Jump to content
Dogomania

Ulubione miejsca w domu waszych psów


Fauka

Recommended Posts

Nie wiem czy temat był, szukać czegokolwiek na dogomanii to nielada wyczyn ;)
Jakie sa ulubione miejsca w domu Waszych psów? może sa jakieś dziwne? gdzie wasze psy lubią się wcisnąć, wczołgać, wskoczyć czy też wpaść? :razz:
Mój sobie upodobał szafę, gdy ma do wyboru łożko, legowisko czy też sofę wybiera szafę dlatego szafa musi być otwarta, mieszkał tak w dawnym mieszkaniu i teraz w nowym odkąd mamy dogodną dla niego szafę. Często też wciska się do spania dla kota, ledwo tam wchodzi ale udaje mu się i dumny z siebie w nim siedzi patrząc z pogardą na kota ktory musi zadowolić się podłogą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miki gdy był jeszcze wystarczajaco sprawny wskakiwał na parapet, mogl obserowac nas jak i to co dzieje sie za oknem.

Teraz kiedy juz nie te siły, w zasadzie kladzie sie tam gdzie nie powinien pod drzwiami, na srodku pomieszczen tak aby wszystkich widzial, ale gdy lezy pod drzwiami nie slyszy ze ktos wychodzi lub wchodzi do danego pomieszczenia i niestety zdarzaja sie drobne wypadki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Timon lubi spać/leżeć:
- w przedpokoju przy drzwiach wejściowych (wieczorem i w nocy)
- na legowisku(również wieczorem i w nocy)
- przy drzwiach do przedpokoju (w dzień)
- mam na parterze takie okno do ziemi, też uwielbia przy nim leżeć i wygrzewać się w słońcu)
-za fotelem
-obok foteli
- na środku dywanu
- przy stole kuchennym jak się coś je ;-)(ale sie nie prosi, tylko grzecznie leży)
To chyba tyle ;-)

Link to comment
Share on other sites

A moje siedzą zawsze tam gdzie ja.Teraz na przykład koty rozwaliły się na monitorze z kompa,Pluto i Ed siedzą z obu stron z ryjkami na moich kolanach (jak im się znudzi to się położą).Tylko mały (jamnik) :angryy: się obraził,bo go nie wziełam na kolana i poszedł pod kołdrę.Gdybym gotowała to stałyby obok,gdybym oglądała film to leżałyby w koło łóżka,tak samo jak w nocy,gdy śpię.:p

Link to comment
Share on other sites

Hexy ulubionym miejscem jest moja poduszka (mimo że mamy kilka to zajmuje moją ulubioną, albo wszystkie naraz :roll:), śpi tylko ze mną , każde łóżko w domu (rzadko), lubi też leżeć pod drzwiami. Najbardziej mi się podoba jak siedzi na schodach i patrzy przez okno, z tyłkiem na jednym schodku a łapkami na niższym :loveu:. Jeszcze lubi leżeć na górze i patrzeć co się dzieje na ulicy (również przez okno). Najmniej lubianym miejscem jest jej materac i korzysta z niego tylko jak coś jej bardzo we mnie nie odpowiada (albo na odwrót), wtedy ostentacyjnie maszeruje na "swoje miejsce" i się kładzie patrząc na mnie spode łba ;). Gdybym miała teraz aparat to zaprezentowałabym jak mój psiul leży na wszystkich poduszkach na naszym łóżeczku :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Otis ['] uwielbiał parapet i moje łóżko- szczególnie poduchę :)

Gama w dzien wyleguje sie przy kanapie pod moimi nogami, na fotelu, w kuchni na terakocie lub pod drzwiami balkonowymi. w nocy pod drzwiami wejsciowymi, moim lozkiem lub, gdy pozwole, w moim lozku wyciagnieta jak maly czlowieczek z glowa na podusi :d
A jak spi pod lozkiem to i tak gdy zadzwoni budzik to wskakuje na lozko i zaczyna lizac po twarzy mowiąc, że czas na spacer ;)

Link to comment
Share on other sites

Welwet uwielbia godzinami przesiadywać na parapecie. Co do spania, to oczywiście najwygodniejsze jest moje łóżko :lol: ale czasem zdarza mu się mu również spać pod nim. A ostatnio zasnął na samym środku przedpokoju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moj pies najbardziej lubi lezec na papapecie i to i na dole w salonie i w moim pokoju i jeszcze w pokoju moich rodzicow.Bardzo tez lubi lezec na lozku albo pod nim takze lubi na kanapie i na dywanie w salonie. A najbardziej nie lubi lezec na swoim poslaniu ,zobaczyc tam go mozna moze raz na miesiac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...