Jump to content
Dogomania

Mikro Pikulinka- już jej nie oddam!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozliczenie Piku:

220 zł było
42 zł Baffi
-----------
282 zł
+100
-----------
382 zł


WYDATKI:
26 zł szelki
ok. 100 zł karma (jeszcze mamy zapasik :eviltong:)
ok. 40 zł witaminy, glukozamina itp.
-----------------------------------
166 zł

zostaje 216 zł

Na szczęście dr Szxczypka nie kasował nas za konsultacje, a leczenie u Niedzielskich na razie "wisi" w długach... wpłacę teraz, skoro operacja na razie sie odwleka ;)

Link to comment
Share on other sites

ALARM!!!!

Z Piku jest niedobrze :placz: Dwa dni temu biegając wpadła do dziury, okropnie zapiszczała, teraz ma kłopoty z chodzeniem, wstawaniem, cierpi... Leki p/zapalne nie dały efektu... :-(
Obawiam sie że wracamy do punktu wyjscia, czyli jednak bedzie konieczna operacja przynajmniej jednej łapki. W poniedziałek idziemy do doktora...

Strasznie sie martwie, bo wet nie ukrywa, ze bedzie trudno, może sie nie udac, w dodatku to bardzo bolesne leczenie...


A Piku z wesołego bezczelnego psiaka stała sie w jednym momencie przerażoną obolałą istotką :-( Boi sie nawet wzięcia na rece- chyba obawia sie że ja znów zaboli; siedzi w pudle i udaje że jej nie ma :-( albo sie trzęsie... Na dodatek na spacerze nastepnym po wypadku potwornie przestraszył ją pracownik MPO wyma****ąc w jej strone szeleszczacym, czarnym workiem na śmieci i to tez pogorszyło jej stan psychiczny wręcz dramatycznie :shake:

Link to comment
Share on other sites

rozumiem Cię... wiem co to znaczy na co dzień patrzec w oczy psa, który płacze z bólu... moja Aza ma dysplazję i źle zrobioną operację za sobą, jedna noga jest dla niej praktycznie podpórką...

Kase jakoś zbierzemy, jakkolwiek, tylko żeby operacja była udana. U kogo będziesz robic jak już?

Link to comment
Share on other sites

jak nie urok,to przemarsz wojsk :angryy:
Mozna jej podać jeszcze leki homeopatyczne Ruta CH 9 i Rhus toxicodenrdron CH 9,oba 2 x dziennie po 3 kulki do pysia albo rozpuszczone na łyżeczce wody.
Apteka na p.JPv II spytaj albo na Bajana albo na pl.Hirszfelda.

Link to comment
Share on other sites

Ecci, dam ja Ci w ucho, jak nic :mad: Byłaś i czemu nie zapytałas? O odlażyny znaczy, kurcze wiesz przeciez że mam niestety długie z nimi doswiadczenia.... Weź sie odezwij, powiesz mi co robisz do tej pory i cóś uradzimy...

Małą boli ciagle, chociaz i tak płacze jakby rzadziej, niz na poczatku... Pokerku, zaraz sobie zapisuje i dzisiaj kupię od razu, będę na pl.JPII. Dziękuję!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Kiedys się nei dostałam, ale rozważam powtórną próbę startu... ;)[/quote]
Jaka to by była oszczędność...:cool1: I szkoda, żeby Twoja wiedza się marnowała... Chyba ze skorzystasz z propozycji ecci i założycie spółkę usługi odpłatne sp. z o.o.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Jaka to by była oszczędność...:cool1: I szkoda, żeby Twoja wiedza się marnowała... Chyba ze skorzystasz z propozycji ecci i założycie spółkę usługi odpłatne sp. z o.o.[/quote]
szczególnie to ZOO jest bardzo trafne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...