Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl


eliza_sk

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']Głosowanie w Krakvecie rozpoczęte. Do pracy Cioteczki;)[/quote]

[B][SIZE=3][COLOR=Blue]
[/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Blue]Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos w dogo ankiecie - bardzo prosimy o wsparcie nas teraz na Krakvecie :oops:[/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

zaraz ide na krakveta :p

ja tez na oko oceniłabym stan pyska jako blizny po pogryzieniu ale skoro wet stiwerdzil grzyba to moze da sie tego pozbyc i narosnie tam sierść

Diuna bullowate sa ulubieńcami wetow - większość daje sobie bez mruknięcia wszystko zrobić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za malego offtopa :oops:
dziewczyny, nie znacie kogos kto by mogl wziac na tymczas w Krakowie lub Warszawie naszego Axelka? Pieskowi odkleja sie siatkowka w oczku i pilnie potrzebuje fachowej opieki psiego okulisty. u nas w Kielcach niestety nie ma takiego :placz:... tutaj jest jego watek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-axel-odkleja-mu-sie-siatkowka-pomoc-potrzebna-132942/index5.html#post11970537"]Kielce Axel - odkleja mu się siatkówka - POMOC POTRZEBNA!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przeprasza za offa :oops:

[CENTER]Bardzo proszę wszystkich o oddanie głosu na [COLOR=Blue][B]Stowarzyszenie Obrona Zwierząt z Jędrzejowa w ankiecie Krakvetu[/B][/COLOR] - [B]wygrałyśmy ankietę Dogo i teraz serdecznie proszę o wsparcie na Krakvecie. [/B]

Pierwszy raz bierzemy udział w głosowaniu, pokrótce powiem, że działamy tu fizycznie w trzy osoby, mając pod swoja opieką 30 psów, dodatkowo opór urzędniczej materii, żadnych dotacji oraz ogólną niechęć dla naszych działań ze strony mieszkańców. Jesteśmy zdane tylko na własną przedsiębiorczość ...

Bardzo proszę o głosiki:
[url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9486]Forum o psach i kotach[/url]
[/CENTER]

Z góry dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']A co się stało :crazyeye:[/quote]

Jedna z dogomaniaczek wczoraj - mimo ogłoszenia oficjalnego kandydata do głosowania, czyli nas - agitowała na pw, żeby głosować na jej typ:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-wybraliscie-jedrzejow-glosujemy-105760/index377.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Green]Potrzebny ktoś do zrobienia banerka na okres krakvetowego głosowania [/COLOR][/SIZE][/B]



[LEFT]A może któraś z ciotek jest nauczycielką i mogłaby zmobilizować uczniów do głosowania w ramach kształtowania właściwego podejścia do czworonogów :cool3:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']Hmm na krakvecie jędrzejów ma sporą stratę:-o Mam nadzieję, że to się jeszcze uda odrobić, ja w każdym razie już zagłosowałam[/quote]



Bardzo proszę o pomoc w wysyłaniu próśb o głosy, ja od rana siedzę i wysyłam, ale choćbym miała siedzieć 24 h na komputerze sama nic nie zdziałam. Skoro już tyle się udało to pomóżcie nam dalej, bo jak tak pójdzie dalej to strata będzie nie do odrobienia.

Dla chętnych tekst do wysyłki na pw lub maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Bardzo proszę o pomoc w wysyłaniu próśb o głosy, ja od rana siedzę i wysyłam, ale choćbym miała siedzieć 24 h na komputerze sama nic nie zdziałam. Skoro już tyle się udało to pomóżcie nam dalej, bo jak tak pójdzie dalej to strata będzie nie do odrobienia.

Dla chętnych tekst do wysyłki na pw lub maila.[/quote]

Poproszę na [email][email protected][/email] - zrobię znajomym inwazję :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...