Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='gops']to jutro wysyłam kurierem małego , daj adres na pw :diabloti:
zawsze chciałam mieć rottka i pewnie zawsze chcieć będę , może kiedyś ...
jak mi zabraknie siły na staffika :p[/QUOTE]

Ok to ja też wysyłam więc jutro będziesz miała rottka:lol: Widzisz jak marzenia łatwo się spełniają, taki prezencik mikołajkowy!

Staffikowego charakterku nie znam dokładnie ale to też molos więc zdecydowanie i dominacja we krwi.
A siły na rota musisz mieć właśnie więcej bo skubane dużo ważą:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Besti']Ok to ja też wysyłam więc jutro będziesz miała rottka:lol: Widzisz jak marzenia łatwo się spełniają, taki prezencik mikołajkowy!

Staffikowego charakterku nie znam dokładnie ale to też molos więc zdecydowanie i dominacja we krwi.
A siły na rota musisz mieć właśnie więcej bo skubane dużo ważą:eviltong:[/QUOTE]
nie chodziło mi o siłe fizyczną :diabloti:
staffik to molos? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nie chodziło mi o siłe fizyczną :diabloti:
staffik to molos? :lol:[/QUOTE]

Kurde mi się wydaje zawsze że stafiki i asty są molosami z drugiej grupy ze względu na swoją budowę, sorrki:roll: Miały wspólnego przodka- buldoga molosa. Wiem że nie chodziło o kg;)

Edited by Besti
Link to comment
Share on other sites

a u nas -5 i gówniarzowi zimno w dupe , kupiłam mu taki czerwony pedalski polarek ale w nim tez mu zimno :crazyeye:
póki biega jest ok ale jak idziemy już do domu to się trzęsie .
Misia ma tak grube futro że na syberie może jechać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Teriery 3grupa, molosy druga. Nie pasuje mi w ogóle "wsadzanie" do jednego worka staffika z foksterierem i Yorkiem:roll:[/QUOTE]
A stafik ,ast to terriery tak jak i york ,a fajnie prowadzony york jest terrierem z krwi i kości.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

mając do czynienia ponad tydzień z fajnie prowadzonym yorkiem stwierdzam że to to samo co staffik tylko w wersji mini :lol:
niestety jeszcze młody nie poznał się z tą yorczką bo się zwyczajnie boję że ją zgniecie.
a różnica w charakterze między astem a staffikiem jest ogromna , zawsze miałam do czynienia z tymi pierwszymi i mocno się zdziwiłam poznając staffiki .

Link to comment
Share on other sites

u nas -3 i K już doopskiem trzęsie :shake: Mam bardzo ubogą wersje ONa :evil_lol::evil_lol: po matce powinna odziedziczyć podszerstek a ona co? nie ma go praktycznie wcale :shake:
Kale dzisiaj zaatakowały 2 psy :wallbash: skundlony Ast i kundel :-? z kubraka zostały strzępy:razz: nie dosyć że już ma zrytą psyche przez 2 pity to jeszcze to :angryy:


jak tylko szelki dojdą K dostanie oponę 13 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']u nas -3 i K już doopskiem trzęsie :shake: Mam bardzo ubogą wersje ONa :evil_lol::evil_lol: po matce powinna odziedziczyć podszerstek a ona co? nie ma go praktycznie wcale :shake:
Kale dzisiaj zaatakowały 2 psy :wallbash: skundlony Ast i kundel :-? z kubraka zostały strzępy:razz: nie dosyć że już ma zrytą psyche przez 2 pity to jeszcze to :angryy:


jak tylko szelki dojdą K dostanie oponę 13 ;)[/QUOTE]
pity ją zaatakowały i przeżyła? to chyba jakieś podróbki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

pity z krwi i kości :eviltong: miała sporą ranę na udzie miesiąc z nią do weta chodziłam bo rany nie można było zaszyć :shake: sporo ranek i siniaków na brzuchu :razz: i o mało jej gardła nie rozszarpały :shake: uratowała ją kolia i szybka reakcja "cudownie odpowiedzialnego" właściciela psów :angryy: po pogryzieniu została K zryta psycha blizna na udzie i problemy z tchawicą :-(

Link to comment
Share on other sites

Gops witam wśród właścicieli prośków ciepłolubnych :evil_lol: Świniek na spacer wychodzi ubrana w polarek i kubrak. Jak biegamy kubrak ściągam. Tylko na szybkie odsikiwanie w polarku wyjdzie sama. Tak to staje na schodach w wejściu z miną - chyba cię pojebało :diabloti: Najchętniej wygrzewa się przy piecu lub pod kołdrą cały dzień - zwłaszcza gdy śnieg spadnie jak dziś :cool3: A dziś jak musiała iść ze mną i chwile postać to zaraz na rączki chciała bo łapki marzły :shake: ot księżniczka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kaja i Lucas w -20 śpią na śniegu:evil_lol:Mimo ,że normalnie kimają w łóżku i mieszkaniu gdzie mam +-19stopni:evil_lol:Potrafią np. żądać wypuszczenia na balkon ,uwalają sie w zimie na takim dywanie co tam leży i śpią.Husky k...wa

Link to comment
Share on other sites

mój popierdziela w pedalskim (tak mówi mój brat) czerwonym kubraczku i jest git, wszyscy na nas zwracaja uwage ale najczęściej sa pozytywne komentarze "o jaki słodki " :evil_lol:

jak jutro będzie pogoda to coś napstrykam .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...