Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='Becia66']szczęściara z niej, że ma teraz kawałek ogródka dla siebie.[/QUOTE]
Tak,bardzo się cieszy... nie wiem,jak długo będziemy tu mieszkać,ale i ona ma frajdę,że jest gdzie pobiegać-oczywiście oprócz normalnych spacerów-a i ja też,bo mam gdzie sadzić roślinki;) I nie myśleć za dużo o Nukuńci...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agnieszkal2']Tak,bardzo się cieszy... nie wiem,jak długo będziemy tu mieszkać,ale i ona ma frajdę,że jest gdzie pobiegać-oczywiście oprócz normalnych spacerów-a i ja też,bo mam gdzie sadzić roślinki;) I nie myśleć za dużo o Nukuńci...[/QUOTE]

[quote name='agnieszkal2']Znowu nikt nas nie odwiedza... Taniusia teraz dużo biega, cały czas robi postępy w odgadywaniu naszych myśli;) I słodkie jest to,że wiele przejęła od Nukuni...nigdy wcześniej tego nie robiła![/QUOTE]

Poczytalam, co jakis czas czytam wstecz i znów jestem na biezáco.

Po strasznej tragedii nadeszly lepsze dni. Cieszé sié ze mieszkasz w tak slicznym domku z suniá, ze Kuleczka jest tez szczésliwa u rodziców. Na pewno wszyscy odetchnéliscie po przeprowadzce. Nalezalo sié Wam z Patrykiem po tylu chudych latach, bardzo sié cieszé :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochane! Już Wam mówię... Tania z każdym dniem jest coraz bardziej przymilna i kontaktowa. Kuleczka u moich rodziców też szczęśliwa,bo czuje się kochana,a jak ja przychodzę,to tańczy z radości;) Ostatnio 6 grudnia zrobiłam dziewczynom prezent i wzięłam Tanię do Kuli! Opiszę Wam,jakb było,a w skrócie - radości nie było końca!Pozdrawiam Was wszystkie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A Taniusia... teraz jeszcze bardziej okazuje przywiązanie...jak jestem w pracy,to TŻ mówi,że ona przez kilka godzin leży pod drzwiami wejściowymi,czasami tylko na chwile odchodzi... od dziś zaczęliśmy z nią chodzić na szkolenie. Znalazła się dziś wśród rodowodowych wielkich owczarków, podhalana i psa,też rasowego,wyglądającego,jak wielokrotnie powiększona Nuka... czuła się trochę niepewnie,czasami się chowała za nas,ale uczestniczyła w zajęciach i dzielnie pracowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Patrzę na twój banerek Nukusi i jest mi bardzo, bardzo smutno...[/QUOTE]
Beciu...nie potrafię zapomnieć o Nukusi... to moja pierwsza sunia,wychowana od dzidziusia... to dzięki niej Taniusia tak szybko się zaaklimatyzowała...każdemu stworzeniu Nukunia okazywała serce...

Link to comment
Share on other sites

Codziennie,szczególnie o takiej porze jak ta,przypominam sobie,jak cudownie było,jak miałam Nukunię i Tanię...dwie kochające się siostry..myślałam,że na zawsze będą nierozłączne i szczęśliwe...nawet,jak doszła Kuleczka,było dalej super... chciałam pomóc jeszcze jednej i to moja wina,że Nukunia nie żyje:(:(:(::(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Aga czas zdjąc banerek i przestac sie dręczyć.Stało sie i tego nie odwrócisz!A wspomnienia i tak będa wracac.[/QUOTE]
Halciu...nie ma dnia,żebym za nią nie tęskniła...jest mi bardzo smutno bez niej... jestem wściekła na siebie,że nie miałam przeczucia,co się stanie... mogłam ją zamknąć w osobnym pokoju,ale akurat tego dnia był tam prane wykładziny i łóżko i nie chciałam,żeby leżała na mokrym...wiesz,że była moją ukochaną przyjaciółką...

Link to comment
Share on other sites

No dobra...to będą nowe fotki Taniusi...



Tania poznaje psy na szkoleniu... same olbrzymy,do tego rasowe...a i tak Tania najładniejsza...nawet coraz odważniej podchodzi do tych owczarków...ale jak któryś się chciał bliżej zaprzyjaźnić,to od razu futro jej się zjeżyło wzdłuż grzbietu:)wcale się nie dziwię, pies był wielkości konia;)

[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2561/110120121855.jpg[/IMG]

[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4564/110120121862.jpg[/IMG]

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/577/110120121868.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...