Jump to content
Dogomania

Lipiec na Mazurach- byliśmy i będziemy znów!!


malagos

Recommended Posts

[quote name='**Olka**']hehe właśnie też chciałam napisać, że to Warmia a nie Mazury. No ale jak ktoś tu nie mieszka to pewnie wszystko mu jedno i zauważyłam, że nawet jak ludzie z innych województw jeżdżą do Olsztyna to mówią, że na mazury jadą :roll:

Ja piszę się z moim TZ i z psem :) ale tylko weekendy wchodzą w grę więc jeśli zlocik trwa długo to pewnie jakiś weekend w jego skład wchodzi.[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Szuuper juz Was dopisuje!:multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=green]Hmmm...[/COLOR]
[COLOR=green] Dziewczynki, ja spytam mamy,..[/COLOR]
[COLOR=green]Mam nadzieję, że pozwoli..[/COLOR]
[COLOR=green]Ale Spoko, luzik Bluzik..[/COLOR]
[COLOR=green]Emcia Napewno pogada z moją Maaderą ;DD.:razz:[/COLOR]
[COLOR=green]Bo ja nie...:mad:[/COLOR]
[COLOR=green]Eheeem,:evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=green]POstaram się pojechać,..Zresztą Emila już mnie na listę dodała :eviltong:[/COLOR]
[COLOR=green]Zapowwiada się ciekawie..:evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=green]Będzie miał ktoś może Gitarę :razz:.[/COLOR]
[COLOR=green]Żeby pośpiewać..:evil_lol::razz:?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Fajnie że jest ktoś chętny na śpiewanie!:multi:

To nie pozostaje mi nic innego jak nauczyc sie grac na gitarze:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]

jak dobrze pójdzie to już na mini-zlocie będzie student I roku Wokalistyki i śpiewu solowego...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IgUsIoLeK'][COLOR=green]Ooo, ja do śpiewania, mogę się dołączyć :razz:[/COLOR]
[COLOR=green]Może ktoś z gitarką się znajdzie..:razz:[/COLOR][/quote]

[SIZE=1]nie chcę sie czepiać, ale na dogo zielony kolor jest zarezerwowany tylko dla modów :p[/SIZE]

[SIZE=4]A teraz[U] WAŻNE[/U][/SIZE]
w lasach i na polu niestety są kleszcze. Pamietajcie o zabraniu czegoś dla siebie i[U] zabezpieczniu[/U] psów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='**Olka**']ja mogę was zaopatrzyć w gitarę jak ktoś grać umie :D ja się nie dotykam do niej od czasu skończenia szkoły muzycznej (ot taki uraz) :D więc uczcie się dziewczyny a ja wam gitarę przywiozę :D[/quote]
Olciu a moze jednak pograsz nam na gitarce?:loveu: Zrobisz wyjątek i byś nam pograła chociaż raz przy ognisku:loveu: Prosze prosze prosze!:loveu: Bo ja nie mam czasu na nauke gry na giotarze a zeby sie nauczyc to tez takową trzeba miec:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

już musiałabym zacząć powtarzać bo szkołę ładnych parę latek temu skończyłam i gitara zakurzona stoi :D
Jak odnajdę stare śpiewniki i zbiorę się do poćwiczenia chwytów to pośpiewamy sobie :) Ale bardziej bym się cieszyła gdyby ktoś jednak umiał grać poza mną :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...