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wiesz że można bardzo temat rozwinąć ... bo np właściciel ratlerka i mastifa mógł by się bardziej różnić .... :evil_lol: gorzej ja ma psa chuchro i molosa .... może mieć problem z dobraniem sobie wagi :hmmmm:[/QUOTE]

A ja?! Szpic, typ pierwotny i zupełnie nie przypominający psa buldożek. Co teraz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...