Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Będzin 27.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natula'] zaraz po wysłaniu przyszło mi potwierdzenie na maila ze zostało wysłane a później ze przyjęte.[/quote]
Od razu potwierdzili , że zgłoszenie zostało przyjęte ?
Bo u mnie to tylko na razie ,że "zgłoszenie zostało wysłane " i czekam na potwierdzenie już ponad 2 tyg.:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Zuza,ja moge ci pożyczyć Lune ,ale nie wiem czy sobie dasz z sucz rade.
Co prawda stac stoi ładnie i grzecznie,natomiast z bieganiem jest gorzej,ale w wakacje bierzemy sie ostro do pracy wiec moze bedzie ok bo jest coraz lepiej.

Wiec jakby co to ja chętnie

Link to comment
Share on other sites

Zuza ja moge pozyczyc Ravena, jezeli nie wezmie rasy (wtedy sie spala na finałach :roll:) w kazdym innym wypadku(o ile drugi pies wezmie rase :evil_lol:) prosze bardzo. Zachowuje sie chyba super, bo z Ala zajeli 1 miejsce w Młodym Prezenterze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Zuza ja moge pozyczyc Ravena, jezeli nie wezmie rasy (wtedy sie spala na finałach :roll:) w kazdym innym wypadku(o ile drugi pies wezmie rase :evil_lol:) prosze bardzo. Zachowuje sie chyba super, bo z Ala zajeli 1 miejsce w Młodym Prezenterze ;)[/quote]
A widziałam ich wtedy w Bytomiu. pomyślę jeszcze i dam znać, ale pewnie skłonie sie bardziej w stronę Ravenka, bo mam słabość do seterków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...