Jump to content
Dogomania

Majka Wyrwana Z Obozu śmierci Prosi O Wsparcie...ma dom


Kanzaj

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']kanzaj czy wplata od lavinii już doszła?:razz:[/quote]
Tak!!! Bardzo dziękujemy !!! Cioteczka Lavinia wpłaciła 60 zł!!!:multi:
Wsparła nas też znajoma Lamii2 - Bardzo serdecznie dziękujemy!:multi:
Jutro postaram się zrobić nowe rozliczenia, bo doba jest za krótka...
W piątek ma przyjechać małżeństwo z Allegro poznać Benia!
Już zapowiedziałam im egzamin!:evil_lol: On jest taki cudny, że jak będzie się wyprowadzał, to będzie jeden wieki ryk...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Tak!!! Bardzo dziękujemy !!! Cioteczka Lavinia wpłaciła 60 zł!!!:multi:
Wsparła nas też znajoma Lamii2 - Bardzo serdecznie dziękujemy!:multi:
Jutro postaram się zrobić nowe rozliczenia, bo doba jest za krótka...
W piątek ma przyjechać małżeństwo z Allegro poznać Benia!
Już zapowiedziałam im egzamin!:evil_lol: On jest taki cudny, że jak będzie się wyprowadzał, to będzie jeden wieki ryk...:placz:[/quote]


No podesłałam jeszcze jeden kontakt - jak nie synuś, to może Mamusia???

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego to się nie zadzwoniło do p. Teresy hę?:mad:
Wczoraj p. Teresa zadzwoniła na skargę........że ta pani od psiaków się z nią nie skontaktowała, a ludzie się dopytują.......

Kanzaj do roboty, bo wleję w dupalsona.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']A dlaczego to się nie zadzwoniło do p. Teresy hę?:mad:
Wczoraj p. Teresa zadzwoniła na skargę........że ta pani od psiaków się z nią nie skontaktowała, a ludzie się dopytują.......

Kanzaj do roboty, bo wleję w dupalsona.....[/quote]
Dziś wszystko nadrobię! Ale ostatnie 3 dni musiałam popracować! Do nocy!
Właśnie jadą tu ludziska do Benia - więc najpierw spotkam się z nimi, bo strasznie się tą wizytą denerwuję ... jak to oddać komuś MOJEGO Benia???.....

Link to comment
Share on other sites

Pojechał....:-(, ale mi smutnoooooooooooooooooo.....
Przyjechało młode małzeństwo z ojcem męża - wszyscy od zawsze mieli w domu psy. Ostatnia sunia ON żyła 13 lat i została uśpiona z powodu paraliżu i innych chorób.
Gadaliśmy ponad godzinę. Umowę adopcyjną podpisaliśmy, nagadałam, że to dziecko specjalnej troski itd., no i że jakby coś nie tak - mają oddać z powrotem.
Właśnie przysłali sms-a, że dojechali i Benio... ogląda TV!!!
A Majka pyta - gdzie mały... tłumaczę, że pojechał do nowego domku...
Majki zdjęcia posłałam Pani Teresie. Teraz tu kciukasy potrzebne!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Wiem, że Ci smutno, ale z drugiej strony jesli Smarkul dobrze trafił, to tylko cieszyć się trzeba:-).
Inna sprawa, że dla Psiscyla to zawsze o dom najłatwiej.......

Ale i tak się cieszę:-)[/quote]
Wiem, wiem.... ale to takie trochę moje dziecko... przecież był z nami od pierwszgo dnia życia! I jako jedyny przeżył... Taki kochany złośnik malutki mój!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicol']Kanzaj jak dobrze że Maluszek ma dobry domeczek :multi:
Teraz trzymam kciuki najmocniej jak potrafie za Majeczke, i jej sie należy najlepszy dom pod słońcem[/quote]


No dokładnie..... ale co by nie mówić, serce rośnie jak się widzi Ocalonych w nowych domkach. Co poniektóre to dosłownie się wyczołgały do nowego życia.......

Z Majki też byl niezły kościotrup.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']No dokładnie..... ale co by nie mówić, serce rośnie jak się widzi Ocalonych w nowych domkach. Co poniektóre to dosłownie się wyczołgały do nowego życia.......

Z Majki też byl niezły kościotrup.......[/quote]
Większość moich pulpetów była kiedyś kościotrupami:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']kanzaj podziwiam cie 10 psow i Majeczka ale wiem jak to jest nie moc patrzec na bol i cierpienie obojetnie sama sie zapsilam trzynajcie sie i buzieki dla celej gromady[/quote]
:oops::oops::oops: - no nie, ktoś mnie podziwia!!!:cool3:
Ale poważnie:
Majka nadzwyczaj spokojnie znosi rozstnie z Beniem, w przeciwieństwie do reszty rodziny...:shake:
Dziś dostałam maila od nowego domku beniowego, wklejam: WYSYŁAM PANI KILKA ZDJĘĆ ... ZOSTAŁY ZROBIONE PO PRZYJEŹDZIE DO
DOMU.MARTWILIŚMY SIĘ TROSZKĘ NOCĄ CZY MAŁY NIE BĘDZIE TĘSKNIŁ ZA MAMĄ
ALE KU NASZEMU ZASKOCZENIU PRZESPAŁ CAŁĄ NOC NA KOCYKU PRZY ŁÓŻKU.

Na 3 zdjęciach nieco zdziwiony Benio z jakąś zabaweczką.

Majka była dziś u weta na przeglądzie. Niestety ma sporo pokarmu... no i jakieś paskudne krosty na brzuchu i jednym boku. Dostała więc antybiotyk (Tafril), który ma brać przez 3-4 tygodnie. Jedno opakowanie starcza na 6 dni i kosztuje 28 zł!!!!! Pójdziemy z torbami... Do tego lakcid lub coś podobnego, bo jogurty wykluczone ze wzgldu na laktację... Kolejne kilkadziesiąt zł... :grab:... A Majeczka to nie jedyna pacjentka w tym domu... Kate trzeba szybko zrobić EKG, Wollowi USG, a Fifi następny antybiotk na uszko... Maxio i Greta mają jakieś narośle, które trzeba będzie niebawem skonsultować z dr Jagielskim... itd...
Nie jest dobrze...:flaming:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...