Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Tak jest, umknelas mi Poker tak wiec z twoja wplata 50 zl. dla panstwa z Metkowa mamy [SIZE=5][B]180 zl.[/B][/SIZE][/quote]

W takim razie zadzwonię do państwa i spytam, co by chcieli - czy im coś kupic, czy zdiagnozowac pęcherzycę Kajtusia u dr Olender w Tychach. Wówczas może udałoby się mu ustalic lepsze i mniej szkodliwe leczenie.

Z paczek obiecanych nic nie doszło :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']mam poduszki i kołdry w niezłym stanie,ale szkoda mi forsy na pocztę.Czekam na jakąś okazję. Moge mieć damskie ciuchy tylko nie wiem czy pani nie czułaby się urażona.[/quote]

Chyba nie, bo jak pytałyśmy to nie odmówiła, a wręcz powiedziała, że jak nie będzie rozmiar pasował, to ma komu oddac.
Tam naprawdę się nie przelewa, państwo oszczędzają na sobie, by kotkom kupic np wątróbkę, serduszka, itd. bo lubią miec różne jedzonko :roll: Same widziałyśmy. A pani ma dziury w sweterku...

Link to comment
Share on other sites

Obydwoje panstwo sa niskiego wzrostu, pani nie ma 160 cm wiem po sobie jak stalysmy, pan jest nieco wyzszy, pani moze nosic rozmiar 42 do 44 a pan to nie potrafie okreslic bo juz dawno nic dla panow nie kupuje, ale ma dosc sporych rozmiarow brzuszek.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :loveu:

A ja rozmawiałam wczoraj z lekarką poleconą przez dr-a Gierka.
Jest to dr Olender, specjalistka od pęcherzycy. Przyjmuje w Tychach. Chętnie obejrzy Kajtusia i zdiagnozuje :) Wizyta będzie kosztować 40 zł.

Mamy przyjechać w poniedziałej, wtorek lub środę. Wczoraj przy okazji łapania suczki, wstąpiłyśmy do państwa. Oczywiście pani bardzo chciałaby jechać do tej pani doktor, więc zorganizuję autko i pojedziemy.

Bardzo prosimy o wpłaty, to jest szansa dla Kajtusia na normalne życie! :multi:

Link to comment
Share on other sites

ja w ogóle się w tym kierunku nie wybieram,ale różni znajomi jeżdżą po kraju,więc może komuś dam zadanie do wykonania :evil_lol:
Jak coś będę miała załatwionego,to będę was molestować.:eviltong:
Na razie szykuję pakę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikusf']chce spytac czy tzw.leki generyki lub rownowazniki innych firm moga byc abym nie wysylala niepotrzebnie.nie moge znalezc tego na watku.prosba o odp. na pw ,pisze do ula na pw bez rezultatu[/quote]

Już poszło pw.

[quote name='Olena84']Podnosze, bo Państwo mają duze potrzeby..[/quote]

Państwo nie mają praktycznie żadych potrzeb... Za to ich zwierzaki tak - i to o pomoc dla nich prosimy.

Jutro spróbuję załatwić samochód i pojedziemy z Kajtusiem do dr Olender.

Link to comment
Share on other sites

[quote] Państwo nie mają praktycznie żadych potrzeb...[/quote]
Ja to nie maja? Mają! Przecież biorą leki, z brania leków nie mozna sobie to tak, rezygnować.
Ja bym wolała że moja kwota została przeznaczona właśnie na leki dla nich ( choć to oczywiście ich wybór na co ją przeznaczą), bo wiem - zabrzmi to bardzo brutalnie ale jeśli nawet umrze im jedno zwierzę to skończy się na olbrzymim żalu, ale jeśli coś się stanie któremuś z Państwa, to co poczną ich zwierzęta? Moim zdaniem ich zdrowie jest najważniejsze!

Visenna aka Marta S.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Ja to nie maja? Mają! Przecież biorą leki, z brania leków nie mozna sobie to tak, rezygnować.
Ja bym wolała że moja kwota została przeznaczona właśnie na leki dla nich ( choć to oczywiście ich wybór na co ją przeznaczą), bo wiem - zabrzmi to bardzo brutalnie ale jeśli nawet umrze im jedno zwierzę to skończy się na olbrzymim żalu, ale jeśli coś się stanie któremuś z Państwa, to co poczną ich zwierzęta? Moim zdaniem ich zdrowie jest najważniejsze!

Visenna aka Marta S.[/quote]

Masz rację Visenno. Nie myślałam o tym tak wcześniej i państwo też dopiero niedawno sobie to uświadomili, gdy pani była w szpitalu, a pan nie miał siły zajmować się zwierzakami.
Mimo to nadal oszczędzają i biorą tylko najpotrzebniejsze leki, bez których nie byliby w stanie funkcjonować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...