Jump to content
Dogomania

Lipiec na Mazurach- byliśmy i będziemy znów!!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=DarkOrange][B]Mikipol , Doziu, Baffi2 - SERDECZNIE ZAPRASZAMY! - im będzie nas wiecej tym nasz mini zlocik fajniej sie uda:multi:

Ja pojade tylko z suczką bo drugi psiak za bardzo lubi sobie daleko odbiegać i to by mogło sie komuś nei spodobać.

W takim razie kto jeszcze jedzie?:razz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja będę śledzić temat :D jak będę miała z kim zostawić psa to być może się pojawię chociaż mam swoje ukochane pole namiotowe, na które jeżdżę zawsze. Ale na weekend zawsze można wpaść tak bliziutko. Pewnie bliżej wakacji będzie więcej wiadomo więc wtedy dam jakąś wiążącą odpowiedź tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']

[U]Kochani, zeby bylo jasne[/U], ja nie robie zlotu na Mazurach. Ja obwieszczam, ze będę na tym polu z namiotem na przełomie czerwca/lipca i każdemu dogomaniakowi który tam sie pojawi i zgłosi do mnie stawiam piwo (a młodszym lodzika) :evil_lol: :eviltong:[/quote]
ee to co ja będę taki kawał drogi po lodzika jechać...:cool1: :evil_lol:
[SIZE=1]a moze się załapię na piwko[/SIZE]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Izabela124.']Ja to bym chcaila tak na poczatku lipca, bo na poczatku sierpnia do Sierakowa jade[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]To ja mysle ze mozna by go urzadzić 10.07 i każdy biwakuje sie ile chce:razz:
Ja pojade na 4-5 dni:razz: ze swoją suczą:cool1:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No to faktycznie lista sie wydłuża. Tylko jak my sie tam znajdziemy skoro się nie znamy? :evil_lol:
Coraz bardziej chce mi się jechać, tylko jak ja sobie bidna poradzę???: plecak+namiot+pies???[/quote]

ja ostanio wymyśliłam, że jak mam jechać to chyba musze dla Luny plecak kupić :lol: niech swoje rzeczy sama niesie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']ja ostanio wymyśliłam, że jak mam jechać to chyba musze dla Luny plecak kupić :lol: niech swoje rzeczy sama niesie :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Na Twoim banerku widać, że z luny kawał psicy, a jak ja mam żarcie, posłanie, miski etc. wrzucić na moją kruszynkę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Na Twoim banerku widać, że z luny kawał psicy, a jak ja mam żarcie, posłanie, miski etc. wrzucić na moją kruszynkę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::shake:[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Hehe chyba Sajdunia by tego nei uniosła:evil_lol:

Ja to dla Vegi biore worek karmy i miski, poslanka nei biore bo i tak ze mna spi:eviltong:
Do tego namiot i swoje taboly:eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

nie chce narzekac ale to jeszcze Warmia a nie Mazury :D a tak przy okazji to moze bym wpadl na jeden dzien z psem:) blisko Olsztyna to czemu by nie ale nie wiem jak bedzie wygladac moj lipiec bo i egzamin licencjacki i noce bluesowe tak wiec nic nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

hehe właśnie też chciałam napisać, że to Warmia a nie Mazury. No ale jak ktoś tu nie mieszka to pewnie wszystko mu jedno i zauważyłam, że nawet jak ludzie z innych województw jeżdżą do Olsztyna to mówią, że na mazury jadą :roll:

Ja piszę się z moim TZ i z psem :) ale tylko weekendy wchodzą w grę więc jeśli zlocik trwa długo to pewnie jakiś weekend w jego skład wchodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='**Olka**']hehe właśnie też chciałam napisać, że to Warmia a nie Mazury. No ale jak ktoś tu nie mieszka to pewnie wszystko mu jedno i zauważyłam, że nawet jak ludzie z innych województw jeżdżą do Olsztyna to mówią, że na mazury jadą :roll:

Ja piszę się z moim TZ i z psem :) ale tylko weekendy wchodzą w grę więc jeśli zlocik trwa długo to pewnie jakiś weekend w jego skład wchodzi.[/quote]

tak samo jest z Ostróda, najczęściej to też Warmia, a nie bo to Mazury ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...