Jump to content
Dogomania

Lipiec na Mazurach- byliśmy i będziemy znów!!


malagos

Recommended Posts

Wzeszłym roku tak pisałam:

Tak sobie pomyslałam, ze moze kogos z Was namówie do spotkania na Mazurach? Ja i tak tam będę, od 20 lat w tym samym miejscu, pole namiotowe Szwaderki koło Olsztynka. Śliczne miejsce, sliczne czyste jezioro, fajny barek i sklepik na miejscu, kajaki, łódeczki i placy zabaw dla dzieci, psy obozują za darmo, reszta cen nie taka straszna.
Zawsze jestem od końca roku szkolengo (bo jeszcze pustawo i mozna wybrać dobre miejsce pod namiot czy przyczepę).
No?
Dla dogomaniakow w Szwaderkach stawiam kolejkę piwka gratis :cool3: To tak na zachetę... :evil_lol:
Wiem,że jest zlot w Sierakowie, ale to dlaeko ode mnie, moze z tej strony Polski komuś po drodze sa Mazury?...

[B]To jest aktualne i w tym roku :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=DarkOrange][B]Halo halo dogomaniaczki z Mazur i podlasia odezwijcie sie:razz:

Malagos a moze by ak zrobić liste chętnych, jakiś banerek, powysyłaś do dziewczyn z mazur i podlasia moze ktos sie skusi bo przecież blizej na mazury niz na wielkopolske, fajnie by było zeby była nas jakaś większa grupa:razz:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]ZLOT BEDZIE ODBYWAŁ SIĘ W POD OLSZTYNKIEM W MIEJSCOWOśCI SWADERKI NA POLU NAMIOTOWYM ,,SZWAGIERKI"[/B][/COLOR]
[COLOR=blue]Jest to pięknie położone pole namiotowe, do okoła las, piękne widoki, cudowne, czyste jęziorko plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego, miejsce na ogniska, boisko do piłki plażowej itp.[/COLOR]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/177/417150140ab34c24.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/176/c04d4ec31dd26dc4.jpg[/IMG][/URL]

[URL]http://szwagierki.olsztynek.com.pl/[/URL]


[COLOR=red][U][B][I]Cennik wygląda następująco:[/I][/B][/U][/COLOR]
[B]Pobyt jednej osoby[/B] ---- 5zł
[B]pobyt dziecka do lat 14stu[/B] --- 2,50
[B]Namiot 1-2 osobowy[/B] ----- 5zł
[B]namiot większy[/B] ----- 6zł
[B]Przyczepa campingowa[/B]----6zł
[B]Wjazd samochodem na pole biwakowe - bez noclegu (piknik) [/B]- 10zł

[COLOR=red][U]opłata za psa za dobe(bez względu na wielkość psa) ---2zł[/U][/COLOR]
[COLOR=darkorange][U]opłata dzienna za prąd --- 2zł[/U][/COLOR]


[B][COLOR=darkorange][COLOR=red][U]OSOBY CHĘTNE NA MINI ZLOCIK:[/U][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=darkorange]

[B][COLOR=blue]---Malagos [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]---Emdziolek + osoba towarzyszaca +2 psy/namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]---Ania_i_Kropka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]---Kate89 + pies[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]---Jamnicze + pies/namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]---Izabela124. + pies/namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]---[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=53496"]**Olka**[/URL] + TZ+pies/namiot[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]---Basia0607/namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][COLOR=blue]---Dozia13/namiot[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=darkorange]

[B][COLOR=green]może plinka i Iza13, Mateusz:)[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B]:razz:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkorange]Zgłaszając sie piszcie czy jedziecie sami/osobą towarzysząca , z psem czy też bez i na ile dni.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Chcemy zorganizować [I][U]zlot na początku lipca[/U][/I]. Napiszcie którego lipca wam najbardziej pasuje. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][COLOR=red]ZLOT TRWA BEZTERMINOWO - czyli każdy przyjeżdża na ile chce.[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=darkorange]

[B]Możliwe będzie zorganizowanie koszulek naszego minizlotu lub bandamek dla psiaków z imieniem psiaka i logiem dogomani:)[/B]

[B]EDIT: ZLOT ZACZYNAMY 10.07 o godzinie nie znanej czyli kazdy dojezda o ktorej zechce;-) Oczywiscie kazdy biwakuje ile chce;)[/B]

