Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Będzin 27.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Musisz troszeczkę na dół zjechać.[/QUOTE]

dziękuje,ale ja nadal ślepa:oops:
Cykam w naowe informacje-nie ma
Cykam we wszystko co tylko i nic
Zjechałam na san dół -i nie ma:oops:

A ciekawość jest....
[COLOR="DarkOrange"]PROOOSZE[/COLOR]-gdzie ?

Link to comment
Share on other sites

Szpic mały biały, suka, młodzieży - JOGOBELLA Krisanda Socha-Dyrda Ewa - Katowice
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), pies, otwarta - Lauzer Hanna - Katowice
MARTINI BOY Złote Gwiazdy Szkocji
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), suka, szczeniąt - Dederko Agata - Mysłowice
PRINCESSA Lamco Laco
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), suka, pośrednia - Ugarynko-Osikowicz Bogna - Radwanice
PAPAJA z Niedźwiedziej Gawry
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), suka, otwarta - Tarnowska Joanna - Konstantynów Łódzki
RED SIMPATY
Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies, młodzieży - AMIS Polne Motyle Wójcik Anna - Konstantynów
Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies, młodzieży - Kontrapunkt ROSMARINUS Lauzer Hanna - Katowice
Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies, młodzieży - CASANOVA Little King's Pisula Renata - Przystajń
Szpic miniaturowy (Pomeranian), pies, championów - TOKIE TIME WILL TELL Borkowska-Grochala Bożena - Nadarzyn
Szpic miniaturowy (Pomeranian), suka, młodzieży - CHOCOLATE COCO NEUDECK Chrystoph Aneta - Świerklaniec
CELEBRATION
Szpic miniaturowy (Pomeranian), suka, młodzieży - HONDA Bobrolandia Bober Bogumiła - Jastrzębie Zdrój
Szpic miniaturowy (Pomeranian), suka, otwarta - ZEOLA von Little Dragon Heart Zierbock Ingrid - Turza/Dobrodzien
Szpic miniaturowy (Pomeranian), suka, otwarta - LAYDI DOLINA NERU Tarnowska Joanna - Konstantynów Łódzki
Szpic wilczy, pies, szczeniąt - MODUS MAG FORCE (FCI) Łabudzińska-Kasprzak Bogumiła A.Kasprzak, M.Kasprzak-
Katowice
Szpic wilczy, pies, szczeniąt - MEL MAG FORCE Dawid Maria Małgorzata Suchecka- Sosnowiec
Szpic wilczy, suka, otwarta - JUPPI-JEJ Logones S.N. (FCI) Litwiniak Tadeusz - Kłomnice
Szpic wilczy, suka, championów - SORAYA Collarium Suchecka Małgorzata - Puszcza Mariańska


Jeśli o czymś zapomniałam, to powiedz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Jeżeli myślisz, że dam radę, to mogę spróbować :cool3: (kiedyś wystawiałam Goldena na krajówce i zajął 1/8 i CWC :cool3:)[/QUOTE]

Bylabym baardzo wdzieczna ;) Chłopcy wlasciwie sa "samowystawialni", ale niestety nie moge sie rozdwoić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...