Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

ale Taniusi cudownie pod drzewkiem i to jeszcze wśród pięknych kwiatów...
U nas straszne upały, aż nie chcę myśleć jak gorąco w przytulisku, przecież tam żadnego drzewka nie mamy...:shake:
Czy to poprzednie zdjęcie na słupie to fotomontarz ? jakby nie było, to jest piękne.

Link to comment
Share on other sites

Beciu,co do poprzedniego zdjęcia - oczywiście,że to fotomontaż;) Bawiłam się telefonem;) jeżeli przyślesz mi zdjęcie,to też Ci mogę taką zrobić;) A Tania rzeczywiście bardzo lubi siedzieć sobie pod drzewem - ogromnym dębem - i obserwować Pańcię i okolicę;) I tam,gdzie jeszcze nie są posiane kwiatki, lubi kopać... gorzej,jak biegała po kwiatkach. Uczę ją, żeby tego nie robiła, muszę przyznać,że postępy są - dlatego ze zdwojoną energią kopie z całych sił przekopaną ziemię;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak każdy szanujący się pies, Tania ,choć ma dwa legowiska, noce spędza na łożu z Pańcią...w życiu bym jej nie wygoniła!

[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/569/dsc0778w.jpg[/IMG]




Tania codziennie robi obchód ogrodu... nauczyła się nie deptaćpokwiatkach,które posadziła pańcia... co prawda czasami trawka jest nawożona, ale nie myślcie sobie,że przez to mogę nie wychodzić z nia na spacer... w ogródku można co prawda awaryjnie szczać i sr..ć, ale główne wysyłanie paczek na pocztę ma się odbywać na długim spacerze;)

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7535/dsc0646z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O tak Halciu! Rzeczywiście czuję się jak przy piecu! No i Tania chrapie...ale to akurat jest przesłodkie... Ogólnie mała wyciszyła się przez ten niecały rok,odkąd jest "jedynaczką".Tęskni za Kuleczką, uwielbia się z nią bawić,ale ja,widząc,ile radości i miłości Kulisia podarowała moim rodzicom,nie miałabym sumienia im jej odbierać.W każdym razie każda z nich jest teraz Królową we własnym domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tania ostatnio, mając otwarte drzwi do ogrodu, wybrała dywan w pokoju i korzystającz chwili samotności narobiła na niego co się dało;) Po czym na dźwięk swojego imienia dała nura pod łóżko i czekała, aż im złość przejdzie;)
Z niewiadomych powodów codziennie tarza się w jednym miejscu w trawie... sprawdziłam,że nie leżą tam żadne klocki lego, więc nie zabraniam jej, ale zastanawiam się,co ją tam tak przyciąga...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='anka11']ale sliczna :loveu:

Wasza? :)[/QUOTE]

Ania, panna Królisia jest naszą sąsiadką... prawie codziennie spotykamy ją za ażurowym płotkiem, jak gania po trawie u sąsiadów. Jest bardzo kontaktowa, ale bliska znajomość z psem to ponad jej królicze siły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Spotkania w celu zaprzyjaznienia czy zjedzenia?[/QUOTE]
Halciu...sądzę,że w celu zaprzyjaźnienia... bo Tania piiiiszczy strasznie, nie warczy, nie szczeka... tylko płaczliwie piszczy,wciska pyszczek między kratki płotu... raz syn sąsiadów, główny Pańciu Bagsikówny, chciał ją zapoznać z Tanią...wziął malutką na ręce i chciał dać naszej babie do powąchania... biedactwu tak zaczęło szybko bić serduszko,że Pan się wystraszył i wypuścił ją... tak więc, ponieważ w pobliżu nie ma osób znających sięna reanimacji królików, panny nie mogąsiębliżej zapoznać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...