Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie nie chce kombinować bo mamy guardy :razz: puki co ciągnie małą oponkę, w piwnicy mam zimowe 13 od fiata Uno :evil_lol: czekam na sledy z różowym polarem :lol::lol:
Mam nadzieje że niedługo dojdą bo obiecałam 2 letniej córeczce kuzyna że K będzie ją ciągnąć na sankach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a my w tym roku nie mamy dzieci za bardzo które by można wykorzystać , więc będą musiały ciągnąć mnie :diabloti::evil_lol:
zobaczymy jak to będzie póki co nie ma śniegu u nas.

oponka to mało same zobaczycie że po paru razach psy będa latać z taka zwykłą 14stką bez problemu ,zabawa zaczyna się przy dwóch oponach lub wtedy kiedy pies ma ciężej , wtedy trzeba pilnować by pies miał dobra technike a nie szarpał byle jak .
pies powinien nachylony małymi krokami ale do przodu a nie szarpać , tego za bardzo Misia nie mogła skumać , zobaczymy jak mały .
jadę na PBS w czerwcu tak o zobaczyc co i jak , żeby mały się oswoił z sytuacja i za rok dał czadu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Dawaj Gopsowa jakieś zdjęcia małego :cool3:[/QUOTE]
nie mam :p
może 16stego coś pstrykne, ciągle pada u nas

[quote name='xxxkaluniaxxx'][URL]http://imageshack.us/a/img40/7990/img1004vd.jpg[/URL] Luś dzisiaj :cool3:[/QUOTE]
piknie. tylko taka oponka mało waży , daj jej cięższą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Szkoda strasznie fajnie ogląda się zdjęcia Twojego małego gluta :lol:[/QUOTE]
ja to jestem w nim zakochana ,jest na prawdę śliczny :lol: ładniejszego z wyglądu to sobie wymarzyć nie mogłam tylko ma mały móżdzek ale coś za coś :p jest świetnym psem do sportu ma taki zapał i nakręcenie że aż żal tego nie wykorzystać .

może napiszę w końcu i tutaj , koło 3 tyg temu napadły nas 4 psy po 30-40kg atakowały konkretnie Claytona , w końcu jakoś się udało od nich uwolnić , wróciłam do domu wystraszona jak nigdy , prócz rany za uchem , oślinionej głowy fizycznie nic mu nie było . niestety jak łatwo się domyśleć na psychice się odbiło , teraz już nie każdy pies jest cacy i cała moja praca poszła w pizdu .
próbuje to teraz odkręcać .

Link to comment
Share on other sites

Luzia specjalnie dla Ciebie jakiś pstryk z kom
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/zdjcie0624o.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4557/zdjcie0624o.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja to jestem w nim zakochana ,jest na prawdę śliczny :lol: ładniejszego z wyglądu to sobie wymarzyć nie mogłam tylko ma mały móżdzek ale coś za coś :p jest świetnym psem do sportu ma taki zapał i nakręcenie że aż żal tego nie wykorzystać .

[B]może napiszę w końcu i tutaj , koło 3 tyg temu napadły nas 4 psy po 30-40kg atakowały konkretnie Claytona , w końcu jakoś się udało od nich uwolnić , wróciłam do domu wystraszona jak nigdy , prócz rany za uchem , oślinionej głowy fizycznie nic mu nie było . niestety jak łatwo się domyśleć na psychice się odbiło , teraz już nie każdy pies jest cacy i cała moja praca poszła w pizdu .
próbuje to teraz odkręcać[/B] .[/QUOTE]


Wszystko co piszesz większość dogo wsadza między baśnie braci Grimm ,a baśnie 1000 i jednej nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wszystko co piszesz większość dogo wsadza między baśnie braci Grimm ,a baśnie 1000 i jednej nocy.[/QUOTE]
:loveu: ja Ciebie też.
na prawdę nie zmuszam Cię byś czytał ten wątek.
ale masz racje mogłam nic nie pisac bo po co .

Link to comment
Share on other sites

już wcześniej gdzies to czytałam ;P

ja to bym takie piesecki zlikwidowała (nie, nie szkoda mi agresywnych psów).. ale najpierw ich właścicieli oczywiście. Przez jednych takich idiotów z ONką (ktorzy niedawno sprawili sobie również ttb.. ;/ ) mój pies jest agresywny do innych zwierząt, na czym cierpimy obie.. ja bo dzięki niej mam blizne na ręce, a ona - bo mieszkając tu gdzie mieszkam musiałam spacery ograniczyć do minimalnego minimum.. ze względów bezpieczeństwa.
Także jak czytam o takich przygodach to się aż we mnie gotuje i bulgocze.. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

a no ja wiem gdzie mieszkam i znam okoliczne zwyczajnie puszczania psów żeby pobiegały same od rana do wieczora a jak jest cieczka w okolicy to takie akcje sa nieunkione.
w przypadku mojego psa wiem że sobie poradzi , udowodnił już to ale nie sprawia mi to radości jak musimy skręcac winną droge bo jakies wielkie psy są luzem, a zdarza sę jak wtedy że ich nie widzę i wyskakują zza bloku , akurat wtedy była cieczka w tamtej okolicy więc pewnie dlatego zaatakowały.

Link to comment
Share on other sites

moja niestety sobie raczej nie poradzi :evil_lol: ale sama niestety jeszcze o tym nie wie :roll:

jeszcze pół roku temu pewni cudowni ludzie wyprowadzali swojego agresywnego DONa z jajami na całodniowe spacerki :loveu: wtedy nawet sama bałam się chodzić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Hm, przecież labradory to urodzeni dogoterapeuci, to o co chodzi...? Nie powiedział Ci nikt "bo to labrador!"? :lol:[/QUOTE]
nikogo nie było ;) to chyba psy z jednej z firm sobie wyszły bo czuły cieczke .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Podeślę komu trzeba, może znajdzie się sponsor dla maliny, bo rzeczywiście okazja ;) Karmisz długo tą karmą, możesz coś o niej więcej powiedzieć, może porównać do jakiejś innej?[/QUOTE]
skarmiłam 2 worki Misie , małego jeszcze nie było .
służyło jej a teraz taka okazja że wzięłam od razu, mały po eukanubie którą teraz je ma straszne bąki i brzydkie kupy niestety więcej nie kupie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Gops naoglądałam się zdjęć z Twojej galerii wczoraj wieczorem i śniło mi się że mi oddałaś Calytona, byłam z nim na spacerze na jakiś łąkach i był baaaardzo grzeczny:evil_lol:[/QUOTE]
jak mi wymienisz na Bestie to chętnie oddam :evil_lol:
tylko nie nastawiaj się że będzie grzeczny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']jak mi wymienisz na Bestie to chętnie oddam :evil_lol:
tylko nie nastawiaj się że będzie grzeczny :lol:[/QUOTE]


Ok to się wymieniamy tylko mi po 2 dniach nie mów że chcesz spowrotem swojego aniołka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Ok to się wymieniamy tylko mi po 2 dniach nie mów że chcesz spowrotem swojego aniołka:evil_lol:[/QUOTE]
to jutro wysyłam kurierem małego , daj adres na pw :diabloti:
zawsze chciałam mieć rottka i pewnie zawsze chcieć będę , może kiedyś ...
jak mi zabraknie siły na staffika :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...