Jump to content
Dogomania

10 tygodniowy bielutki labradorek z "przełykiem olbrzymim" znalazł domek!!!


alais

Recommended Posts

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Zgrzeszyłam" i miałam odlot na kilkanaście minutek....
Nie wiem co się stało Indii, ale zsikała się w łóżko, w moje łóżko oczywiście...i na pewno nie specjalnie, bo wróciłyśmy z dworku akurat... Normalnie za mało mam problemów, ehhh...

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że to może ze stresu było, India jest strasznie wrażliwa, a tu się ostatnio tyle dzieje...całą noc mi towarzyszyła sprawdzając czy z B i ze mną wszystko okey...

A B już dziś miał zabawę z odkurzaczem w głowie, chyba się trochę zapomniał, że coś mu robili, ale nie na długo. Teraz dalej sobie leży w kocykach.

Link to comment
Share on other sites

Jak na złość dopadła mnie bezsenność, ironia losu jak widać, a B chciał spać mi na głowie lub chociaż "twarzą w twarz", ale chrapał tak okrutnie, że musiałam go przenieść w nogi :diabloti:
A dziś z rana same żądania ma - a to jeść, a to na spacer, a to baw sie, rzucaj mi zabawki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Zapomniałaś wspomnieć o wycałowaniu! ;)[/QUOTE]

Fakt, to też było w komplecie z piskaniem.
My już po zastrzyku, wszystko jest w porządku, ładnie się goi. Obróżkę zamieniliśmy na twarzowe, czarne szeleczki, bo tak zdrowiej dla B.

Brooks waży 28kg, naprawdę trudno uwierzyć, że jak przyjechał do nas to ważył zaledwie 4kg w wieku prawie 10tygodni :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brookie już bez szwów, cały i zdrowy, szalony niezmiennie :)
A Pan doktor bardzo miły za dzisiejszą wizytę nie chciał zapłaty, był tylko uścisk dłoni na szczęście i zdrowie dla Brooksa....
A ja się cieszę, że wreszcie możemy iść na porządny spacer i B nie wyciągnie mi rąk do ziemi ;)
A tak sypia ciasteczkowy z piłką w pysiu.

[IMG]http://i36.tinypic.com/ev4coh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i37.tinypic.com/2evx3rl.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Abwarko, duuużo zdrówka dla Bonusia...

B też się dziś źle czuje, drepta w kółko dziwnie skulony, widzę jak teraz leży, że drży mu tylna łapka, brzuszek jakiś taki dziwny...
Nie wiem czy dobrze, ale podałam mu pół Nospy, jeśli do rana nie przejdzie lecimy do weta, mam nadzieję, że jeśli będzie konieczność, to nas przyjmie nawet w taki dzień....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...