Jump to content
Dogomania

KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)


Od-Nowa

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
W S P A N I A Ł A W I A D O M O Ś Ć ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
napisz więcej!! na zdjecia poczekamy bo ją dobrze znamy,
ale napisz coś więcej co jak gdzie i dlaczego :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='astartee']Kalma jest już w domku, u mnie :) Dziś ją adoptowałam, mam nadzieję, że będzie jej u mnie dobrze. Właśnie idziemy na wieczorny spacer. Zdjęcia umieszczę na początku przyszłego tygodnia.
Pozdrawiamy :)[/quote]

o ja cię:-o ale wiadomość!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kalmusia jest wzorowa, ciekawa wszystkiego i bardzo przymilna, jednak jak chciałam ja wziąć na wieczorny spacer, niestety za drzwiami klatki zaparła się i nie poszła dalej mimo zachęcania, wyraźnie się boi. Proszę o wskazówki jak ją zachęcić do spacerów. Brać ją na ręce i przenosić na trawnik?
PS. Teraz sobie słodko śpi :)

Link to comment
Share on other sites

rok temu moi znajomi wzięli 8 letnią bernardynkę ze schroniska. W schronie była krótko, około miesiąca ale spacery przez dłuższy czas to był koszmar.Wychodziła za bramę ale zaraz chciała wracać. Nie zmuszali ją do dłuższych spacerów. Ma ogród więc spacerowała po nim. powoli sama wydłuzała spacerki. Teraz chodzi chetnie

Link to comment
Share on other sites

normalnie w szoku jestem :crazyeye: ni moglam uwierzyc jak przeczytalam tytul
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
uf uff trzeba ochlonac

a tak pozatym to ona jest narazie wystraszona jak to pierwszy dzien trzeba jej dac troszek czasu zeby sie oswoila z nowym miejscem tyle razy juz zmieniala domki do ktorych sie przywiazala
a w jej przypadku nie trzeba bedzie czekac dlugo:loveu: to kochana mordeczka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę.:multi::multi::multi: Moi znajomi się nie spisali, choć tyle osób pytałam. Niech żałują! Nie wiedzą, co stracili, bo Kalmusia jest przeurocza. Napewno da dużo radości nowej Pańci.
Też niecierpliwie czekam na zdjęcia Kalmy z nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Prosimy o zdjątka:)[/quote]


Zdjęcia będą na początku tygodnia :)
Dziś już byłyśmy na normalnym spacerku, biegunki nie widać :multi:, Kalmusia jest bardzo pogodna i całuśna od rana:) Wygląda na zadowoloną z nowego otoczenia. Trzeba przed nią książki chować bo lubi podgryzać rogi:)

Link to comment
Share on other sites

Kalma nigdy nie miała oporów przed wychodzeniem na spacer, a wprost przeciwnie spacerki uwielbiała. To z pewnością była reakcja stresowa na kolejną zmianę, z pewnością szybciutko przejdzie:lol:.
W razie czego można wziąć wałeczka na rękę:razz:.

Camara, a masz juz jakąś bidę do wstawienia do GW zamiast Kalmy? Bo jak nie, to może ta ciężarna mała sunia , mam banerek w podpisie. Albo Fila, szczeniaczek wyrzucony w lesie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

chciałam sprawdzić czy to nie sen był wczoraj ... ale widzę,że nie :lol::lol::lol:
Tul Kalme od Ciotek :loveu:

a Wellington kochanej bardzo bardzo dziękujemy :iloveyou::modla::laola:


p.s.
jeszcze mam pytanie do nowodomkowych: skąd dowiedzieliście sie o Kalmie??

Link to comment
Share on other sites

Wellington siedzi teraz u Frotki i sie obzera :tort::tort: .....

Jesli Kalmulina sie zapiera przy wyjsciu to tak jak radzi ciocia Erka trzeba wziac gazele delikatnie na raczki i pare kroczkow przeniesc,potem juz pofrunie sama :loveu: .

A jak przebieglo pierwsze przedpoludnie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...