Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Będzin 27.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesli wysiada sie na tym głownym w bedzinie, trzeba wyjść na tą ładniejsza strone, gdzie jest jakis pomnik i ładny skwerek, chyba najprosciej pójść potem w ulice bema [ jest tam komenda policji - duzy odnowiony budynek, poza tym jakies auta policyjne powinny stać pod nia, oraz przystanek autobusowy z którego mozna podjechac pod stadion - przystanek będzin stadion ;) ] i potem skręcić w prawo, w ulice 11 listopada, aż dojdzie sie do skrzyzowania i tam juz raczej widac stadion wiec nie powinno byc problemów :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryjkomanka']Jesli wysiada sie na tym głownym w bedzinie, trzeba wyjść na tą ładniejsza strone, gdzie jest jakis pomnik i ładny skwerek, chyba najprosciej pójść potem w ulice bema [ jest tam komenda policji - duzy odnowiony budynek, poza tym jakies auta policyjne powinny stać pod nia, oraz przystanek autobusowy z którego mozna podjechac pod stadion - przystanek będzin stadion ;) ] i potem skręcić w prawo, w ulice 11 listopada, aż dojdzie sie do skrzyzowania i tam juz raczej widac stadion wiec nie powinno byc problemów :][/quote]
Będzinie głównym czyli Będzinie miasto?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja wykapalam jednego psa i mój kręgosłup padł :evil_lol:
Ide spac i rano dokoncze "zabiegi" (jeden pies jest nie obciety nawet!! :oops::oops:)

Ja poprosze o trzymanie kciuków za Lilianka, który obecnie przez przygotowania do prób polowych jest łysy jak kolano :D mam nadzieje, ze nas nie poprosza o przejscie do ringu dalmatynczyków :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...