Jump to content
Dogomania

Libra u mnie na DT!Gronkowiec w uszach, egzema na skórze,uśmiech na pysku-Libra za TM


Dorothy

Recommended Posts

no ja malo podrozuje w tej chwili, juz sie kiedys najezdzilam. Ostatni raz wyjechalam odpoczac na kilka dni zeszlego roku, nie bylo mnie dokladnie 5 dni. W tym czasie odebralam jakies sto telefonow bo:
-konie uciekly i uciekaly wlasciwie 5 dni pod rzad codziennie szalejac po wsi, chyba czuly ze mnie nie ma i moga sobie robic co chca, przesadzaly ogrodzenie albo zrywaly pastucha, galopowaly asfaltem do Szczyrku policja je holowala itd.
Psy sprawialy nie mniejsze niespodzianki jeden zezarl torbe suchego chleba powieszonego przez kogos na siatce, trzy dni mial sraczke obesral cale obejscie, druga codzien sikala w domu, trzeci drapal w drzwi a z drzazgi lecialy, czwarty latal za kotami zrzucajac co popadnie z polek tlukac szklo i doniczki, itd, przychozili sasiedzi z jakimis awanturami i pretensjami itd.,
Ogolnie codzien dowiadywalam sie czegos nowego a po powrocie z wyrzutem wysluchalam ze spadl zosliiwe jakis kataklizm, ze wszystkie plagi sie zlecialy, ze osoba ktora tu byyla nie przespala w jednym kawalku ani jednej nocy i to jest jakis potworny koszmar i czy ja specjalnie przygotowalam te niespodzianki.
A ja nie, ja tylko powiedzialam, ze moje zycie po prostu tak wyglada na codzien, dlatego lece z nog i wlasciwie jestem juz zombie...
wiecej juz ofert pomocy nie bylo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja Dorote rozumiem. Moja Mama najpier się zgadza zostać a potem drzę jak telefon dzwoni. I chciał nie chciał muszę i tak na koniec wysłuchać:

"ze jestem nienormalna, ze po co mi te psy były i czy one - jak u ludzi nie mogą mieszkać na zewnętrz.......i ile tu wszędzie kłaków......."
Zawsze któreś jest chore - w najlepszym razie dziecko.
Wolę nie słuchać........i tym samym nie jeździć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Uściski odwzajemnione. Alternatywą tamtej pieśni może być Rota lub Marsylianka. Ot, luźna propozycja, a na poważnie...radzę wstępnie zacząć od nucenia, a po pytaniu "Co Ci jest?", przejść asekuracyjnie w nerwowy kaszel.:roll:[/QUOTE]

Majqa, wersja wokalna się sprawdza :lol: wprawdzie nie "Rota" a "jesteśmy jagódki, czarne jagódki" ale efekt był :evil_lol: TŻ uszczęśliwiony, bo z uporem maniaka śpwiewać nie chcę, a tu nagle :crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Z całego serca trzymam kciuki za śpiewne noce!!! Może w przyszłości pokaz estradowy???;)[/QUOTE]
No śpiewać to ja mogę conajwyżej w domu :evil_lol: A efekty zostaną w czterech ścianach :eviltong: Kabaretów u nas dość :diabloti:

[quote name='maggiejan']To chyba jest w Polsce nielegalne...?:diabloti:[/QUOTE]
Zakazany owoc najlepiej smakuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']sŁUCHAJCIE JEŻELI CHODZI O ŚPIEWANIE - TO NASZ KONCERT OKAZAŁ SIE SUKCESEM PRZYSZŁO OKOŁO 450 OSÓB -ZAPRASZAM NA FOTO GALERIE :diabloti:[/QUOTE]

No proszę, już niektórzy zaczynają karierę estradową :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...