Jump to content
Dogomania

Prawdziwa historia psiego istnienia -Toffik "Wilcze Serce"


Marlena:)

Recommended Posts

A new story entry has been added:

[drupal=532]Prawdziwa historia psiego istnienia -Toffik "Wilcze Serce"[/drupal]

[quote]Toffik urodził się w norze wykopanej przez jego dzielną matkę-Sabę .. tak okrutnie potraktowaną przez swojego "właściciela"... (informacje o Sabie poniżej)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To piesek z krzaków...z pastwisk,nie lasu ;) ... Dziękuję Wam za ciepłe slowa i e-maile :) . Toffik nie uciekał..on nie wiedział co robi... chwila nieuwagi i można stracić tak wiele :shake:. Teraz jest już dobrze,nawet bardzo dobrze;). Tofficzek jest w bardzo dobrej formie,nie ma ataków,żadnych zaburzeń. Jest wielkim miśkiem. Cierpliwość i miłość mogą zdziałać naprawdę wiele. Już napewno nigdy nie zaginie...gorąco w to wierzę!
Wszystkim Wam przesyła gorące całuski :loveu:.... pozdrawiamy :)

P.S. Ten tekst ma na celu także zachęcanie ludzi do ratowania zwierząt z ulicy. Mam nadzieję,że coś zdziała ;)

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1733/super040eg8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyno jestes aniołem Tofficzka ocaliłaś go swoją miłością.Nie przestałas go kochac nawet gdy stał się nadpobudliwy.wspaniały i piękny z niego pieseczek.Możesz być dumna z siebie.Ja jestem dumna ze jestem człowiekiem gdy czytam takie historie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przede wszystkim miałaś wiele szczescia TY
1. ze miałaś tak wyrozumiałych rodzicow, którzy zgodzili się na przyjecie tego stadka, wytrzymywali demolki i chcieli by Tofik wracal, nie musialas dodatkowo z nimi walczyc, wspierali cie
2. ze poznałaś Joge, nie każdy weterynarz tak pomoze od siebie.. Niestety...

Gratuluję Wam i życzę wspaniałego, długiego życia razem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wzruszyłam się, piękna historia i odniosłam wrażenie że on sobie wybrał Ciebie jeszcze zanim się urodził. Nie kazdy ma tyle miłości w sobie i cierpliwości i nie każdy ma też takich rodziców :) Jest mu z Tobą napewno bardzo bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...