Jump to content
Dogomania

Łódź- Szarlotta ze złamanymi biodrami we wspaniałym domku. Za TM


szajbus

Recommended Posts

[quote name='Dorothy']dziewczyny moj lekarz czeka na zdjecia odn. konsultacji z chirurgiem. Jak byscie daly rade mi poslac to mamy konsultacje gratis. I opinie.
Mozna zrobic zdjecie ze zdjecia rtg, kladac je pod swiatlo na szybie.[/quote]

Problem w tym, ze RTG jest w schronie i nie wiem czy przez weekend uda nam się je wyciągnąc. Ja do schronu nie pojadę, bo nie mam czasu; Ani i Hani nie ma do poniedziałku...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no coz, ja tez NIE KOMENTUJE.
Z jednej strony sie walczy o tgo psa a z drugiej... kots cos zapomnial. TO NIE JEST OK.
Poprosze o wyslanie mi ZDJECIA ZE ZDJECIA, nie domagam sie samego oryginalu. Po ogledzinach zdjecia (zalezy jaka bedzie opinia wet) moge zaproponowac DT dla Charlotty, operacje (mowie- zalezy od tego co lekarz zobaczy na rtg) opieke i rehabilitacje.
Ale pod jednym warunkiem- ze to ktos sfinansuje bo MNIE- nie stac, mowie od razu.
Dlatego jesli to ma sie tak niezdarnie wlec proponuje udostepnienie mi tych zdjec i moze pomoc ewatonieja w skontaktowaniu sie z Niemcami. Biegle wladam niemieckim moge z nimi sama prowadzic dalsze rozmowy i negocjacje.
Problem bedzie jesli odmowia finansowania- wtedy nie wiem, czy NAS tu na dogo bedzie stac na to wszystko. Mowie raz jeszcze- moge poswiecic czas zaangazowanie uzyc kontaktow i swojego doswiadczenia- ale nie finansow, bo mam sama 5 koni 6 psow 2 koty i dziecko.
Przemyslcie to niech ktos sie odezwie ja czekam.
Potrzebna kopia rtg i Wasza decyzja oraz kontakt do niemiec.
pozdrawiam
D

Link to comment
Share on other sites

poczekamy, ja mojego weta moge w eekend wyhaczyc , ale tamten chirurg specjalista i tak dopiero w poniedzialek. Wiec do poniedzialku czas na wyslanie mi zdjec :-)
nie mozna tak mowic, ze sie nie sklada, wiesz tu po prostu zawodzi czynnik ludzki, czlowiek to tylko czlowiek i ma mnostwo spraw na glowie nie dla kazdego najwazniejsza jest Charlotta, jesli ktos pracuje itd- no ja rozumiem, cos moglo nie wyjsc. Ale powiedzmy sobie ze - POSKLADA SIE, bo MUSI sie poskladac, i bedziemy sie o to starac :-)
wiec- TRZEBA SIE STARAC !
Warto dla takiej wielkiej puchatej ciocio-babci Charlotty :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

prawde mówiąc jak przychodzi co do czego to z kilkunastu wolontariuszy
zostaje garstka w tym wypadku 4 osoby, przez weekend od tej grupy trzeba odjąc 2, potem trzeba pomyśleć ze Ciapuś ma 2 psy i córkę w domu ,nie może ta gromada sama zostać, u Reno jest podobnie ma dwójkę psich "dzieci" i pewnie weekend to jedyne chwile kiedy może iśc z nimi na szkolenie, poświecić im czas, a mnie nie ma w Polsce :/
co do DT to cudem raz na ruski rok udaje się namówić kogoś z zewnątrz
bo wolontariusze zapsieni lub nie mają waruków
co do kasy wiadomo ...
czekamy na Niemców i Anię z Hanią(w sumie można by na ten duet mówić HAnia)
naturalnie dziekuję Dorothy za nieocenioną pomoc :)
no i czekamy....

Link to comment
Share on other sites

wiem ewatonieja, ja tez mam (usiluje miec ???) swoje zycie, jak pisalam 6 psow 5 koni dziecko lat 9 sama mieszkam, wiem co to jest MUSIEC WSZYSTKO SAMEJ. Wlasnie dzis bylam nabyc na rynku 150 kg owsa, oporzadzilam konie, wyszlam z psami, nakarmilam dziecko, umylam podloge, zrobilam zakupy, zaraz jade do mechanika.
A znam kolezanki ktore o tej porze w sobote wychodza z kapieli i robia manicure ;]
ew. maz robi im kawy. Przydalby sie taki maz bo ja dzis jeszcze nic ani nie pilam ani nie jadlam.
Rozumiem to. Czasem (czesto???) padam na pysk, wierzcie mi.
A Ania/Hania to kto? Poprosze szczegoly moze byc na pw...;)

Link to comment
Share on other sites

dostałam takiego maila od niemieckiej strony
[FONT=Arial][SIZE=2]Co do Szarlotta.
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Mam dom tymczasowy dla niej na prawie 100%. Musze wiedziec, czy ja mozna operowac, ile by to kosztowalo, czy ony potrzebuje sztuczne biodro itd. Prosze przeslijcie mi infos, zebym mogla dzialac.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no i wszystko jest jasne i proste tylko skad my mamy to wiedziec skoro zdjecia zginely , nikt nic nie wiem, diagnoza gdzies sobie poszla:evil_lol:
a tak powaznie trzeba POSLAC IM TE ZDJECIA
i nich sobie sami zgiadnozuja, nie mozna im pisac co tu powiedzial lekarz bo tam lekarz moze powiedziec cos calkiem innego. A to tamten lekarz bedzie skladal.
Proponuje powalczyc o drugie zdjecie i oba sezkanowac i wyslac niemcom.

Link to comment
Share on other sites

Matko, nie miałam dostępu do kompa dwa dni. Dzisiejszy cały mój dzień można o kant d....y rozbić, ale teraz sie autentycznie ucieszyłam. Jest szansa na tymczas dla naszej babulinki. Żeby tylko faktycznie potwierdziło sie to co powiedział ten lekarz , ze mozna operować i, ze znajdzie się na to kasa. Ja juz nie wiem jak zaciskać mocniej kciuki, ale cały czas jestem myślami przy babci Szarlottcie.
Sunia wytrzymuj!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...