[B]Mile widziane identyfikatory z nickiem z dogo zeby latwo bylo nam sie odnaleźć pośród biwakujacych osob;)[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate89']Ania,ty tylko o jednym :) żłopie heh
jakby co też,chętnie wpadne na pare dni pod namiocik ;) o ile nie będe miała jakis innych planów.[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Ah kate było by super sie spotkać!:multi::multi: Prosze prosze prosze!!:loveu::loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bym musiała ją zabrać,bo nie miałabym z kim jej zostawic.
Tylko jest mały problem,bo ona sie z psami z reguły nie dogaduje,ale co tam,jakos damy rade :) Moze by sie jakies wspólne trenowanko zrobiło czy cosik z psami ??
własnie,co sie na takowych zlotach robi ?? bo ja to sie nie orintuje,bo na takich nei byłam jeszcze,ale nadrobie zaległosci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate89']Bym musiała ją zabrać,bo nie miałabym z kim jej zostawic.
Tylko jest mały problem,bo ona sie z psami z reguły nie dogaduje,ale co tam,jakos damy rade :) Moze by sie jakies wspólne trenowanko zrobiło czy cosik z psami ??
własnie,co sie na takowych zlotach robi ?? bo ja to sie nie orintuje,bo na takich nei byłam jeszcze,ale nadrobie zaległosci :)[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Ja tez nigdy nie byłam:P
z Vegą tez różnie bywa jezeli chodzi o dogadywanie sie z psami.
A na zlotach szkoli sie psiaki, są wspólne zabawy , wspólne wypady, wieczorki przy ognisku itp:razz: Bedzie fajnie![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że to może być takie spotkanie-spontan, bez rezerwacji i dokładnego ustalania terminu, po prostu kto chce to przyjeżdża i na ile chce.
My uwielbiamy góry, ale w tym roku Sajdunia będzie jeszcze za młoda na podrzucenie rodzicom :evil_lol: i ustaliliśmy, że jedziemy w 3 pod namiot, więc może Mazury? - czemu nie?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']A ja myślę, że to może być takie spotkanie-spontan, bez rezerwacji i dokładnego ustalania terminu, po prostu kto chce to przyjeżdża i na ile chce.
My uwielbiamy góry, ale w tym roku Sajdunia będzie jeszcze za młoda na podrzucenie rodzicom :evil_lol: i ustaliliśmy, że jedziemy w 3 pod namiot, więc może Mazury? - czemu nie?:lol:[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa suuper, ale było by Cię fajnie poznać i zobaczyć Sajdunie na żywo:loveu:

Ja myśle ze poprostu ustalimy którego dnia tam przyjeżdzamy i każdy jedzie na tyle dni na ile chce, ja napewno pojechałabym na ok 4-5 dni:)

Może coś koło 5 lipca by Wam pasowało?:razz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tak sobie pomyslałam, ze moze kogos z Was namówie do spotkania na Mazurach? Ja i tak tam będę, od 20 lat w tym samym miejscu, pole namiotowe Szwaderki koło Olsztynka. Śliczne miejsce, sliczne czyste jezioro, fajny barek i sklepik na miejscu, kajaki, łódeczki i placy zabaw dla dzieci, psy obozują za darmo, reszta cen nie taka straszna.
Zawsze jestem od końca roku szkolengo (bo jeszcze pustawo i mozna wybrać dobre miejsce pod namiot czy przyczepę).
No?
Dla dogomaniakow w Szwaderkach stawiam kolejkę piwka gratis :cool3: To tak na zachetę... :evil_lol:
Wiem,że jest zlot w Sierakowie, ale to dlaeko ode mnie, moze z tej strony Polski komuś po drodze sa Mazury?...[/quote]

Pomysl przedni! i wart rozważenia!
Prąd na polu jest?
a toaleta jak wygląda, bo w moim wieku to już się liczy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ja bede miała 3 osobowy to akurat aby pomieścić sie we dwie z psami :cool3:[/B] [B]Spałybysmy razem, musiałabys miec tylko śpiwór[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:razz:[/B][/COLOR][/quote]
No to super:multi:
tylko, zeby Vega i Bober sie nie zżarly:evil_lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...